Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

140 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mirekH~

~mirekH~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 07:04:54

Potrzebuje 6000 złotych, mam wpis w BIK i nie mam umowy o prace ale pracuje i nieźle zarabiam. Gdzie dostanę pożyczkę bez okazywania zaświadczenia o zarobkach?

#2 Mirosława

Mirosława

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 07:26:22

Taką chwilówkę czy tam pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach dostaniesz praktycznie we wszystkich firmach pozabankowych. 

Nigdzie nie powinni robić z taką pożyczką problemów, 

#3 ~richu~

~richu~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 07:13:32

A co to za firma ta KASIASTO co ma Pani ją w stopce w linku? 

Czy tutaj wymagają zaświadczeń o dochodach? 

Ja tutaj otrzymałem pożyczkę i nie wymagali ode mnie żadnych zaświadczeń o dochodach. 

Polecam 

#4 ~palmidan~

~palmidan~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 12:19:05

Szukaj przez doradców, choćby Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Jeśli wniosek idzie do doradcy to masz pewność tego, że dalej pójdzie tam, gdzie jest szansa na kasę, a nie gdzie popadnie.

#5 ~mirekH~

~mirekH~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 07:15:46

A co to za firma ta KASIASTO co ma Pani ją w stopce w linku? 

Czy tutaj wymagają zaświadczeń o dochodach? 

Ok dzięki - pomogli mi, dostałem potrzebną  mi pożyczkę :)

#6 ~windek~

~windek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 07:29:28

A czy w Banku taka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest możliwa? 

Jak tak to w jakim? 

#7 ~marla~

~marla~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 15:22:21

ja polecam pożyczkę w Lendon - mają teraz promocję i pierwsza jest za darmo. no i wszystko załatwia się on line - formalności ograniczone do minimum a informacja o przyznaniu pożyczki przychodzi bardzo szybko :)

#8 ~tajken~

~tajken~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 15:11:40

ja polecam pożyczkę w Lendon - mają teraz promocję i pierwsza jest za darmo. no i wszystko załatwia się on line - formalności ograniczone do minimum a informacja o przyznaniu pożyczki przychodzi bardzo szybko :)

no wlaśnie zastanawiam się, czy jak wypełnię formularz dzisiaj to jest szansa, że jeszcze dzisiaj Lendon mi odpowie?

#9 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2014 - 10:04:14

i co, odpowiedzieli Ci? Z reguły wszystko idzie szybko. Ja pożyczałem od lendon 2 razy i 2 razy wszystko poszło ekspresowo, aż byłem zdziwiony. No i najważniejsze ze się to wszyko załatwia bez zbednych formalnosci

#10 ~emili~

~emili~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 18:27:04

Tak samo ja się zdziwiłam jak złożyłam wniosek w emamona.pl i dosłownie po 15 minutach już miałam pieniądze na koncie. Co prawda mam konto w tym samym banku co firma, ale i tak byłam w szoku, ze tak szybko i bez zbędnych formalności.

#11 ~labour~

~labour~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 11:56:15

ja też brałam w Lendonie, 450 zł. i wszytsko zajęło mi godzinkę :) najważniejsze jest to, że są uczciwi, nie stosują ządnych pułapek, dziwnych akcji. dla mnie to była podstawowa informacja przy wybieraniu pożyczki.

#12 ~HD25~

~HD25~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 19:00:29

to fakt, że w Lendonie pożyczkę załatwia się w zasadzie

od ręki i to przez internet.To duży plus dla tych co szybko

potrzebują gotówki , niestety jak na pierwszy raz to kwota

w wysokości tylko  do 500zł, ale za to bez odsetek.

Ja skorzystałem, bo uważam , że warto.

#13 ~arola~

~arola~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 10:59:50

A oni mają jakiś certyfikat, można im zaufać? Bo przyznam, ze jest tych firm i jest w czym wybierać, ale nie każda ma certyfikaty Wiarygodnej Finansowo firmy, czy certyfikat
bezpieczeństwa jak przez net się loguje.Tak jak w emamonie jest

#14 rozalia99

rozalia99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 13:54:27

w zwykłych powszechnych bankach to raczej pożyczka bez zaświadczeń nie przejdzie, no chyba że w firmach parabankowych, ale to znowu zbyt ryzykowne w większości ;p ja wolałabym załatwić papierkowe sprawy i wziąć jak musisz normalną pożyczkę w bezpiecznym banku ;p

#15 ~Wolak~

~Wolak~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 13:18:03

Też miałem podobny problem i skorzystałem z usług doradcy z help-finanse. Szybko mogłem znaleźć odpowiednią pożyczkę dzięki nim i wiem, że to nie żadna lipa. Tobie tez przydałaby się taka porada zapewne. 

#16 ~Toruviel~

~Toruviel~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:14:06

Spróbuj może prywatnej pożyczki przez portal szybkigrosz

#17 ~aligatorwwa~

~aligatorwwa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 10:29:38

Ja bym jednak przestrzegał przed zbyt łatwymi pożyczkami nie wiadomo w jakich parabankach. Radziłbym postawić na sprawdzoną firmę, która ma dobrą opinię i długo funkcjonuje na rynku. Sam brałem pożyczkę w Fin Up . żeby rozkręcić bardziej swoją firmę i zapewnić dalszy rozwój, nowych kontrahentów. Wybrałem FU ich ponieważ oferowali mi „ludzką” kwotę do spłaty rozłożoną na długi czas.

#18 ~kandeman~

~kandeman~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 14:34:09

Jeśli pożyczka to tylko na poważnych zasadach i od poważnych firm. Mówi wam coś Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? To u nich składałem wniosek, to oni robili mi porównanie i na tej podstawie podejmowałem decyzję. A różnice w kosztach pożyczek to nawet grube tysiące...

#19 ~gh~

~gh~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 08:55:58

Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

#20 ~berret~

~berret~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:21:29

Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu - kredytytotu.pl. Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych