Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki i inne gadżety kuchenne

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~minionek0~

~minionek0~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 14:01:46

Ja gadzety i akcesoria kuchenne zamawiam głownie przez internet w sklepie online Duka :) mam wszystko w jednym miejscu i zamawiam co potrzebuje. Ostatnio zamówiłam sobie pojemniki na żywność i fartuch kuchenny :) przesyłka ekspresowo doszła

#2 ~B...~

~B...~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 14:29:33

Nie do wiary...

#3 anika10

anika10

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 luty 2017 - 13:34:32

Ja wolę na żywo takie akcesoria zamawiać, bo wszystko widzę, mogę oglądnąć. To ważne zakupy i on- line to nie wiem co kupuję.

#4 ~dressing~

~dressing~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 12:09:59

Ja w sumie zależy bo mam już swój sklep i swoich producentów, którzy mnie jeszcze nie zawiedli ani razu. W gruncie rzeczy jest to Zwilling i Ballarini. Od Zwillinga mam zestawy noży (super noże kuchenne robią) do tego akcesoria kuchenne, garnki stalowe, ostatnio nawet akcesoria manicure pilniki czy nożyczki.

A druga firma to ballarini - tu głównie garnki i patelnie granitowe, ale mają też patelnie i garnki ceramiczne i indukcyjne. 95% mojej kuchni to włąśnie te dwie firmy.

#5 ~Irenka~

~Irenka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 07:56:37

Ja też lubie akcesoria kuchenne z Duki, mają bardzo fajny design, mam ich sporo i jakościowo też muszę przyznać że wypadają bardzo dobrze. Nawet garnki indukcyjne u nich kupiłam parę lat temu i sie świetnie spisują

#6 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 05:12:45

A to zależy co mama preferuje, ja osobiście swojej kupiłam w tym roku zestaw noży japońskich Miyabi  ballarini.pl/noze-japonskie
Pokusiłam się, bo wiecie! Japonia! Ale to są najlepsze noże jakie w życiu miałam! <3

Moim zdaniem są jednym z najwyższych jakościowo firm tworzących noże, Zwilling też jest ok. 
Akurat na blogu Ballarini  ballarini.pl/blog/stir-fry-po-wlosku-n827 
przeglądająć vege przepisy kuchenne wpadłam na ten pomysł, jest epicki, polecam spróbować. NIby proste włoskie danie, a jest przepyszne. Ja mam teraz fazę na pieczenie i grillowanie i smażenie, najlepiej to w ogóle z kuchnii bym nie wychodizła, dlatego zastanawiam sie nad garnkiem żeliwnym firmy Staub, ma ktoś z Was?

#7 jareczka

jareczka

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:47:41

Noże japońskie są uważane za jedne z najlepszych na świecie, ale trzeba je kupować tylko ze sprawdzonych źródeł, np. ze sklepu  https://hamono.pl/pl/116-noze . Niestety w sieci bardzo łatwo trafić na falsyfikat. Kupując w sklepie z renomą mam pewność, że noże są oryginalne i będą mi długo służyć.

#8 ~Iwo~

~Iwo~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 19:36:41

To prawda, dostałam kiedyś w prezencie piękny nóż Takahisa Damascus i tak zaczęła się moja przygoda z nożami japońskimi. Dziś mam już cztery:)

#9 ~Geralt~

~Geralt~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 21:45:32

Moim zdaniem są jednym z najwyższych jakościowo firmjest Miyabi tworzących noże, Zwilling też jest ok. 

Akurat na blogu Ballarini  ballarini.pl/blog/stir-fry-po-wlosku-n827 
przeglądająć vege przepisy kuchenne wpadłam na ten pomysł, polecam spróbować. Zalicza się to do prostych włoskich dań, a jest przepyszne. Ja mam teraz fazę na pieczenie i grillowanie i smażenie, najlepiej to w ogóle z kuchnii bym nie wychodizła, dlatego zastanawiam sie nad garnkiem żeliwnym firmy Staub, ma ktoś z Was?
To naprawdę z wysokiej półki patelni oraz garnków do pieczenia, grillowania, gotowania wykonanych z różnych materiałów w tym żeliwne, akcesoria kuchenne takie jak noże Miyabi są przecudowne dla różnego rodzaju mięsa, warzyw, itp. 

#10 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 12 luty 2020 - 11:50:38

Jesli nie przepadacie za długim gotowaniem, polecam Wam kupienie sobie szybkowaru. Świetne urządzenie, które jest wygodne głównie jeśli chodzi o potrawy kuchni polskiej....  Dzięki temu o wiele szybciej ugotujecie na przyklad

gołąbki

bigos

czy też zwykły rosół (gotuje się kilkanaście minut tak wiec opcja super jesli potrzebny jest Wam wywar warzywny czy wołowy.....)

Dobrze jest jednak postawić na solidną firmę.  Bardzo dobry jest ten sprzęt https://ostry-sklep....esign-z-wkladam

Użytkownik brie edytował ten post 18 luty 2020 - 07:13:53

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych