Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Forum dla mieszkaców Ulanowa

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Henry~

~Henry~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 21:00:16

Witam widzę że sporo na temat Ulanowa się tutaj pisze a niedawno powstało nowe forum wyłącznie dla mieszkańców Ulanowa .
Forum co prawda trochę prymitywne bo bez żadnych bajerów ale można się wypowiadać na różne tematy związane z miastem, jego mieszkańcami jak i życiem codziennym tego miasta .
www.szepty-ulanowskie.yoyo.pl to link do tego forum . Zapraszam .

#2 ~rumcajs~

~rumcajs~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 22:11:28

Ludzie, nawet nie zawracajcie sobie głowy tym pseudo forum. Chamstwo, brak moderatora i w ogóle to chyba jakieś dzieci tam tylko wchodzą (wnioskuje po poziomie dialogów).
Admin jest , ale chyba śpi bo pozwala na wszystko - Panie Admin zacznij pan trochę czyścić te posty bo ktoś może do adwokata się zgłosić za to co tam się wypisuje.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 01:41:24

Ludzie, nawet nie zawracajcie sobie głowy tym pseudo forum. Chamstwo, brak moderatora i w ogóle to chyba jakieś dzieci tam tylko wchodzą (wnioskuje po poziomie dialogów).
Admin jest , ale chyba śpi bo pozwala na wszystko - Panie Admin zacznij pan trochę czyścić te posty bo ktoś może do adwokata się zgłosić za to co tam się wypisuje.

Nie przesadzaj rumcajs bo piszesz jak byś pierwszy raz w życiu forum widział , nie takie rzeczy ludzie wypisują , fakt że w większości na tym forum głupoty piszą ale jak się będzie jeden na drugiego oglądać żeby coś mądrego tamten napisał to zawsze tak będzie , Ulanów to chyba zbyt małe miasto żeby mieli o czym pisać a szkoda bo jak się tam mieszka to niby wszystko się wie na bierząco ale jak się jest od lat za granica to chciało by się wszystko wiedzieć co tam się dzieje , a tu masz babo placek , nie chcą nic napisać

#4 ~Scalia~

~Scalia~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:50:29

Piszesz ze dzieci jakies wchodza na forum tegoz Ulanowa.A ty kim jestes?Ile masz lat 14?

#5 ~rumcajs~

~rumcajs~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 19:09:28

Wiem co się dzieje na forach, ale po to jest administrator aby kasował takie bzdurne posty. Standardowo tak to działa, ludziom się wydaje ze w necie są anonimowi i wypisują pierdoły na temat innych. Może nie zdają sobie sprawy, że bardzo łatwo można dotrzeć do wszystkich piszących ( przynajmniej admin to może zrobić bardzo szybko). Ostatecznie czytając wszystkie posty wpisane na ulanowskim forum nie widzę ani jednej informacji która by mówiła (przebywającym głownie za granicą) o tym co się w Ulanowie aktualnie dzieje. Pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 18:27:34

rumcajs,
w Ulanowie nikt nic mąrdego na forum nie napisze bo jak pewnie wiesz Ulanów żyje tylko i wyłącznie plotami!!!
jeśli chcesz się faktycznie dowiedzieć co dzieje się w Ulanowie i nie tylko np. w Nisku czy w każdej innej pobliskiej miejscowości to są strony internetowe każdego urzędu miasta czy gminy. Tak więc wpisujesz w wyszukiwarce np. Ulanów i wyświetla Ci się m.in. Urząd Ulanów. I tak robisz z każdą interesującą Cię mieściną!
pozdrawiam emigranta

#7 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:47:17

Dobre forum bo chociaż admin jest po naszej stronie , i z tego co wyczytałem to też mu chyba to nie na leży żeby jakiś wioskowy złodziej był w Ulanowie burmistrzem .
Nie wiem jak to się wogule stało że chama ze wsi na burmistrza wybrali , ale na tym forum mi się podoba to że ludzie prawdę o nim piszą . a ja też mógł bym dużo napisać na ten temat bo ojciec go bardzo dobrze zna a z tego co opowiadał to nie dość że kawał dziada to jeszcze straszna ciota .

to napisz coś ciekawego

#8 ~Ypu~

~Ypu~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 20:53:38

to napisz coś ciekawego

Jestm za ! Napisz coś ciekawego. Chętnie poczytam :-)
Słabiutki jesteś i tyle. Masz tyle odwagi co kot napłakał. Heheheeheh
Malutki człowiek przed dużym monitorem.

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 08:55:02

Dobre forum bo chociaż admin jest po naszej stronie , i z tego co wyczytałem to też mu chyba to nie na leży żeby jakiś wioskowy złodziej był w Ulanowie burmistrzem .
Nie wiem jak to się wogule stało że chama ze wsi na burmistrza wybrali , ale na tym forum mi się podoba to że ludzie prawdę o nim piszą . a ja też mógł bym dużo napisać na ten temat bo ojciec go bardzo dobrze zna a z tego co opowiadał to nie dość że kawał dziada to jeszcze straszna ciota .

no to dawaj coś ciekawego

#10 ~~jurek~~

~~jurek~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:01:13

W najbliższy weekend Dni Flisactwa
Czy ktoś wie jakie zespoły występują?

#11 ~rumcajs~

~rumcajs~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:45:02

Kolego istnieje tyle wyszukiwarek :P