Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupię narożniki z funkcją spania?

narożniki narożniki z funkcją spania narożniki rozkładane meble

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lenor~

~Lenor~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 19:33:12

Witam, 

orientuje się ktoś z Was gdzie kupię jakieś tanie narożniki? Ważne, aby były z funkcją spania. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 19:43:24

Witam, 

orientuje się ktoś z Was gdzie kupię jakieś tanie narożniki? Ważne, aby były z funkcją spania. 

odradzam, ja taki wyrzuciłem na wystawkę. to jest kanapado patrzenia na nia, jesli chodzi o spanie to jest przeklenstwo. chodzi mi o ramiak kanapy, który wygnie ci kręgoslup.

#3 arkadiuszgarczarek

arkadiuszgarczarek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 21:17:42

Hmmm... Pierwsze słyszę, żeby ktoś narzekał na tego typu narożniki. Ja wybrałem sobie narożnik aruba w Promyk Meble i jakoś nie odczuwam dyskomfortu. W dzień się siedzi przed tv, później do spania się kładę. Bardzo praktyczne

Użytkownik arkadiuszgarczarek edytował ten post 31 marzec 2015 - 20:57:33

#4 ~Pawlos~

~Pawlos~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 12:59:01

Arek ma racje. Narożniki są bardzo wygodne i praktyczne. Szczególnie jak się dużą rodzine to jest miejsce gdzie można usiąść :)

Ja swój kupiłem w black art i jestem z niego bardzo zadowolony bo bardzo wygodnie się na nim śpi.

#5 ~Anetka88~

~Anetka88~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 07:46:01

Narożniki to bardzo praktyczna rzecz! Jak już ktoś zauważył wcześniej - w dzień TV, wieczorem spanie! Też spora oszcędność miejsca w dzień, jak jest złożone. Ogólnie mam cały komplet wypoczynkowy, zakupiony w Blackart i nie narzekam ani na siedzenie, ani na leżenie!

#6 ~Jowitka~

~Jowitka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 11:28:09

Arek ma racje. Narożniki są bardzo wygodne i praktyczne. Szczególnie jak się dużą rodzine to jest miejsce gdzie można usiąść :)

Ja swój kupiłem w black art i jestem z niego bardzo zadowolony bo bardzo wygodnie się na nim śpi.

Ja akurat nie przepadam za narożnikami, ale mam tradycyjnie łóżko od nich i jest ładne, estetyczne, a do tego stylowe.

#7 ~Vicki~

~Vicki~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 09:20:32

Jak dla mnie narożniki są bardzo estetyczne, właśnie szczególnie jak ktoś ma dużą rodzinę to bardzo fajnie usiąść razem od czasu do czasu i spędzić współnie czas.

Ale mowa o narożniku. Ja swój również zakupiłam w Black Art. Sporo zastanawialiśmy się z mężem bo wcześniej nie znaliśmy tego sklepu. Teraz nie żałujemy swojej decyzji... Bardzo wygodny i solidny.

#8 magda_d

magda_d

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 15:40:33

Popatrz sobie w Black Red White. Albo w Ikei :) Warto polować na promocje.

#9 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 08:37:26

Polecam się rozejrzeć w Odysea meble ;-)

#10 Anita00

Anita00

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 09:42:39

Ja kupowałam przez allegro :)Jestem zadowolona

#11 mondasz78

mondasz78

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 14:36:42

Możesz wybrać się do Kalwarii - w tamtych rejonach jest tradycja robienia mebli i na pewno coś znajdziesz dla siebie. A jak nie to np. Black-Red-White albo Agata Meble ;)

#12 ~Wester~

~Wester~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:55:39

Jak dla mnie blackart to świetne meble. Tanie i o naprawdę świetnej jakości. Polecam je wam.

#13 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 14:00:51

Witam mam do sprzedania narożnik jestem że Świętoszów mój nr 889625129

#14 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 11:11:33

Ja mogę polecić ci meble od IWC meble. Ich narożniki sofy itp są naprawdę solidnie wykonane a to ważne jesli ktoś chce meble na lata.

#15 AgniechaKo

AgniechaKo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 15:53:20

Duży wybór ładnych mebli wypoczynkowych nie tylko narożników ma firma Solpol-Meble proszę sprawdzić.

#16 ~Lusia~

~Lusia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 13:51:31

Sprawdzałeś ofertę meblomoda.pl? Jak dla mnie mają bardzo fajne meble a o tych do spania nie wspomnę, bardzo wygodne. Posiadam od nich narożnik właśnie Wojtyniak Malaga L i nie dość że fajnie się użytkuje, ma dobre materiały, nie porwą ani nie zepsują szybko, to wygodny do spania.

#17 AlbertHaft

AlbertHaft

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 maj 2016 - 05:39:47

Dobrze wykonana kanapa bądź narożnik to gwarancja, że wiele lat posłuży nam.

#18 pawello098

pawello098

Bywalec

• PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:19:31

Ikea albo BRW :)

#19 mareky

mareky

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 październik 2016 - 13:42:30

A patrzyłeś w Internecie na Allemeble?

#20 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 21:17:02

Bardzo dużo w sieciówkach jest oklepanych modeli, ale w IWC znalkazłam odpowiedni narożnik do mojego mieszkania. Mają ogromny wybór modeli i materiałów. Nie zużywają się szybko i sa wygodne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: narożniki, narożniki z funkcją spania, narożniki rozkładane, meble

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych