Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fryzjer i kosmetyczka

92 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aaaaaaaa~

~Aaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 12:30:28

Witam!
Poszukuję fryzjera i kosmetyczki na 1 maja najlepiej z dojazdem do klienta. Jakieś propozycje?

#2 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 22:56:40

Słyszałam, ze Pani Ewa Gołębiowska jeździ po domach i zajmuje się tym czego Pani potrzebuje. Wiec moze ona znajdzie czas. Poza tym co o niej sądzicie?

#3 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 23:28:57

Urząd Skarbowy już pewnie ją sprawdzi i podziękuj za donosy serdecznej koleżance.

#4 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 11:26:52

Nie posraj się z tym urzędem skarbowym przypadkiem :D to ze ktoś jeździ po domach nie oznacza ze nie ma własnej dzialalnosci ale cóż moga wiedziec takie wieśniaki.

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 19:42:47

Pani Gołębiowska fryzury piekne robi przekonalam sie na wlasnej glowie a pazurki bajka w 100 procetach polecam

#6 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 16:08:17

A ile bierze za paznokcie hybrydowe? Oraz za ułożenie włosów? Niedługo mam wesele i może bym się do niej umówiła.

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 11:05:30

Ceny ma przystepne ale dokladnie i starannie robi.ja zadowolona bardzo jestem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 11:35:02

A która świadczy dodatkowe usługi;)

#9 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 22:45:23

Ta cała Ewa, co wyżej została wymieniona. Podobno to wszystko robi na czarno i jeździ po domach by obciąć włosy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 08:58:30

Podobno podobno.... Ale nikt nie sprawdził aby oczerniac potraficie polaczki zawistne ha ha

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:35:03

Znajdzie się ktoś, kto sprawdzi

#12 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:19:28

Niech robi jak chce choc nie wierze ze na czarno bo piekne fryzury robi ale niestety znajdzie sie jakas kwoka co baje wymysla jak ci szkoda to wes sie za robote I rob na czarno I ty jak tak twierdzisz .Nie pojmuje was zal wam d*** sciska

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 08:47:30

owa pani z tego co słyszałam kradnie zdjecia innych i wstawia jako swoje. nie twierdzę ze nie potrafi czesac ale np ja korzystalam z jej usług i nie jestem zachwycona za te pieniądze.. moze nie za kazdym razem daje popis swoim umiejętnościami ale dla mnie osoba która robi takie rzeczy nie jest godna ni zaufania ni polecenia

#14 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 23:05:24

Ja też nie jestem zadowolona z tej pani usług.. Dodaje zdjęcia nie swoje na profilu to prawda bo wystarczy się niektorym zdjęcia przyjrzeć i widać po pierwsze jakośc zdjęc i niektóre są z salonu co świadczą np widoczne w tle certyfikaty na ścianach a z tego co wiadomo pani nie ma salonu tylko mobilny. Pani Ewa ciągnie za włosy robi fryzury niedelikatnie i prosząc o fryzurę z jej profilu robi całkowicie inna nie polecam tej pani. Może innym odpowiada ale mi nie przypadła do gustu. Za taką cene jak bierze wolę pójść do salonu np madam będzie drożej dokładnie o 20 zł ale będzie profesjonalnie. Nie polecam nie polecam

#15 ~KLIJENTKA~

~KLIJENTKA~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 12:37:08

Co sądzicie o kosmetyczkach w Zwoleniu ? napiszcie proszę.

#16 ~ZOSIA~

~ZOSIA~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 12:40:06

ądzicie o kosmetyczkach w Zwoleniu ? napiszcie proszę.

SĄ PRZYNAJMNIEJ DWIE SUPER DZIEWCZYNY.

#17 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 12:42:35

SĄ PRZYNAJMNIEJ DWIE SUPER DZIEWCZYNY.

MOIM ZDANIEM JEST ICH ZNACZNIE WIĘCEJ .JUTRO PODAM WAM ICH IMIONA.

#18 ~Malgosia~

~Malgosia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:21:35

Kiedys fryzjerka w madam powiedziala mi ze nie da sie tak samo odwzorowac fryzury moze byc cos podobnego nie korzystalam z uslug tej pani ale wiele dobrego o niej slyszalam

#19 ~Marta prze~

~Marta prze~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 06:28:48

Przeciez widac ze to jedna I ta sama baba co obsmarowala ja na fb wszelkini sposobami prubuje jej zaszkodzic malpa jedna :-P :-P :-P

#20 ~Zadowolona klijetka~

~Zadowolona klijetka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:47:12

Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada .A tak na marginesie to beszczelnosc ludzka w Lipsku nie zna granic wstyd wstyd powinna sie pani wstydzic ja kozystalam z uslug tej pani nie raz I jest spoko fryzura kilka dni sie trzyma bez tony lakieru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych