Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fryzjer w Końskich?

fryzjer Końskie

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szukam~

~szukam~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 11:48:12

Witam, polecacie jakiś salon fryzjerski w Końskich?Taki gdzie mają wiedzę i umiejętności ale żeby nie byli chamscy do klientów?

#2 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 12:07:39

Polecam salon BETI na Łaziennej, naprawdę miła, fachowa obsługa i Panie mają pojęcie na temat cięcia, koloryzacji i upięć... żeby nie było, jestem klientką stałą

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 12:33:12

Polecam salon BETI na Łaziennej, naprawdę miła, fachowa obsługa i Panie mają pojęcie na temat cięcia, koloryzacji i upięć... żeby nie było, jestem klientką stałą

Dzięki jeszcze tam nie byłam :)

#4 ~szukam~

~szukam~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 14:36:38

Weszłam dziś do saloniku na Strażackiej i zostałam prostacko potraktowana przez gościa który siedział na miejscu dla klienta. Kobieta z którą próbowałam porozmawiać co chwilę na niego zerkała (wystraszona?) . Myślałam że to jakiś ważny klient któremu nie można podpaść. Sprawdzam teraz w necie a to sam szef, który w dodatku dostał jakąś tam nagrodę . O co tu chodzi?? Zmienił się od tego czasu czy zawsze taki był? Jeśli tak to za co ta nagroda? Reszta była jeszcze gorsza?? Poziom obsługi jest żenujący nawet jak na takie małe miasto, zdecydowanie zabrakło profesjonalizmu i znajomości podstawowych zasad. Nie dziwię się że było pusto. Nadal szukam salonu na poziomie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 18:08:07

wspniały zakład mały ale... fajna atmosfera u Anetki na bazarku...

#6 ~JARO~

~JARO~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 20:36:14

Karol Nożycoręki... THE BEST.... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 16:25:03

W Stąporkowie warto gdzieś?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 17:02:07

W Stąporkowie warto gdzieś?[/quote] .... zagadaj narzeczonego,takiego jednego,coś w temacie będzie wiedział

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 18:42:45

Na Starowarszawskiej, obok sklepu elektrycznego. Salon Marzena, albo "U marzeny"  (jakoś tak). W ciągu budynów, co bar "Zacisze".  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 21:27:23

U Basi!!!:-D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 23:11:49

Gdzie?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 14:01:35

U Basi na nowym osiedlu. Naprawdę potrafi dobrać fryzurę i kolor.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2015 - 16:40:52

Zgadza sie

#14 ~cyrulik~

~cyrulik~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 09:43:58

przyjdź to cię ogolę na glacę

#15 ~kubuś ll, król fałkowa~

~kubuś ll, król fałkowa~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 11:55:57

przyjdź to cię ogolę na glacę

w glacę, to się pier***nij

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 11:58:50

tylko Anetka bazarki czerwona budka .....Pozdrawiam Anetke..

#17 ~Klijentka~

~Klijentka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 18:41:39

Fryzjer a fryzjer to jest róznica podrzedna buda czy prawdziwy salon.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 18:48:42

Fryzjer a fryzjer to jest róznica podrzedna buda czy prawdziwy salon.

jaka kliJentka, taki salon

#19 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 08:17:25

Weszłam dziś do saloniku na Strażackiej i zostałam prostacko potraktowana przez gościa który siedział na miejscu dla klienta. Kobieta z którą próbowałam porozmawiać co chwilę na niego zerkała (wystraszona?) . Myślałam że to jakiś ważny klient któremu nie można podpaść. Sprawdzam teraz w necie a to sam szef, który w dodatku dostał jakąś tam nagrodę . O co tu chodzi?? Zmienił się od tego czasu czy zawsze taki był? Jeśli tak to za co ta nagroda? Reszta była jeszcze gorsza?? Poziom obsługi jest żenujący nawet jak na takie małe miasto, zdecydowanie zabrakło profesjonalizmu i znajomości podstawowych zasad. Nie dziwię się że było pusto. Nadal szukam salonu na poziomie

Gorąco polecam Justyna Wardzichowska. To jest ul  I maja Naprzeciwko ciucholandu , na górze ma salon. Niestety teraz jest na  macierzyńskim.  U tylu fryzjerów była i wszyscy nie spełnili moich oczekiwać- a dużych  ich nie miałam . Po prostu żeby włosy dobrze się układały , bez konieczności  modelowania. Ostatnio byłam u Beti ul Łazienna , teraz salon przeniesiony nad Rossmann koło targu. Totalna porażka. Poszłam z półdługimi włosami , wyszłam z płaczem. Włosy na czubku głowy ścięte na 4 cm, grzywka do połowy czoła, mimo że prosiłam na ukos , pokazywałam zdjęcie. Czoło wysokie z zmarszczkami. Zero wyobraźni, doradzenia klientowi.  Pani Beti  za to  dobrze ścina włosy na irokeza. To jej wychodzi inne fryzury masakra. Do tego brak jakiejkolwiek pomocy nie ma zostawia klientkę  w połowie strzyżenia i kończy drugą którą wcześniej zaczeła. Nie polecam  

#20 ~Zawiedziona~

~Zawiedziona~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 08:24:34

Salon Beti  Na Łaziennej przereklamowany. Na profilu fb opinie dodają sami znajomi. Jaki sen ma rozjaśnianie końcówek , a potem ścięcie ich ?  Kieszeń P Beti się napełnia , a klientka płaci za rozjaśnianie , farbowanie a potem te włosy ma ścięte. BRAWOOOO. Co do ścięcia, też nie jestem zadowolona , a raczej zszokowana. Miałam dylemat czy iść na wesele czy nie . Teraz po usłudze wykonanej u Beti nie mam tego problemu . Konieczne siedzenie w domu. Jeżeli ktoś z Was ma jakąś uroczystość i chce wyglądać przyzwoicie to nie radzę. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fryzjer, Końskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych