Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fryzjer i kosmetyczka

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:47:39

...no to wal na to forum..! Będziemy wiedzieli "kto jest kto"

Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.. po co dolewać oliwy do tego ognia? Żeby wytłukli sie na wzajem? Po co? Zobacz, przeanalizuj ile lokali firm sie otwiera i zaraz zamyka. Otwieraja sie nowe i za chwile sie zamykaja. Przypadek? Nie sądzę. Wytłuką sie nawzajem bez ujawniania podpier***aczy.

#82 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:01:17

to jest paranoja co wy wyprawiacie nie tylko ten post ale wiele innych  natknelam sie dzis na post czy kobiety w Lipsku daja cipki totalne hamstwo ,gdzie jest osoba która kieruje ta grupa .pierwszy i ostamni raz tu jestem po portal patologi i plotkarzy

#83 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 17:48:06

to jest paranoja co wy wyprawiacie nie tylko ten post ale wiele innych natknelam sie dzis na post czy kobiety w Lipsku daja cipki totalne hamstwo ,gdzie jest osoba która kieruje ta grupa .pierwszy i ostamni raz tu jestem po portal patologi i plotkarzy

Życie...

#84 ~Jakub Małek~

~Jakub Małek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 21:51:56

Oj boze wszystkie cwana anonimowo najlepiej sie wypowiadac  jak jast sie anonimowym ,Zerknij sama jedna z drugą o ile was tyle jest,to jest gorsze niż żenada dorosłe podobno kobiety,Nieeeee!!!!!!!!!!!!!!! To gówniary  patologia  mendy ze wsi.Choć znam wiele ludzi ze wsi i do pięt im nie dorastacie.A jak ktoś jest mądry to was idiotki pod uwagę nie wezmie zal ci d*** ściska  , <_<

#85 ~Pawel scandic food~

~Pawel scandic food~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:40:33

Ta pożal się bpże ochrona blek też  słyszałem jak swojego czasu mówiła że ich pożałujecie i teraz się za Marcina będą mścić a to kawał sku***synów rambo pier***ony :)

#86 ~Scandic~

~Scandic~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:20:01

Jakby Marcin nie fikal do Lipskich to by wpier***u też nie dostał, a jak się rzuca do każdego to się nie dziwię że ma taką zła reputacje i każdy chce mu wyjebac i rambo tez. A co ma ochrona do niego? Jak to jego była prowadzi usługi fryzjerskie. Kasa mu się skończyła to i miłość zapewne.

#87 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 16:23:56

Witam a kto Marcina nie zna a taki bogacz był jak bleki po 5 zł płacą

#88 ~Vv~

~Vv~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:26:57

Idz do top marketu, tam pracują za 5zl i nie narzekaja ;)

#89 ~oooooo~

~oooooo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 20:27:23

po 9

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 20:30:20

Po 5, wiem to z dokładnego źródła ;)

#91 ~aaaaaa~

~aaaaaa~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 00:37:33

Ja pracuje w takim sklepie i zadne 5 nie mam na godz ludzie ustawy są

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:43:55

Spoko, Rambo już nie będzie cwaniakował, ochrona sie kończy haha nikt z nim nie chce pracować

#93 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:47:44

Kosmetyczką zostanie od dupy strony. Podobno a Avon robi za przydupas blondi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych