Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fryzjer w Końskich?

fryzjer Końskie

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 12:20:53

Hm , jeśli inwestujesz w siebie to nie chodzi o cenę ale o jakość , stad moje pytanie w spr salonów .

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 18:58:58

Przepraszam państwo to chyba nie z Końskich bo tu to już nie ma kto w siebie inwestować wszyscy wyjechali pozostali ci którzy w siebie nie inwestują

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:05:48

Nie no nie może być chyba aż tak zle;) mam wesele w Konskich i chciałabym się umówić na wizytę w dobrym salonie fryzjerskim , zawsze gdy przyjeżdżałam korzystałam z usług salonu na łaziennej P.Wioli ale doszły mnie słuchy ze wyjechała , wiec proszę o pomoc gdzie mogłabym się udać i być zadowolona, nie chodzi o cenę ale o jakość . I pozdrawiam w Konskich tych co pozostali

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:06:19

Nie no nie może być chyba aż tak zle;) mam wesele w Konskich i chciałabym się umówić na wizytę w dobrym salonie fryzjerskim , zawsze gdy przyjeżdżałam korzystałam z usług salonu na łaziennej P.Wioli ale doszły mnie słuchy ze wyjechała , wiec proszę o pomoc gdzie mogłabym się udać i być zadowolona, nie chodzi o cenę ale o jakość . I pozdrawiam w Konskich tych co pozostali

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:35:36

Hej wszystkim, otóż tak : z fryzjerami jest jak z szamponem do włosów , każdy musi dopasować do siebie i wtedy będzie Ok :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 15:31:11

Dobry fryzjer pani Magdalena na Piłsudskiego bardzo ładnie włosy robi tylko mogłaby się wstrzymać ze swoją pracownicą od plotek przy klientach bo nieprzyjemnie siedzi się na fotelu i słucha o klientce, która dopiero wyszła z salonu.

#47 ~Pan z Końskich~

~Pan z Końskich~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 13:37:04

Jedyny dobry fryzjer w Końskich to Paweł Sztork i jego cała ekipa z salonu! Wszystko na najwyższym poziomie, klasa i poziom naprawdę wysoki. W większości koneckich zakładów brzydkie zapuszczone fryzjerki, które o czesaniu i strzeżeniu a co dopiero o farbowaniu nie mają pojęcia.

#48 ~Gość 1~

~Gość 1~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 20:21:30

Witam. Szczerze nie polecam fryzjerki na ul Warszawskiej pani Ewy...tak jak tam potrafią zignorować klienta to tragedia...doznała m tego już u nich 2 razy i następnego nie bedzie...omijam szerokim łukiem. W tych czasach gdzie powinno się zabiegać o klienta tam jest totalna olewka mimo że jestes umowiony, zapisany.

#49 ~Gocs 1~

~Gocs 1~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 20:22:28

Witam. Szczerze nie polecam fryzjerki na ul Warszawskiej pani Ewy...tak jak tam potrafią zignorować klienta to tragedia...doznała m tego już u nich 2 razy i następnego nie bedzie...omijam szerokim łukiem. W tych czasach gdzie powinno się zabiegać o klienta tam jest totalna olewka mimo że jestes umowiony, zapisany.

#50 ~Ol~

~Ol~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 12:38:31

Mimo zapisania dwoch osob na konkretny termin pani Beti nad rossmanem co tydzien dzwonila zeby potwierdzić wizyte. Po kilku telefonach zrezygnowalam i poszlam do inbwgo fryzjera. Porazka jakas. Moje krotkie włosy dobrze czesze pani z Hotelu ale na obciecie nie chodzę tam.

#51 ~Ol~

~Ol~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 12:41:23

Mimo zapisania dwoch osob na konkretny termin pani Beti nad rossmanem co tydzien dzwonila zeby potwierdzić wizyte. Po kilku telefonach zrezygnowalam i poszlam do inbwgo fryzjera. Porazka jakas. Moje krotkie włosy dobrze czesze pani z Hotelu ale na obciecie nie chodzę tam.

#52 ~Zadowolony klient~

~Zadowolony klient~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 19:53:58

A ja polecam Panie z salonu Lookbook na pocztowej, obie panie świetnie sobie radza. Szczerze polecam.

#53 ~NATA~

~NATA~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 06:57:12

Na Spółdzielczej ma przeciwko apteki pod zegarem jest bardzo fajna i kompetentna fryzjerka, też przyjechałam do Końskich spontanicznie i na szybko skorzystałam z tego salonu i jestem bardzo miłe zaskoczona ...Po cięciu juz kilka tygodni a włosy się ładnie układają ...

#54 ~NATA~

~NATA~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 06:58:02

Na Spółdzielczej ma przeciwko apteki pod zegarem jest bardzo fajna i kompetentna fryzjerka, też przyjechałam do Końskich spontanicznie i na szybko skorzystałam z tego salonu i jestem bardzo miłe zaskoczona ...Po cięciu juz kilka tygodni a włosy się ładnie układają ...

#55 ~NATA~

~NATA~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 06:59:09

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:13:45

A po co wklejać 3 razy to samo?

#57 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:26:16

Czy coś się zmieniło?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 21:41:48

Tam jest policja...

#59 ~Ich~

~Ich~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 12:32:35

Wznawiam wątek. Czy coś się zmieniło?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:50:14

Wznawiam wątek. Czy coś się zmieniło?

Nic się nie zmieniło. Proponuje zamknąć wątek i nie pisać już tu więcej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fryzjer, Końskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych