Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Forum Odrzywołu

6641 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:37:22

Byłam na dożynkach w Odrzywole dokładnie w Cetniu. Bardzo dużo ludzi mimo tego, że nie grał żaden bardziej znany zespół. Zespół Jumbo Afrika rewelacja.

Włodarze trzeźwi- to mnie zaskoczyło, czyżby chcieli uniknąć krytyki tych szczekaczy osiedlowych?

Za rok też jestem. Pozdro.

PS. jeśli ktoś gada, że takie dożynki nie potrzebne to niech się w ciemny łeb stuknie.

Trzeba życie ubogacać jakimiś miłymi chwilami a na roli tych chwil jest niewiele.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 11:58:22

Załóż działalność i nie żebraj czy od tej władzy czy innej najlepiej na tym wyjdziesz.

PS. Też byłem na dożynkach też zaskoczyła mnie liczba ludzi, fajnie się bawiłem.

Można Papis dożynki niedużym kosztem? Można.

Dody im się zachciało.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 12:08:17

Nie przejmujcie się niedługo w Agencji w Przysusze będzie dużo wolnych vakatów, każdy będzie mógł spróbować.

#24 ~nieogarniamtegobałaganu~

~nieogarniamtegobałaganu~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 12:24:45

Władzo nie ściemniajcie, przyznać ten kto skórę uratował w 2010 roku władzy steruje kto ma być zatrudniony. Jeśli nie wierzycie to wasz problem. Nikt mi nie powie że białe jest czarne, a czarne jest białe. Cygan tylko raz przechodzi przez wieś i ludzie już was rozpoznali pazerne cwaniaki. Wasze tłumaczenie jest takie przecież każdy u władzy zatrudnia swoich, więc nie robię nic złego. Ironią losu jest jak PIS-owec dogaduje się z Platformersem. Tak, jego słowa: Te kaczory to tylko się kłócą, ja jestem przedsiębiorca i dla mnie zawsze Tusk mi będzie bliższy jak Kaczor. Władzo PIS-owska jak możesz z nim wódkę pić? Zawsze wyzywał PiS a teraz jedna sztama.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:19:01

Dlatego nie przerżnie bo z kim? Z Gajewskim i PO? Nie żartuj:)

hahaha :D

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 07:56:17

Tusk jest krętaczem o niespotykanej po 1989 roku skali. Kto wie, czy nie jest w tej dziedzinie lepszy nawet od redaktorów gazety, której nie jest wszystko jedno. Tyle pięknych haseł, za którymi kryje się tylko blaga i ideowa pustka… Czy jest jeszcze w Polsce choć jedna osoba, która wierzy, że Tusk mógłby zostać kimkolwiek w Brukseli? Albo gdziekolwiek? W taki scenariusz nie wierzy nawet cieć Graś, a tym bardziej facet zza Odry, który go wynajął.

Jeszcze raz – wkrótce rozpocznie się walka o każdy kawałek uczciwej ziemi. Będą rzucać oszczerstwa na każdego, z kim nie po drodze ku sprzedajnej Polsce. Będzie w to wmieszany, z niespotykana siłą, cały aparat propagandy michnikowo–walterowo–dworakowo–urbanowo–solorzowy. Będą pluć do utraty tchu i wydajności ślinianek, ale „kanalia lud zwycięży”, choć pani bufetowa wreszcie znalazła się w swojej roli i roznosiła po Warszawie kawę i coś tam jeszcze. Nastąpiła jednak pewna konstatacja – na kawę jeszcze na stać, ale na oszustów przebranych za ludzi przyzwoitych – nie. I to właśnie przesądzi o całej reszcie.

wpolityce.pl

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:10:27

Bezkarni śledczy od Amber Gold. Nieudolnie prowadzili śledztwo, ale sąd ich uniewinnił

Prokurator generalny Andrzej Seremet rok temu zapowiadał trzęsienie ziemi w trójmiejskiej prokuraturze, po tym jak przeoczyła aferę Amber Gold. Dziś okazuje się, że wszyscy śledczy, którym stawiano zarzuty, zostali uniewinnieni przez sąd dyscyplinarny, czyli przez kolegów po fachu…

Skomentuj 3 godziny temu
a257d8a97f685875f3dc4993a1d34d86,641,0,0
Śledczy od Amber Gold uniewinnieni Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta

Dwa razy umarzano śledztwo, nie wykonano zaleceń sądu, prokurator opierał się tylko na przesłuchaniach i dokumentach Marcina P., nie było planu śledztwa, nie przesłuchano klientów, nie zbadano umów – takie zarzuty padały pod adresem trójmiejskiej prokuratury, po tym jak okazało się, że od 2009 roku ignorowała alarmy w sprawie Amber Gold. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że konsekwencje wobec śledczych są nieuchronne. Tymczasem po cichu oczyszczono ich z wszystkich zarzutów.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:41:03

Z forum Odrzywół nowe tematy;

http://forum.gazeta....4,Odrzywol.html

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 20:11:39

Pogonium Hanke ze dwora w Warszawie?

#30 ~discopololive~

~discopololive~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 08:43:58

Rozluźnijcie się trochę...............

#31 ~Gość38~

~Gość38~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 13:42:02

Forum Odrzywół;

#32 ~przebudowarynku~

~przebudowarynku~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 12:14:29

Tak myślę że kiedyś wreszcie coś się zmieni. Po moich obserwacjach doszedłem do wniosku że młodzi mieszkańcy naszej gminy Odrzywół mają dość obecnej władzy. Władzo taki kit wyborczy to dzieciakom z podstawówki możecie wciskać. Pytam się gdzie kanalizacja, chodniki? Gdzie praca dla młodych ludzi??? No gdzie? Nie potraficie nawet wykorzystać tego potencjału intelektualnego absolwentów. Zawsze tylko takie gadki, że młodzi to niczego nie potrafią. Rozpowiadają wszędzie że studenci to tylko piją w akademikach i nic nie potrafią po studiach. Tak czasem zdarza mi się wypić jakieś piwo lub wino. Ale to nie przekreśla moich umiejętności. No władza na dożynkach, dniach papryki to może walić sake. Bo są tacy doświadczeni. Powiem tyle, życie mnie nauczyło rozumu, kiedyś w to nie wierzyłem. "Kto ma miękkie serce to musi mieć twardy tyłek". Nie ma co się litować przesadnie nad starszymi, bo nikt mi w życiu nie pomógł. Ja sobie w życiu poradzę bo ten burdel kiedyś się skończy. A za parę lat to się będę śmiał z tych co teraz rządzą. Na pewno nie będę mieszkał w Odrzywole, to już postanowione, ale będę tu czasem wpadał aby zobaczyć tą Waszą biedę. A będę się śmiał do rozpuku. Jeszcze tylko trochę i sytuacja się tak diametralnie zmieni, i nie pomoże ta przedwyborcza kiełbasa, obiecanki cacanki a głupiemiu radość.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 12:47:24

a z 500 głosów na plus dla Gjewskiego :)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 15:21:57

Z forum Odrzywół nowe tematy;

Z głębokim żalem pożegnamy Mańka - przydupasy

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 18:01:06

Jak co 4 lata od 20 lat:) pożegnamy PO. Już niedługo

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 18:03:24

Gajeski grzybkami się będzie zajmował.

#37 ~tartak~

~tartak~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 12:19:57

A jak będzie z tymi wyborami to się jeszcze okaże.... Zastanawiające że starostwo ukrywa etaty nauczycieli, czyżby to miała być tajemnica? Piszą o modernizacji drogi 48, ale pieniądze na to idą z budżetu państwa. A obecny wójt chce się tylko przed wyborami zaprezentować. Z tym rynkiem to jakaś śmieśność, i będą się chwalić tuż przed wyborami. Ludzie nie są takie głupie aby głosować na figuranta. A kto faktycznie władzę sprawuje to wszyscy wiedzą. I jeśli jakiś przydupas przyjdzie do mnie za rok w celu agitacji to go jeszcze wyzwę. Wójcie Kmieciak proszę zająć się tymi złodziejami drzewa. Bo jeśli będziesz dalej to zamiatał pod dywan to przegrasz wybory. Kilku cwaniaków kradnie lasy odrzywolskie i sprzedaje do okolicznych tartaków. Zacznij ich ścigać wreszcie!!!!!!!!!!!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 13:50:24

Agitowac do ciebie przyjdzie Gajewski- możesz go pogonić twoja wola.
A lasów wspólnoty to sobie sami pilnujcie łyki.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 08:49:18

Wszystkie Łyki to przygłupy? Czy tylko ci tutaj na forum?

#40 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 09:26:10

a co to jest łyk może mi ktos oobjaśnić??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych