Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Firmowe imprezy integracyjne

imprezy integracyjne firmowe imprezy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm imprezy crusar4rally firma praca ludzie pracownicy

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~hennnnnnnnnnn~

~hennnnnnnnnnn~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 09:37:27

Czy ktoś z was miał taką imprezę w salonie VR Project? Idziemy tam za tydzień, ale ja idę pierwszy raz i nie wiem na czym polega taka zabawa? 

Możesz napisać gdzie jest ten salon? Byłem w jednym salonie vr, ale nie pamiętam czy to dokładnie ten o który pytasz.

#22 paulinka44

paulinka44

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 19:56:22

Uwielbiam imprezy firmowe  na ostatniej jak byłam był prezentowany pokaz sztuczek piłkarskich przez Dawida Krzyżowskiego. To była jedna z najlepszych imprez. Atrakcja na długo zapadła mi w pamięci. Dawid robił niesamowite sztuczki wraz z show LED-owym, co wywarło na mnie ogromne wrażenie. Tutaj znajdziesz namiary http://kojakfree.com

#23 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:04:29

Na bardzo fajnej imprezie byłam w Rozannie w Wąwolnicy. Obsługa przygotowała wszystko na tip top. Bardzo ładny i przytulny pensjonat położony w fajnej okolicy. Do tego pyszna kuchnia i super atmosfera. Zabawa była na 102 

#24 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:05:02

Na bardzo fajnej imprezie byłam w Rozannie w Wąwolnicy. Obsługa przygotowała wszystko na tip top. Bardzo ładny i przytulny pensjonat położony w fajnej okolicy. Do tego pyszna kuchnia i super atmosfera. Zabawa była na 102 

#25 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:05:37

#26 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:06:11

#27 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:59:50

Organizacja imprezy integracyjnej powinna być przeprowadzona przez profesjonalną firmę, tak żeby wszystko zostało zorganizowane profesjonalne, a także, żeby nikt nie musiał denerwować się całym przedsięwzięciem. Dlatego polecam firmę Bissole organizującą imprezy incetive i wyjazdy integracyjne dla firm: bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm

#28 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 537 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 06:58:56

Cudowne miejsce w Bieszczadach, w którym zostanie wam zapewnione wszystko, co tylko może wam przyjść na myśl, patrzcie - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

Ogólnie sytuacja się diametralnie odmieniła i teraz polskie pensjonaty mają naprawdę genialną ofertę. Zobaczcie jakie mają takie pakiety, ile mają tam atrakcji. Tam po prostu się dzieje. 

#29 chilllli

chilllli

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:32:04

Kurcze, pomysł takiej filmowej firmowej imprezy jest świetny. Nawet nie przyszło mi do głowy, żeby w taki sposób można spędzić z współpracownikami czas... A powie mi ktoś, jak to wygląda tak w wersji profesjonalnej? Bo myślę, żeby nie generować dużych kosztów i samemu to zorganizować. Wystarczy kupić jakieś przekąski, zamówić na https://kodisklep.pl/ jakieś śmieszne ozdoby np. pikery z wąsami, jakieś balony, wypożyczyć dobry film i się bawić. Wiele nie trzeba, a można miło spędzić czas.

#30 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 537 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 07:11:14

Zobacz wyżej miejscówkę, o której pisałem. Zieloną Polanę w Łączkach. Wszystko tam macie, wszystko ogarniecie. Liczba atrakcji ogromna, w zasadzie znajdzie się coś dla każdego. Kwestia jedynie taka, jakie macie tutaj oczekiwania. Ogólnie pod tym względem - wszystko poszło w odpowiednim kierunku, mamy w Polsce miejsca gdzie wszystko naprawdę zostało perfekcyjnie dopieszczone. 

#31 ~Zbelka~

~Zbelka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 16:27:10

My wybieramy zawsze wiejskie krajobrazy tak oby odpocząć choc trochę od zgiełku miasta. Jeździmy do Kamionki Wielkiej gdzie śpimy i stołujemy się w domu weselnym ACAPULCO. Jeżeli chcecie być bliżej natury na takim wyjeździe to serdecznie polecam własnie ten dom. Mają świetna organizację imprez, jedzenie oraz czyste pokoje.

#32 karpin88

karpin88

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 15:52:56

Z moich ostatnich doświadczeń mogę polecić współpracę z Fabryką Atrakcji. na firmę ukierunkowała mnie managerka z hotelu gdzie organizowaliśmy imprezę firmową. Posiadają naprawdę bogate portfolio atrakcji. dla zainteresowanych polecam odwiedzenie strony www.fabryka-atrakcji.com  .

Pozdrawiam

#33 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:09:27

za darmo na integrację to i ja nie omieszkałem jechać, byliśmy w Lesznie w tym tunelu aerodynamicznym każdy kto chciał to mógł latać a szefo płacił i to mi się podoba 

#34 ~TuiTamAdam~

~TuiTamAdam~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:21:34

Nieco mniejsze biuro, ale naprawdę profesjonalnie działające to imprezy biz pl. Zgłosiłem się do nich z dość okrojonym budżetem. Po przedstawieniu planu nie zrezygnował nikt z pracowników, a wcześniej to naprawdę różnie się z tym bywało.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: imprezy integracyjne, firmowe imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne dla firm, imprezy, crusar4rally, firma, praca, ludzie, pracownicy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych