Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie LGBT schowało 99,7 % predofili?

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 13:54:55

No i znowu wyznawca Jezuska łże, jak bozia nakazała. Homoseksualizm jest bardziej naturalny niż celibat. Ze stosunków heteroseksualnych też tylko niewielka część prowadzi do poczęcia dziecka. 

Homoseksualizm nigdy nie był i nie jest naturalny, czym się rożni od seksu z kozą? Dla mnie niczym, tak samo ohydny i wypaczony.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 13:59:43

Homoseksualizm nigdy nie był i nie jest naturalny, czym się rożni od seksu z kozą? Dla mnie niczym, tak samo ohydny i wypaczony.

jak nie wiesz czym się różni to znaczy że w sumie bliżej ci do kozy niż do człowieka

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:01:59

jak nie wiesz czym się różni to znaczy że w sumie bliżej ci do kozy niż do człowieka

Nie wiem. Natomiast wiem, że nikt normalny nie posuwa kozy, tak samo drugiego faceta w kako. Ty chcesz mnie przekonać, że oba przypadki są  normalne.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:04:57

Nie wiem. Natomiast wiem, że nikt normalny nie posuwa kozy, tak samo drugiego faceta w kako. Ty chcesz mnie przekonać, że oba przypadki są  normalne.

dla ciebie wszytsko kojarzy się z posuwaniem, myślisz jak zwierzak, zaspokoić swoje potrzeby, dlatego blizej ci do kozy. Ludzie mają empatię i nie robią nic czego druga strona by nie akceptowała oprócz takich typów jak ty kótrzy tego nie rozumieją, pedofilów i zofilów.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:11:06

dla ciebie wszytsko kojarzy się z posuwaniem, myślisz jak zwierzak, zaspokoić swoje potrzeby, dlatego blizej ci do kozy. Ludzie mają empatię i nie robią nic czego druga strona by nie akceptowała oprócz takich typów jak ty kótrzy tego nie rozumieją, pedofilów i zofilów.

Seks dla homoseksualisty i zoofila jest sensem istnienia. Będą dążyć do zaspokojenia w sposób nienaturalny swoich potrzeb bez względu na ryzyko chorób (AIDS) czy prawa, często w stanie narkotycznym jako afrodyzjak.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:24:17

Seks dla homoseksualisty i zoofila jest sensem istnienia. Będą dążyć do zaspokojenia w sposób nienaturalny swoich potrzeb bez względu na ryzyko chorób (AIDS) czy prawa, często w stanie narkotycznym jako afrodyzjak.

reakcja organizmu  osób hetero na siebie jest podobna do tej jaką odczuwają osoby homo. Dwóje zakochanych osób hetero też nie działa racjonalnie i jest w stanie poświecić siebie dla drugiej osoby tak samo mają homo gdy się kochają. To przekracza twoją wyobraźnie trolu, no cóż takie tłuki widocznei też muszą żyć i zatruwać powietrze innym

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:53:03

reakcja organizmu  osób hetero na siebie jest podobna do tej jaką odczuwają osoby homo. Dwóje zakochanych osób hetero też nie działa racjonalnie i jest w stanie poświecić siebie dla drugiej osoby tak samo mają homo gdy się kochają. To przekracza twoją wyobraźnie trolu, no cóż takie tłuki widocznei też muszą żyć i zatruwać powietrze innym

Tak to i pedofila można usprawiedliwić. Szkoda pedofila, tez ma pragnienia a że chore tak jak i homoseksualne to nie jego wina? Prawda?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 11:08:55

"pary homoseksualne nie powinny mieć prawa do adopcji dzieci". Absolutnie nie jestem zwolennikiem Pisu i nigdy na nich nie głosowałem. Ale w tej kwestii mają rację. Wynaturzenia nie mogą brać góry nad normalnością. A to są wynaturzenia,

#49 ~Pro Patria~

~Pro Patria~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 11:40:28

"pary homoseksualne nie powinny mieć prawa do adopcji dzieci". Absolutnie nie jestem zwolennikiem Pisu i nigdy na nich nie głosowałem. Ale w tej kwestii mają rację. Wynaturzenia nie mogą brać góry nad normalnością. A to są wynaturzenia,

To tylko twoja opinia, zapewne zaczerpnięta z nienawidzących wszystkiego co inne źródeł konserwatywno-katolickich.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 17:15:01

To tylko twoja opinia, zapewne zaczerpnięta z nienawidzących wszystkiego co inne źródeł konserwatywno-katolickich.

Nie co inne ty to co zboczone albo dewiacyjne.

#51 ~Andrzej Chujak~

~Andrzej Chujak~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 17:38:00

Nie co inne ty to co zboczone albo dewiacyjne.

Zboczony to jest celibat. Nie występuje w przyrodzie.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:40:19

Gdy lewackie środowiska w celu walki z KK robią z niego wręcz siedlisko pedofili to wszystko w porządku. :)
Natomiast gdy przytoczy się ile aktów pedofili przypada na konto osób homo to jest już szczucie i bee. Niedoczekanie. :P Sprawa jest ewidentna. Nie chodzi o konieczną obronę dzieci przed pedofilią, ale zamknięcie ust Kościołowi, który sprzeciwia się demoralizacji społeczeństwa przez lobby homoseksualne oraz liberalno-lewicowe.

#53 ~tadzia~

~tadzia~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:42:16

bee to twoja "kobieta" mówi

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 22:19:34

#55 ~Pro Patria~

~Pro Patria~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 23:16:09

Ohydny i wypaczony to jest katolicyzm. Wszędzie epatują figurką trupa.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 17:58:38

Myślisz, że tylko ty masz monopol na prawdę. Swoich frustracji nie wyleczysz atakami tylko na księży. Pedofilię należy tępić ,ale trzeba trzymać się faktów i być obiektywnym.

Wiem, że ograniczenie umysłowe nie pozwala się przyjrzeć problemowi pedofilii wśród 60-70% gejów Jesteś chory z nienawiści do kleru. Czyżby spotkała cię z jego strony jakaś krzywda? To napisz wprost a nie starasz się obwiniać za to zwyrodnialstwo tylko jedną grupę. A ks. Jankowskiemu nalepiej przypinać łatki teraz kiedy nie może się bronić, bo nie żyje. A jak dotąd żaden sąd nie potwierdził tego co wypisują o nim media. Ochłoń lemingu i przyjrzyj się problemowi w całości.

#57 ~Pro Patria~

~Pro Patria~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 19:00:03

Jeśli mamy dociekać do prawdy, to należy opierać się na faktach. Tymczasem strona prawicowo-konserwatywno-kościelna posługuje się kłamstwami i uważa swoją stronę za świętą, gdzie winni to jakiś procent ledwo ujmowalny statystycznie.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 19:07:38

Pedofilia to nie bezkarna domena Kościoła, ale lewackich ideologii, z LGBT na czele...

Dziś o pedofilii wśród księży mówi się otwarcie i bardzo dobrze, że tak się mówi. Nie ma nic gorszego niż zbrodnia chroniona zamordyzmem cenzury i w tym miejscu spada z nieba, czy raczej wychodzi z piekła lewacka ideologia prowadzona przez lucyfera LGBT.

Wbrew propagandzie wylewającej się z łamów, głośników i ekranów, to nie Kościół ma największy problem z pedofilią i to nie Kościół zamyka ludziom usta, tak było kiedyś.

Teraz w Kościół i w księży bije jak bęben każdy, kto chce i nikt nie ponosi żadnych konsekwencji. Tematem tabu i nietykalnym środowiskiem jest lewackie LGBT, gdzie problem pedofilii to nie 1% księży pedofilów, ale kilkadziesiąt procent pedofilów wśród homoseksualistów. O tym nie sposób powiedzieć publicznie nie narażając się na lincz. Naczelne hasło lewackiego zamordyzmu brzmi – nie wolno łączyć homoseksualizmu z pedofilią.

Dlaczego nie wolno, skoro fakty wskazują jednoznacznie, że najwięcej pedofilów jest wśród homoseksualistów, w tym księży homoseksualistów.

Nie wolno, bo trwa produkcja nowego człowieka, a nowi kapłani tej zbrodniczej „religii” nigdy i do żadnych grzechów się nie przyznają. Istnieje wyłącznie jedno siedlisko pedofilii, o którym zabrania się głośno mówić i to nie jest Kościół, ale ideologiczny LGBT, wspierany i cenzurowany przez potężne środowiska artystów, polityków, biznesmenów i dziennikarzy.

#59 ~tadzia~

~tadzia~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 19:11:06

Pedofilia to problem Kościoła.

Jan Paweł II jest odpowiedzialny za bezkarność gwałcicieli dzieci.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 07:36:18

Parom homoseksualnym należy dzieci odebrać, bo są w nich demoralizowane przez nich i przez  przez LGBT! Odebrać i przekazać tradycyjnej rodzinie zastępczej, zanim uczynią z dzieci potencjalne ofiary pedofili! Jak widać trzeba nieustannie przypominać jak homoseksualizm został zdjęty z listy chorób psychicznych, bo bynajmniej nie ze względów medycznych  No i mamy tego efekty, że chorzy ludzie zamiast się leczyć to propagują swoją chorobę i deprawują dzieci!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych