Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE JEST GRANICA GŁUPOTY TARNOBRZESKICH URZĘDNIKÓW?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 23:40:58

Kolejna głupota ekipy pana Bżka? Pomysł zerżnięty ze szkół. Jak się nauczycielom nie chce prowadzić lekcji to je skracają, tu ferie, tu wakacje, jakiś długi weekend, dni dyrektorskie. Panie Bożek proszę się obudzić. Już  nie jest pan dyrektorem szkoły. 

A swoją drogą jak ten skrócony czas przyczyni się do walki z koronawirusem? 

Co będą robić urzędnicy przez te 2 godziny? Smarzyć jajecznice? a może zbiorowe odkażanie organizmu napojami wysokoprocentowymi? No ma to jakiś sens?! Ja tego nie rozumie. A Wy drodzy mieszkańcy ?#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 12:11:48

Czy to prawda że w zamkniętych placówkach opiekuńczo wychowawczych przeprowadza się tzw.OCTOWANIE kto to wymyślił.Dla nie znających tematu dezynfekuje się OCTEM owe placówki.Czy to są zalecenia odgórne.#3 ~zalecenie oddolne~

~zalecenie oddolne~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 14:01:56

Czy to prawda że w zamkniętych placówkach opiekuńczo wychowawczych przeprowadza się tzw.OCTOWANIE kto to wymyślił.Dla nie znających tematu dezynfekuje się OCTEM owe placówki.Czy to są zalecenia odgórne.

Sądzę , że to są zalecenia zdroworozsądkowe bo ocet to też odkażalnik. A w naszym złodziejskim narodzie odkażalnik to spiryt który się notorycznie kradnie bo drogi a nie kradnie się odpadowego taniego octu i w dodatku bez zaleceń odgórnych.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych