Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Forum. echodnia.eu :: zobacz komentowany artykuł

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin

Marcin

Marcin_Walasik

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 329 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 07:52:57

Uważam, że nowe forum jest zdecydowanie dużo lepsze i funkcjonalne. :) Mam nadzieję, że przyciągnie również więcej internautów! Dopiero zapoznaje się z nim, więc nie będę na razie wymieniał jego plusów i minusów. Jestem osobą, która nie lubi ogólnie większych zmian, ale zmiana forum ,,Echa Dnia" była potrzebna, gdyż było ono już nieco przestarzałe w porównaniu do forów na portalach innych gazet!

#2 rebus

rebus

Administrator

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 10:49:19

Uważam, że nowe forum jest zdecydowanie dużo lepsze i funkcjonalne. :) Mam nadzieję, że przyciągnie również więcej internautów! Dopiero zapoznaje się z nim, więc nie będę na razie wymieniał jego plusów i minusów. Jestem osobą, która nie lubi ogólnie większych zmian, ale zmiana forum ,,Echa Dnia" była potrzebna, gdyż było ono już nieco przestarzałe w porównaniu do forów na portalach innych gazet!

Była potrzebna i nieunikniona, miłego użytkowania!

#3 ~miras~

~miras~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2008 - 17:44:35

I w dodatku odróżniało się od forów innych gazet. A teraz jest dokładnie takie samu jak fora gazet do których linki znajdują się na stronie ED. Tylko ciekawy jestem czy dtało się tak bo zażyczył sobie tego wydawca czy ta sama firma robi strony internetowe wszystkim gazetom? ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych