Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

gdzie kupić perfumy w sieci ?

perfumy trwałe perfumy

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~besia33~

~besia33~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:16:21

hej wszystkim :) gdzie najczęściej kupujecie perfumy w internecie ? ja znane i polecane drogerie sieciowe omijam z daleka - ceny nie do przeskoczenia jak dla mnie. Owszem mam taki jeden flakonik perfum tam kupionych ale używam ich tylko na wielkie wyjścia. Szukam czegoś trwałego na co dzień ale też za duzo bardziej rozsądne pieniądze :) Jeśli znacie jakieś dobre perfumerie to prośba o info :)

#2 ~lawika~

~lawika~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:28:37

wiesz co ja do tej pory kupowałam perfumy w takiej rozlewni w okolicy. Mieli tam zapachy inspirowane znanymi markami. Niestety właściciel zwinął interes i teraz sama chetnie bym przygarneła namiar na taką perfumerię w sieci ;p

#3 Martinka

Martinka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 14:50:01

Ja kupowałam na perfumesco.pl i pachnidelko.pl, ale z tego drugiego zrezygnowałam, bo dość szybko wietrzały

Użytkownik Martinka edytował ten post 14 marzec 2019 - 14:51:28

#4 ~Madzialena~

~Madzialena~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 17:43:21

bardzo trwałe zapachy znajdzieci na perfumik.pl. Serio nie spodziewałam się, że perfumy za 15 zeta mogą być tak trwałe :) jak psikne sie nimi rano to spokojnie do tej 16 da się je wyczuć ;) a na ubraniach utrzymują się nawet kilka dni.

#5 ~besia33~

~besia33~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:48:39

dzięki za namiary. Madzialena o tej perfumerii perfumik.pl jeszcze nie słyszałam ale ceny mają faktycznie bardzo rozsądne :) Zaraz przejrzę sobie ich ofertę. Może moje ukochane SI będą miec :)

#6 ~Madzialena~

~Madzialena~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 13:11:05

no pewnie, że mają :) i z tego co widziałam ostatnio na ich fp na fb to mają nawet teraz promocję na ten konkretny zapach :) także masz farta hehe :)

#7 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 07:46:48

Zdecydowanie najtańszy sklep z oryginalnymi testerami parfumstore.pl/. Bardzo dużo zamówiłem, nawet dla rodziny i znajomych. Do tego przy pierwszym zamówieniu opłaca się nieco więcej wziąć, bo 10% rabatu od ręki otrzymujesz. Na 100% oryginalne zapachy, więc tutaj bym się niczym nie martwił. Jak szukasz normalnego miejsca do zakupu perfum to gorąco polecam. Pozdrawiam. 

#8 Tereska087

Tereska087

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:13:21

Na mnie duże wrażenie zrobił ten sklep z perfumami - https://www.zapachymarzen.pl/. Przede wszystkim dlatego, że jest tam ogromny wybór perfum od znanych marek, ale również ceny są bardzo korzystne. A nawet z hasłem WIOSNA2019 udzielany jest dodatkowy rabat 10 zł. Nie raz już się przekonałam, że perfumy markowe są nie tylko ładniejsze, ale i znacznie dłużej się utrzymują, podczas gdy te tańsze często nie są wyczuwalne po dwóch godzinach..

#9 ~besia33~

~besia33~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:39:44

dziękuje Wam wszystkim za informacje :) Złożyłam już zamówienie na perfumik.pl i pewnie na początku przyszłego tygodnia je dostane. I zaczne testować :)

#10 ceplus

ceplus

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 15:29:59

Najlepiej na allegro. W razie problemów możesz utworzyć spór lub zagrozić negatywem.

#11 sowka.m

sowka.m

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 09:30:25

To prawda, że bardziej opłaca się kupować perfumy przez internet, bo niestety w sklepach stacjonarnych są strasznie wysokie ceny. Odkąd mam sprawdzoną perfumerię to zamawiam u nich perfumy, ale ostatnio coraz częściej również kosmetyki. Skoro już płacę za wysyłkę to wolę zrobić większe zamówienie :) Jeśli któraś z Was też jest zainteresowana to ja zamawiam tu:  https://tagomago.pl/. :) 

#12 Aniela2d

Aniela2d

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:03:57

Dobre perfumy w przystępnej cenie, to  w ogóle nie jest żaden problem. Ja uwielbiam wody toaletowe Versace i kupuję je za mniej niż 200 zł na stronie https://perfumy.pl/f...-7-Versace.html . I trzeba przyznać, że za perfumy tej klasy, to naprawdę niewielka kwota. Tym bardziej, że perfumy są bardzo trwałe, więc wystarczy się rano lekko "spryskać", by przez praktycznie cały dzień, czuć zapach. Dzięki temu perfumy wystarczają na naprawdę długi czas.

#13 ~Madzialena~

~Madzialena~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 08:25:07

besia33 i jak tam wrażenia na temat perfumetek z perfumerii perfumik.pl ? jestem ciekawa Twoich wrażeń, daj znać :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, trwałe perfumy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych