Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gazeta Nowe Dni

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 14:50:17

Co myślicie o sposobie prowadzenia gazety NOWE DNI.

#2 ~gts~

~gts~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 16:03:55

Co myślicie o sposobie prowadzenia gazety NOWE DNI.

Wielkie chęci małe możliwości.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 18:49:10

Do niczego ! Szata graficzna smutna jak za komunistycznych czasów. Nie ma interesujących artykułów itp.Widać ze ludzie tam pracujący nie mają doświadczenia a co za tym idzie inwencji twórczej żeby tworzyć gazetę która zainteresowała by czytelników-mieszkanców !Dziwię się , po co ta gazeta "wychodzi " ??? Ale widziałem jak co niektórzy biorą po kilkanaście egzemplarzy na rozpałkę do pieca ...
Sam tytuł "nowe Dni " powinien o czymś świadczyć ...a tu nic ...pzdr

#4 ~reklamodawca~

~reklamodawca~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 14:46:56

No fakt, wiele możnaby mieć do życzenia.. ale mają konkurencyjne ceny i nie "jadą" po ludziach jak robią to inne grójeckie gazety!

#5 ~Henby itsagi~

~Henby itsagi~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 22:05:41

a czego się spodziewaliscie po arturze? "rzeczpospolitej" czy "gazety wyborczej"? :rolleyes:

#6 ~Niut niut~

~Niut niut~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 14:01:50

No fakt, wiele możnaby mieć do życzenia.. ale mają konkurencyjne ceny i nie "jadą" po ludziach jak robią to inne grójeckie gazety!

Ofertę współpracy przedstawiono na zarządzie :-) <_<

#7 ~duszpasterz~

~duszpasterz~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:30:17

Artur zdał sobie sprawe, że jego poprzednia gazeta do było dno i metr mułu i zaczął od nowa tę samą partanine tylko w innej oprawie. A ten czerwony jest chyba odniesieniem do komunistycznych poglągów redakcji.

Celem nowo powstałej gazety jest przygotowywanie gruntu pod przyszłe wybory na burmisrza.
Artur zdał sobie sprawę, że okolica jest już spalona i nie podoła temu zadaniu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 06:29:59

Mi sie podoba ta gazeta. Rzecz gustu, zobaczcie sobie sami: www.nowedni.pl

#9 ~Auto-promocja~

~Auto-promocja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 11:26:18

Mi sie podoba ta gazeta. Rzecz gustu, zobaczcie sobie sami: www.nowedni.pl Artur

#10 ~bardzo dobra ;-)))~

~bardzo dobra ;-)))~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 12:16:47

Bardzo ciekawe artykuły np: dla bezrobotnego, który nie ma już dość długo pracy może się czegoś dowiedzieć:
http://www.nowedni.p...perta&Itemid=18

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 12:33:35

Bardzo ciekawe artykuły np: dla bezrobotnego, który nie ma już dość długo pracy może się czegoś dowiedzieć:
http://www.nowedni.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=515:motywowa-i-pomaga-bezrobotnym-w-poszukiwaniu-pracy-daniel-krzechowicz-jakiego-rzdu-dotacje-przyznaje-powiatowy-urzd-pracy-w-grojcu-na-utworzenie-wasnej-dziaalnoci-gospodarczej-marzanna-skoczek-dyrektor-pup-grojec-starosta-moe-przyzna-bezrobo&catid=13:okiem-eksperta&Itemid=18

Tak wiele razy chodziłam , że nogi mi wpadły ... a otrzymałam tylko informację ... że juz nie mamy, że nie teraz.

#12 ~ideragin prosecu~

~ideragin prosecu~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 22:21:07

współczuję gustu, z pewnościa jesteś rozpoznawalny na ulicy. w "gazecie" są pisane głupoty, kilkuzdaniowe artykuły chwalące kolesiów, szata graniczna katastroficzna, ogólna masakra intelektualna.

#13 ~alf~

~alf~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 17:04:39

współczuję gustu, z pewnościa jesteś rozpoznawalny na ulicy. w "gazecie" są pisane głupoty, kilkuzdaniowe artykuły chwalące kolesiów, szata graniczna katastroficzna, ogólna masakra intelektualna.

A jak oceniacie działalność Pana redaktora jako radnego? Myślicie, że się sprawdza na tym stanowisku?

#14 ~:S~

~:S~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 19:04:08

A jak oceniacie działalność Pana redaktora jako radnego? Myślicie, że się sprawdza na tym stanowisku?

Szczególny jest współpracownik :D

#15 ~bocian~

~bocian~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 19:10:03

No cóż, jest słabym radnym. Lepszym "radnym" był, jak nie był radnym, bo wtedy była kamera na posiedzeniach i było trochę przecieków z posiedzeń. Teraz nie ma kamery, żeby nie było widać i słychać wyników pracy Pana radnego. Druga sprawa, czy Pan radny w okresie pełnienia obowiązków radnego miał w Grójcu jakieś spotkanie ze swymi wyborcami? ...nie słyszałem. Pewnie Pan radny już nie widzi problemów mieszkańców.Nie interesują mnie spotkania w grupie przyjaciół PO ale, zapomniałbym, jest jeden sukces Pana radnego to obecność Pana radnego jako jedynego radnego gminy na spotkaniu w GOK-u z Jackiem Federowiczem. Czym nawet się pochwalił w swojej gazecie. Tak Panie radny to jedyny Pana sukces, od objęcia mandatu radnego.

#16 ~;-)))~

~;-)))~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 06:03:54

Przestań kwiczeć pokątnie ;-) i weź się do roboty. Aktywni to twardzi goście i pomagają ludziom a ludzie z nimi współpracują.
A ty nie jęcz tyle to nie spotkanie z twoim chłopcem ;-)
Zobacz i stronę panowie mają http://www.aktywni.nowedni.pl/

#17 ~jest ok~

~jest ok~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:30:20

Mają fajne teksty, ciach, ciach i pozamiatane
http://nowedni.pl/in...tematy&Itemid=8

#18 ~Winetu~

~Winetu~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:49:24

Przestań kwiczeć pokątnie ;-) i weź się do roboty. Aktywni to twardzi goście i pomagają ludziom a ludzie z nimi współpracują.
A ty nie jęcz tyle to nie spotkanie z twoim chłopcem ;-)
Zobacz i stronę panowie mają http://www.aktywni.nowedni.pl/

Marketing? opis co sie dzieje w gminie (czyli notki prasowe)? wspólna promocja?, to że jest coś wspolnego z Facebookiem jednym zdaniem?: informacje ogólno dostępne a brak danych o działaności i wygranych sprawach, które rozpoczeli?

#19 ~pasd~

~pasd~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:54:45

Mają fajne teksty, ciach, ciach i pozamiatane
http://nowedni.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=271:prezes-szpitala-odwoany&catid=1:gorce-tematy&Itemid=8

Choćby ten tekst, słaby, bez opracowania.
A osoba komentująca "Mają fajne teksty, ciach, ciach i pozamiatane" taka mierna wypowiedź.
Osoba która go pisała pewnie gdzieś sprząta.

#20 ~;-)~

~;-)~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:36:03

Bardzo fajny teks oraz ładny i mądry pan na zdjęciu

;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych