Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

gdzie mozna pojezdzic na rolkach

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sm00key

sm00key

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2011 - 17:39:46

Witam

chciałem się zapytać gdzie są fajne trasy w kielcach żeby pojeździć na rolkach nie interesują mnie skate parki ..

slyszalem że fajna trasa jest pakosz , stadion , kusocinskiego ... choć dokladnie to nie wiem gdzie tam jest taka ścieżka przebiega

połowa ścieżek rowerowych jest u nas z kostki co troszke przeszkadza na rolkach ...

potrzebuję info gdzie można na asfaltowych ścieżkach pojeździć i nie będzie to 300 m ...

Dzięki za info
Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 16:01:44

podnosze

#3 ~melo~

~melo~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 16:47:14

Wzdłóż 74 jest fajna droga za skrzyżowaniem koło Tesco, zaczyna się koło Exbudu i kończy 2 km dalej :) może nie cała ma idealną nawierzchnię ale to chyba najlepsza opcja

#4 ~Ogrodnik~

~Ogrodnik~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 02:23:33

Witam

chciałem się zapytać gdzie są fajne trasy w kielcach żeby pojeździć na rolkach nie interesują mnie skate parki ..

slyszalem że fajna trasa jest pakosz , stadion , kusocinskiego ... choć dokladnie to nie wiem gdzie tam jest taka ścieżka przebiega

połowa ścieżek rowerowych jest u nas z kostki co troszke przeszkadza na rolkach ...

potrzebuję info gdzie można na asfaltowych ścieżkach pojeździć i nie będzie to 300 m ...

Dzięki za info
Pozdrawiam

w Kielcach świetną trasa są wszystkie wyjazdówki na wschód podrzędnym drogami najfajniejszą kolejno jest od osiedle Stok -Wiśniówka-Masłów-Św Katarzyna -i z powrotem można wrócić przez Wolę Kopcową.Kolejną jest start od Galeria Echo boczną uliczką do Cedzyny-Leszczyny-Niestachów-Suków-Mójcza, w Mójczy do Galerii Echo przez Domaszowice.Kolejną jest Kielce KSM-Mójcza,Suków -Borków-Daleszyce-powrót lub przez Niestachów kombinacja Cedzyna lub Suków-Mójcza -Kielce KSM,I Ostatnią fajną jest ale kostka rolkowa Kielce KSM-Kielce Barwinek-Dyminy i z powrotem lub bokiem przez Suków -Mójcza-Kielce KSM.Pozdrawia Speed rolkarzy.

#5 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 01:21:49

A coś latwego w sensie równy teren, ja np nie umiem hamować.... Najlepsza byłaby płaska droga dojazdowa... Koło Exbudu zaczynałam, ale potem mi było za krótko.... W końcu Jeździłam do Krakowa na Błonia....tam robiłam max 10 okrążeń....

#6 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 28317 postów

Napisano 02 maj 2016 - 06:07:35

w Kielcach świetną trasa są wszystkie wyjazdówki na wschód podrzędnym drogami najfajniejszą kolejno jest od osiedle Stok -Wiśniówka-Masłów-Św Katarzyna -i z powrotem można wrócić przez Wolę Kopcową.Kolejną jest start od Galeria Echo boczną uliczką do Cedzyny-Leszczyny-Niestachów-Suków-Mójcza, w Mójczy do Galerii Echo przez Domaszowice.Kolejną jest Kielce KSM-Mójcza,Suków -Borków-Daleszyce-powrót lub przez Niestachów kombinacja Cedzyna lub Suków-Mójcza -Kielce KSM,I Ostatnią fajną jest ale kostka rolkowa Kielce KSM-Kielce Barwinek-Dyminy i z powrotem lub bokiem przez Suków -Mójcza-Kielce KSM.Pozdrawia Speed rolkarzy.

NRESZCIE KONKRET

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 14:41:51

w strawczynie koło basenu olimpic
:)

#8 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2017 - 09:15:04

Te trasy sa swietne ale na rower. Ja chce pojezdzic po prostym i bezpiecznym kawalku alejki ok 5 km bez koniecznosci zatrzymywamia sie na swiatlach, pasach, zjezdzania ze stromych gorek i jazdy po lub wzdluz jezdni i wdychanua spalin.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 02:41:43

I co jeszcze potrzeba ? Jak tak to po mieszkaniu sobie pojezdzij. A do miasta polecam nauczyć się jednak hamować . Najpierw na pustym placu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 02:42:49

I co jeszcze potrzeba ? Jak takie wymagania konieczne to po mieszkaniu sobie pojezdzij. A do miasta polecam nauczyć się jednak najpierw chociaż hamować :)

#11 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10841 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:43:46

Proponuję każdą obwodnicę. Nie ma świateł. PIWOPIJ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych