Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Galerie

#Galeria

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 12:10:48

Wie ktoś coś na temat tych dwóch galerii handlowych, które mają powstać w Tarnobrzegu? Jedna to ta na Mokrzyszowie obok wiaduktu, a druga to ta w centrum.
Z tego co wiem (o ile wiem dobrze ;P) to tę pierwszą mają zacząć budować w 2019, a z tą w centrum są jakieś problemy, tj. Jakiś tam "zabytkowy bruk", czy też problemy mieszkańców wieżowców, którzy narzekają na to, że zasłaniałoby im to "widok"... ale jaki widok?...
Wie ktoś coś więcej? Powstaną one? Czy jak? Bo już ogłupiałem...
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

#2 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:30:49

Wie ktoś coś na temat tych dwóch galerii handlowych, które mają powstać w Tarnobrzegu? Jedna to ta na Mokrzyszowie obok wiaduktu, a druga to ta w centrum.
Z tego co wiem (o ile wiem dobrze ;P) to tę pierwszą mają zacząć budować w 2019, a z tą w centrum są jakieś problemy, tj. Jakiś tam "zabytkowy bruk", czy też problemy mieszkańców wieżowców, którzy narzekają na to, że zasłaniałoby im to "widok"... ale jaki widok?...

Te Galerie handlowe NIE powstaną są problemy z planami zagospodarowania przestrzennego sprawa w toku. Powstanie 3 inna Galeria wybudowana przez prawdziwego inwestora Echo Investment.

#3 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 15:00:16

Wiadomo coś więcej na jej temat? Kiedy? Gdzie? Jak duża? Jakieś plany? Cokolwiek?

#4 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 00:40:01

Te Galerie handlowe NIE powstaną są problemy z planami zagospodarowania przestrzennego sprawa w toku. Powstanie 3 inna Galeria wybudowana przez prawdziwego inwestora Echo Investment.

Wiesz może cokolwiek więcej na jej temat?

#5 ~Vicepresident~

~Vicepresident~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:54:56

Wiesz może cokolwiek więcej na jej temat?

Wiem ale nie powiem, "RODO" i co?

#6 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 00:43:58

Wiem ale nie powiem, "RODO" i co?

Co do tego ma RODO? O.o
Z tego co wiem RODO dotyczy ochrony danych osobowych, a nie informacji na temat kiedy i gdzie powstanie jakaś galeria handlowa o.o

#7 ~wit3~

~wit3~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:15:45

Galerii handlowej w Tarnobrzegu nie będzie bo nie ma firmy która by miała tyle kasy na wybudowanie. Są 2 małe firmy uduś które ciułają grosz.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 10:00:48

:) .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 09:54:31

Galerii handlowej w Tarnobrzegu nie będzie bo nie ma firmy która by miała tyle kasy na wybudowanie. Są 2 małe firmy uduś które ciułają grosz.

:lol:  :lol:  :D

#10 sixmoneyless

sixmoneyless

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 grudzień 2018 - 21:02:01

z tego co słyszałem to powstaną 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 09:28:25

:D

#12 ~pieszy~

~pieszy~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 18:42:15

W miejsce planowanej galerii potrzebny jest parking na samochody. Najlepiej piętrowy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:16:56

W miejsce planowanej galerii potrzebny jest parking na samochody. Najlepiej piętrowy.

Te zachodnie graty mogą stać pod gołym niebem i to najlepiej w rejonie Zwierzyńca :)

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 13:14:55

:D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 20:53:40

Hehe galeria w Tbgu , już gdzie indziej upaść zdążyły a u nas ani widu. Za to jakie łąki piękne mamy , rumianki i bławatki rosną

#16 ~itp~

~itp~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:04:50

Spółka Srebrna wybuduje :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 08:33:43

Spółka Srebrna wybuduje :D

Wybraliście psa P. to macie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:58:12

Parking to trzeba było zrobić tam gdzie ustawili nikomu niepotrzebny globus

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:25:07

Moim zdaniem globus zamiast głowy mieli Ci którzy wybrali takie władze naszego miasta. Trzy wypłaty na koncie a w zamian? jakaś reorganizacja urzędu i gierkowskie objazdy po osiedlach.

GRATULACJE

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 07:56:32

Kiedy Karuzela zacznie budowę galerii na Mokrzyszowie? Kros coś wie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych