Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

firmy medyczne - badania

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 22:36:55

w przychodniach pojawiają się ogłoszenia, że będą robione badania cukrzycowe, kręgosłupowe, osteoporozowe, tarczycowe, żółtaczkowe i inne. Jak się później idzie z wynikami tych badań - to lekarze wyrzucają je do kosza jako bezwartosciowe. Wybuliłem kupę forsy na specjalistyczne badanie tarczycy ( jakas firma medica cośtam owośtam) i jak poszedłem do lekarza to mnie wyśmiał, że wierzę w takie firmy.A w wyniku napisane były głupoty. To co robić? Nie znam się na firmach, która dobra , a która nie, która ma dobry aparat, a która nie. To po co oni to organizują ,a ludzie płacą.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 22:40:54

w przychodniach pojawiają się ogłoszenia, że będą robione badania cukrzycowe, kręgosłupowe, osteoporozowe, tarczycowe, żółtaczkowe i inne. Jak się później idzie z wynikami tych badań - to lekarze wyrzucają je do kosza jako bezwartosciowe. Wybuliłem kupę forsy na specjalistyczne badanie tarczycy ( jakas firma medica cośtam owośtam) i jak poszedłem do lekarza to mnie wyśmiał, że wierzę w takie firmy.A w wyniku napisane były głupoty. To co robić? Nie znam się na firmach, która dobra , a która nie, która ma dobry aparat, a która nie. To po co oni to organizują ,a ludzie płacą.

Po co informacja jest w przychodni????!!! Skoro badanie bezwartościowe, to przychodnia nie powinna ich firmować

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 14:51:53

jak to po co organizują?

Organizują, bo chcą zarobić. Cała reszta jest nieważna.

Liczy się kasa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych