Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fundacja złote serce!Szkoła dla dzieci niepełnosprawnych

szkoła autyzm fundacja

147 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 13:24:07

Interesuje mnie wszystko o fundacji złote serce,a w szczegolności mającej tam być szkoły dla dzieci niepełnosprawnych.

#2 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 20:09:18

to jedna wielka ściema.

#3 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 19:22:48

Też tak słyszałam, zachwalają złote góry, pod warunkiem, że będą mieć pieniądze, a później co? Dzieci na bruk! Wiem, że miała być dogoterapia- śmieszne bo przyznali się na spotkanbiu, że psów jeszcze nie mają nawet na widoku, a gdzie jakieś ich szkolenie. Kupią pekińczyka i dadzą dziecku do głaskania i to cała terapia będzie. Kadra nauczycieli (albo raczej nie nauczycieli) też jakaś niepewna. Myślę, że głupotą jest dać dziecko w niepewne ręce. Poczekać kilka lat i zobaczyć, czy złote góry nie zamienią się w szklane domy z braku kasy....

#4 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 10:46:56

Naprawdę.....?
Miałam posłać tam swojego syna:(

#5 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 15:19:28

Ha, ha - fundacja. Chyba sami sobie będziecie coś fundować. Czy w Polsce ktoś komuś coś za darmo daje?

#6 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 15:51:18

Naprawdę.....?

Naprawdę.....?

wstrzymaj się kilka miesięcy, w ciągu tego czasu zorientuj się jaka jest opinia o tym ośrodku, i potem podejmij decyzję o wysłaniu/lub nie swojego syna, czasem warto jest trochę odczekać by się nie sparzyć, pozdrawiam.. :)

#7 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 22:37:07

Własne dziecko posłać w niepewne ręce ! Lepiej znać kogoś, kto już tam ma dziecko przez dłuższy czas i zapytać, czy wszystko jest takie piękne jak na "reklamach". Nie masz w pobliżu już sprawdzonych szkół?

#8 ~matrix~

~matrix~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 23:38:10

Super szkoła i wysoko wykwalifikowana kadra, z bardzo dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, zresztą odrazy widać i słychać jak się rozmawia! Sam zapisałem tam dziecko i wiem, ze nie będę żałował! Wszystkie szkoły będą pisać głupie posty bo się boja konkurencji i zazdroszczą bo naprawdę jest czego! Szkoła i pedagodzy na bardzo wysokim poziomie!

#9 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 08:06:41

A na co choruje Pana syn i ile ma lat,jeśli można spytać...?

#10 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:45:33

Oszczerstwa i kłamliwe opinie piszą ci,którzy nie znają prawdy.Szkola zapewnia warunki na jakie te Dzieci zasługują,pieniądze mają i to duże o czym za niedługo wszyscy zinteresowani się przekonają.Życzm im powodzenia,przecież to dla dobra chorych Dzieci,nie bądżmy zazdrośni,że pomysłodawcom się powiodło,zróbmy coś równie pożytecznego dla miasta,zamiast pisać te glupoty!!!powodzenia...

#11 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:58:38

Ja byłam na dniu otwartym i na mnie szkoła jak i cała fundacja zrobiły ogromne wrazenie.
Prawda jest taka ze wszystko co nowe i dobre budzi,, kontrowersje,,Wiadomo ze jak my rodzice nie damy im szansy to szkoła nie ruszy ,bo szkoła musi mieć uczni.
Dlatego jestem ciekawa waszych opini i spostrzeżeń.
-mama chłopca autystycznego

#12 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 11:24:54

Super szkoła przy bardzo ruchliwej drodze. Chwila nieuwagi i może wydarzyc sie tragedia. Takie szkoły to powinny byc w spokojnych miejscach a nie w samym centrum miasta. Zle dobrane miejsce-duży minus. Ładnie pomalowane ściany nie świadczą o tym jak będzie przebiegała nauka w szkole. Może być najładniejsza szkoła a wychowankowie magą się nic nie nauczyć. Młoda kadra - bez doświadczenia-duzy minus. Brak boiska-minus. Mały parking-minus. Brak zieleni tak bardzo potrzebnej człowiekowi do normalnego fukcjonowania -minus. Dzieci skazane na całodzienne siedzenie w budynku-minus. Podsumowując. Jedyny plus tej placówki to ładnie pomalowane sciany. Reszta pod znakiem zapytania. Jesli chą posyłac rodzice swoje dzieci do szkoły gdzie sa tylko ładne ściany prosze bardzo, ich wybór. Ja bym wybrał szkołę która istnieje juz parę lat i nie bedzie na dzieciach specjalnej troski uczyc się. Ponadto pod dyskusje poddaje sposób finansowania. Wszystko za darmo? Cos tu niegra! zeby z tego nie powstała nastepna afera "Amber Gold" Ja bym sie dobrze zastanowił. Kto tanio płaci dwa razy płaci. oby nie były to słowa prorocze.
Pzdr

#13 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 12:01:31

Parking jest wystarczający dla samochodów przeznaczonych do dowozu dzieci,uica jast faktycznie ruchliwa,ale przecież nieopodal jest ul.Grodziskowa,którą w 5 minut dojdziemy np.na Św.Annę,gdie zieleni jest pod dostatkiem!Nie przeszkadzajmy pomysłodawcom się wykazać,poczekajmy na efekty,nie krytykujmy czegoś co jeszcze nie ruszyło,nie bądżmy zaściankowym miasteczkiem!Ja życzę Im powodzenia i trzymam kciuki żeby się udało,pozdrawiam wszystkich zawistnych jasnowidzów:)))

#14 ~-matka-~

~-matka-~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 06:42:52

Ja nie mam nic przeciwko mlodej kadrze- wręcz odwrotnie ,młody człowiek ma chęc wykazania się, siłę i wreszcie cierpliwośc potrzebną dzieciom...

#15 ~Radek KRK~

~Radek KRK~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 10:19:44

Młodsza kadra to ludzie którzy włożą całę swoje serce przy pracy w porównaniu do ludzi co mają wypalenie zawodowe.... Ja mieszkam Krakowie ale pochodze z Pinczowa, dlatego bede wspieral i dopingował tej szkole!, niech coś wreszcie ruszy w tym miescie!!!
Złośliwe komentarze to komentarze ludzi pewnie z poprzedniej szkoly....Mieliscie czas by sie pokazać jako kadra przez tyle lat i niestety.... niczym nie zabłysneliscie mimo, że mieliście dzieci

Jeżeli chodzi o ruchliwą drogę obok to śmieszy mnie to że ludzie wyszukują problemu ,bo akurat jest droga!!! Kielecki Słowik ( szkola dla dzieci autystycznych ) jest przy "7" najbardziej ruchliwej i co??? i są jedną z najleprzych placówek w wojewodztwie!!!
Ludzie otwórzmy sie w tym miescie na nowych ludzi, na nowe inwestycje.... niech sie coś dzieje pożytecznego .... bo za pare lat to miasto bedzie wsią z zacofanymi ludzmi!!!! otwórzmy w sobie tolerancje i wspierajmy takich ludzi
Kadra...ja słyszałem i wiem że są wsród nich ludzie którzy są na barzdo wysokim poziomie i własnie mimo młodego wieku zdobywają coraz to lepsze kwalifikacje, praktyki w szkołach "Montessorii", Ośrodkach terapeutycznych w całej Polsce... gdzie przed takimi ludzmi stoją drzwi otwarte w każdym wiekszym miescie...a jednak zdecydowali się przyjść i zostać by razem coć stworzyć gdzie tego nie ma....

i jeszcze jedno- Ludzie! jezeli to jest placówka niepubliczna to wiadomo ze beda przyjeci wszyscy ci najlepsi ,nie ma znajomosci jak jest w panstwówkach... tu liczy sie dziecko i super praca terapeuty
Pozdrawiam i trzymam kciuki !!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 10:26:12

Super szkoła przy bardzo ruchliwej drodze. Chwila nieuwagi i może wydarzyc sie tragedia. Takie szkoły to powinny byc w spokojnych miejscach a nie w samym centrum miasta. Zle dobrane miejsce-duży minus. Ładnie pomalowane ściany nie świadczą o tym jak będzie przebiegała nauka w szkole. Może być najładniejsza szkoła a wychowankowie magą się nic nie nauczyć. Młoda kadra - bez doświadczenia-duzy minus. Brak boiska-minus. Mały parking-minus. Brak zieleni tak bardzo potrzebnej człowiekowi do normalnego fukcjonowania -minus. Dzieci skazane na całodzienne siedzenie w budynku-minus. Podsumowując. Jedyny plus tej placówki to ładnie pomalowane sciany. Reszta pod znakiem zapytania. Jesli chą posyłac rodzice swoje dzieci do szkoły gdzie sa tylko ładne ściany prosze bardzo, ich wybór. Ja bym wybrał szkołę która istnieje juz parę lat i nie bedzie na dzieciach specjalnej troski uczyc się. Ponadto pod dyskusje poddaje sposób finansowania. Wszystko za darmo? Cos tu niegra! zeby z tego nie powstała nastepna afera "Amber Gold" Ja bym sie dobrze zastanowił. Kto tanio płaci dwa razy płaci. oby nie były to słowa prorocze.
Pzdr

Pzdr

- "Na dzieciach specjalnej troski" ??? kto tak pisze pedagog??? dlatego chyba warto dać do innej szkoły
Jeżeli już to na dzieciach, które potrzebują naszej pomocy
OMG !!! sami widzicie heheh

#17 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 20:54:11

Kim ty wogóle jesteś? Mam nadzieje, że nie pedagogiem? Oni pozyskują nie tylko uczniów, ale również nauczycieli z konkurencyjnych placówek, które funkcjonują juz od dawna.
Jestem mamą chłopca który przeszedł do placówki.
DZIĘKUJE ŻE TA FUNDACJA ISTNIEJE. Życzę Im powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 12:41:16

Są nikłe szanse dla Specjalnej Szkoły prowadzonej przez Starostwo.Kandydat na dyrektora odpada w konkursie,po czym jest powoływany przez Zarząd Starostwa na pełniącego obowiązki dyrektora.Komisja nie odkryła predyspozycji i umiejętności do kierowania szkołą w kandydacie.Dziwi fakt powołania przez Zarząd,który w porównaniu z komisją ma niewielką albo żadną wiedze na temat funkcjonowania szkoły.Szkoda dzieci.Mają jeszcze szanse uciec od tego typu decydentów.

#19 ~bilbo~

~bilbo~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:48:43

Powiem wam tylko jedno , jak ktoś nie zna tych ludzi tego środowiska i ani razu nie był tam to niech nie pisze głupot i nie robi z siebie deb***a na otwartym kanale , ja znam tych ludzi to środowisko i szczerze polecam fundację. Pozdrawiam normalnych.

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 13:22:43

Moje dziecko chodzi do szkoły specjalnej w Broninie.
Może szkoła nie jest taka piekna jak ta w Pinczowie ...ale liczy się coś więcej.
SERCE które Panie i Dyrekcja wkłada w uczenie mojego dziecka.
Przez dwa lata kiedy moje dziecko tam chodzi ,cała kadra stała mi sie przyjaciółmi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, autyzm, fundacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych