Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

80 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 22:33:42

I do czego żesmy doszli w tej suwerennej Polsce,Jeszcze sto lat temu   konopie indyjskie było  zielem ogolnie dostępnym bez represji  karnych,dzis jest  karalnym  lekarstwem ziołowym ,widać ,ze swój  bardziej dreczy niż   obcy.

#22 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 22:50:37

I do czego żesmy doszli w tej suwerennej Polsce,Jeszcze sto lat temu   konopie indyjskie było  zielem ogolnie dostępnym bez represji  karnych,dzis jest  karalnym  lekarstwem ziołowym ,widać ,ze swój  bardziej dreczy niż   obcy.

Tak LSD i Inne narkotyki też były legalne. A to złe PO wszystkiego zabrania, policja też zła bo łapie biedaków co sobie dorabiają prawda. Taki niedobry ten kraj same represje na biedną młodzież. Komuna to było przedszkole !!! 

#23 ~Anhedone~

~Anhedone~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 23:00:09

Broń, ktorą znaleźli przy nich też można sobie legalnie kupić...tak?

W ogole niewinne baranki...gratuluję rozumowania...ciekawe tylko co bys mówił/a gdyby okazalo sie, ze np. sprzedają dragi Twojemu dziecku...tak to nie mozliwe  bo pewnie nie masz dziecka, wiec nawet tego nie brałeś/łaś pod rozwagę!

taaa... straszne mi dragi.. ziółko... jakoś nie płaczecie z tego powodu ze można kupić alkohol w sklepie od którego w większości przypadków wszystko się zaczyna. HIPOKRYZJA

#24 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 23:19:15

Darek,sto lat temu znanym zilem leczniczym bylo  konopie indyjskie,te inne o ktorych myslisz zostały  pózniej wyprodukowane.Nie Po ,tylko elita polityczna tzw suwerenej ,niepodleglej Polski jest odpowiedzialna za bezrozumne dręczenie posiadaczy  konopi  indyjskiej,ktore od tysiaca lat było ziołem,ktorym leczy sie wiele chorób

#25 ~Pani A.~

~Pani A.~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 23:31:14

taaa... straszne mi dragi.. ziółko... jakoś nie płaczecie z tego powodu ze można kupić alkohol w sklepie od którego w większości przypadków wszystko się zaczyna. HIPOKRYZJA

Pomijasz kilka setek tabletek ekstazy i amfetamine...Alkohol mozna kupic (przynajmniej takie jest prawo) dopiero od 18 roku zycia! A niestety dostepnosci narkotykow nie reguluje zadna ustawa i nikt tego nie pilnuje! Dziwna zaleznosc dostrzegasz pomiedzy alkoholem a dragami...ze niby w wiekszosci przypadkow ten kto pije alkohol , predzej czy pozniej zacznie brac??? Skad masz takie dane???

#26 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 23:33:19

Ale skoro mamy takie a nie inne prawo możemy go nie respektować? Ciekawe czy tak samo mówiłbyś gdyby twoje dzieci jarały zioło. 100 lat temu palono na stosie też ( co był a nie jest ). 2 Gdyby to zioło było wykorzystywane o celów leczniczych, ale nie oni je hodowali dla czystego zysku. By jak najprościej się dorobić nie ważne dziecko, dorosły kasa ma się zgadzać ! Jestem jak najbardziej za kontrolowaną hodowlą i sprzedażą. 

#27 ~Pani A.~

~Pani A.~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 23:40:08

Akurat mam dzieci. Więc nie pouczaj! A to że dzieci cpaja to jest tylko i wyłącznie niedopilnowanie rodziców.

Ja Cie nie pouczam, nie mam takiego zamiaru!!! Tylko ciekawe czy w wyzej wymienionej sytuacji, gdybys sie spotkal/a z "dealerem" , ktory sprzedal Twojemu dziecku dragi, poklepalbys go po plecach i powiedzial - spoko stary to nie Twoja wina, ze moje dziecko mialo gdzie kupic narkotyki, a ty mu je chetnie sprzedales, zarabiajc sobie przy tym troszeczke - to tylko moja wina, wiec nie mam Ci za zle...

#28 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 10:32:46

Ale skoro mamy takie a nie inne prawo możemy go nie respektować? Ciekawe czy tak samo mówiłbyś gdyby twoje dzieci jarały zioło. 100 lat temu palono na stosie też ( co był a nie jest ). 2 Gdyby to zioło było wykorzystywane o celów leczniczych, ale nie oni je hodowali dla czystego zysku. By jak najprościej się dorobić nie ważne dziecko, dorosły kasa ma się zgadzać ! Jestem jak najbardziej za kontrolowaną hodowlą i sprzedażą. 

Czy prawo   ,ktore tworzy  niesprawiedliwosc   mam przestrzegać!!! ,To ono  jest zródłem  patologii takiej  jak gangi narkotykowe,w ogole jak każda  prohibicja.Dzieci to zaden argument

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 11:11:11

Dobrze, że chwasty siedzą. Mam nadzieję, że długo!

#30 ~Kamil k.~

~Kamil k.~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 11:55:01

Czy prawo   ,ktore tworzy  niesprawiedliwosc   mam przestrzegać!!! ,To ono  jest zródłem  patologii takiej  jak gangi narkotykowe,w ogole jak każda  prohibicja.Dzieci to zaden argument

Jeśli prawo chroniące zwykłego obywatela przed dostępnością narkotyków  ( a takimi jest Marihuana, Lsd, kokaina i inne ) określasz prawem patologicznym to dziękuje bardzo. A dzieci to bardzo dobry argument. Rozumiem że ty swoim pozwalasz lub będziesz pozwalał palić zioło prawda? Rozumiem że uważasz ich za więźniów politycznych po obaleniu tego złego rządu będą wyniesieni do rangi kombatantów.

#31 ~St-ce~

~St-ce~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:55:34

Też mi niesprawiedliwość wsadzili niewinnych ludzi. Jeszcze właściciela całego dobytku powinni wsadzić. Nie uwiężę że nic nie wiedział o tym procederze ! 

#32 ~Pani A.~

~Pani A.~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 15:40:38

Ja tez nie wierzę, że wlasciciele nie wiedzieli co dzieje się na ich wlasnym podwórku!!! Wiedzieli i to doskonale! A co niedziela biegaja do koscioła i takich "świętych" udawają...Każdy z domownikow pewnie wiedział, ale kasa niezła spływała do kieszeni, więc interes sie kręcił...

#33 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 23:11:57

Akurat mam dzieci. Więc nie pouczaj! A to że dzieci cpaja to jest tylko i wyłącznie niedopilnowanie rodziców.

to nie ma nic wspólnego z niedopilnowaniem ...nie kracz...nigdy nie mów nigdy.. wszystko przed Tobą i Twoimi dziećmi....jest takie powiedzonko...okazja czyni złodzieja.. takie jest życie

#34 ktoś14

ktoś14

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2015 - 20:06:40

Gówno wiecie na ten temat i się wypowiadacie. I w ten sposób roznoszą się plotki. Ehhh.....

#35 ~qi~

~qi~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 20:51:57

Fakty są takie że państwo z lepszych domów postanowiło z nudów dorobić i ich zamknęli ! A teraz wstyd !

#36 ~hodowca 69~

~hodowca 69~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 18:33:52

Banda wiejskich idiotów, nie wiecie jak było to się nie wypowiadajcie !!!!!!

#37 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 18:53:19

A co żal wam d*** ściska, nikt tu nie chciał dorobić idioci hodowali se dla siebie banda oszołomów jesteście i tyle ... jeden lubi zachlać i pobić czy ukraść po tym drugi lubi zapalić i się dobrze po tym bawić tępe huje prawda jest taka że akurat ci ludzie byli do rany przyłóż i jeszcze nie jednemu z was by pomogli nie tak jak te pier***one psy albo gnidy w urzędach !!!!!!!!!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 18:55:00

Dobrze, że chwasty siedzą. Mam nadzieję, że długo!

Chwastem jesteś ty gnido nie życz nikomu co tobie nie miłe padalcu jeden

#39 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 18:56:14

Fakty są takie że państwo z lepszych domów postanowiło z nudów dorobić i ich zamknęli ! A teraz wstyd !

żal ci d*** ściska że sobie dla siebie hodowali gnido piepszona

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 18:58:01

Niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi lepiej powiedz co ty po nocach robisz draniu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych