Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

135 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kabasik~

~kabasik~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 14:36:28

Złożyliśmy faktycznie wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - było warto, bo ogólne koszty pożyczki jaką chcieliśmy wziąć na własną rękę były po prostu dużo wyższe. Przynajmniej jest nauczka na przyszłość.

#22 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 14:38:14

Potrzebuje 6000 złotych, mam wpis w BIK i nie mam umowy o prace ale pracuje i nieźle zarabiam. Gdzie dostanę pożyczkę bez okazywania zaświadczenia o zarobkach?

ferratum bank, przez internet, potrzebny dowód osobisty, nie sprawdzaja w BIK, ale  KRD i ERIFie - wszystko sprawnie i szybko

#23 ~jol~

~jol~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 12:07:39

ferratum bank, przez internet, potrzebny dowód osobisty, nie sprawdzaja w BIK, ale  KRD i ERIFie - wszystko sprawnie i szybko

nknlkn

#24 ~makatiska~

~makatiska~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 14:58:42

6 tysięcy to dość sporo... ja wiem, że Lendon pożycza ale dla pierwszych klientów jest warunek, że maks 600 zł, więc nie wiem, czy cię to urządza ...

#25 ~flamka~

~flamka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 16:03:56

a jak długo trzeba czekać na przelew z Lendon jeśli przyznają pożyczkę?

#26 ~klarka~

~klarka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 12:06:41

zazwyczaj wychodzi to bardzo szybko bo akurat Lendon ma konta w wielu bankach więc szansa, że mają konto w tym samym banku co ty, jest naprawdę spora :) wtedy kwestia tylko czasu podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu i może być tak, że będziesz mieć kasę na koncie nawet w ciągu kwadransa :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 18:41:27

A czy w Banku taka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest możliwa?
Jak tak to w jakim?

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 08:51:13

a może Ekspres Kasa? nie wymagają dokumentów, potrzebujesz tylko dowód, od razu wyliczają Ci przy konkretnej sumie kwotę do zwrotu, a pieniądze naprawdę bardzo szybko na koncie. Ja korzystałam i polecam wszystkim. 

#29 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 04 maj 2015 - 12:52:36

Ewentualnie AlfaKredyt. 1000 zeta bez odsetek na miesiąc. Można na dłuższy okres, ale wtedy musisz się już liczyć z koniecznością właśnie płacenia tych odsetek. Więc pytanie - kiedy będziesz w stanie oddać te pieniądze?

#30 ~Kimo~

~Kimo~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 17:16:40

Ja brałem z Lendon i jestem zadowolony. Idealnie bo nie musiałem nigdzie iść, prosić, pytać i czekać w kolejkach. Pieniążki też szybko znalazły się na moim koncie. Warto zajrzeć na ich stronkę. 

#31 pitpat

pitpat

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 05:38:26

Sam jestem zdania,że na takie pożyczki jednak warto jest uważać. Niby wszystko ładnie i pięknie ale tak naprawdę to wielu jest naciągaczy.

Zobaczcie sobie ten topik ku przestrodze:

http://www.forum-kre...azac-43878.html

Ludzie opisują tutaj firmy oraz osoby, na które trzeba zwracać uwagę przy braniu pożyczek. Które robią problemy , nie chcą potem w razie problemów ze spłatą negocjować oraz dają warunki, które są praktycznie niemożliwe do spłaty. 

#32 ~Marcin Bednarek~

~Marcin Bednarek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 06:45:30

Postaraj się wybrać z Faraon24 - masz tam największą listę pożyczek online z której możesz skorzystać. Nie klikaj w to co Ci podają ale sprawdź z pewnego źródła inaczej tylko się przejedziesz. Wejdź na Faraon24.

#33 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 09:21:32

Ja brałam kredyt z Finar, specjalnie dopasowany dla lekarzy. Specjalizują się w kredytach dla wolnych zawodów. Mają bardzo korzystne warunki

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 07:24:53

Ja brałam kredyt z Finar, specjalnie dopasowany dla lekarzy. Specjalizują się w kredytach dla wolnych zawodów. Mają bardzo korzystne warunki

W Finar? Na pewno?

I się tym chwalisz?

Byłeś w ogóle na ich stronie?

Jak Ty brałeś kredyt przez coś takiego to może nie pisz o tym bo inni mogą tak samo głupio robić.

#35 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 14:05:17

Spróbuj wziąć pożyczkę w Profit Credit, ja tam brałam pieniądze, nie miałam możliwość wziac w innym miejscu, bo miałam za niskie zarobki, ale oni mi pomogli. Przedstawili mi bardzo korzystną ofertę, na spłatę miałam aż 48 miesięcy.

#36 ~ita55~

~ita55~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:22:06

Jeżeli potrzebujecie pomocy w sprawie chwilówek możecie odwiedzić stronę chwilowki.com, sama z niej korzystam. Ciekawe artykuły, porady, zestawienia firm i korzystnych ofert oraz porównywarki. 

#37 Anita00

Anita00

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 14:29:53

Może te internetowe chwilówki? Tylko chyba u nich za pierwszym razem można tylko 500zł ;/

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 22:32:49

Ja polecam kredycik.890m.com, szybko i łatwo :)

#39 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 10:17:36

Fajną, bezpłatną usługę proponuje serwis GdziePozyczka.pl. Wystarczy zarejestrować się, aby codziennie otrzymywać na pocztę email newsletter z przeglądem pożyczek i kredytów dostępnych na rynku, nowościami wśród produktów finansowych, promocjami banków itp. Dla osób, które planują pożyczenie pieniędzy, taka możliwość jest dużym ułatwieniem.

#40 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 17:54:45

A spróbuj może w lendonie? internetowo wszystko można szybko załatwić, mają nawet jakieś ciekawe promocje. koszty nie sa wysokie więc myśle, ze nawet dobra ta chwilówka

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych