Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Firmowe imprezy integracyjne

imprezy integracyjne firmowe imprezy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm imprezy crusar4rally firma praca ludzie pracownicy

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~malka~

~malka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 21:19:33

Jak są bum bum rurki to jest ok, a jak ich nie ma to jest nuda i tyle.

#2 tatanka

tatanka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 16:47:54

Bum bum rurki są świetne, fajne są też integracyjne pikniki firmowe z JoyEvent

#3 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 550 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:57:32

W Bieszczadach macie taką miejscówkę o nazwie Zielona Polana, to w miejscowości Łączki. Standard super, świetne jedzenie, basen, kort, mają prywatną plażę, saunę, boiska, organizują kulig, paintball. Ogólnie - świetna miejscówka na bardzo wysokim poziomie.

#4 ~kamszon~

~kamszon~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:47:12

Napiszesz coś więcej? Jak rozmawiać z właścicielami? Da się coś negocjować? Gdyby to była impreza na 40 osób i w zasadzie chcielibyśmy skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie ma pensjonat, również tych płatnych? Robiliście podobnie?

#5 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:54:32

Rok do roku jeździmy w firmie (programiści – sami faceci w robocie :D) na delikatny survival połączony z grą w painball i jazdą quadami. Korzystamy z usług asgpredators.pl. Pracują u nich osoby związane zawodowo z militariami, faktyczni specjaliści. Raz mieliśmy u nich nawet symulację porwania, zachowania w czasie zamachu, itp. Zabawy sporo, adrenaliny też. Takie aktywne wakacje z klasą, mógłbym powiedzieć. Podpytaj ich o możliwości. Zaplanują ci indywidualną imprezę integracyjną, bez problemu.

#6 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 550 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 11:51:26

W Zielonej Polanie da się negocjować, podejrzewam, że przy tak licznej grupie tym bardziej będziecie mieli szanse na spore zniżki. Kwestia taka czego dokładnie potrzebujecie, jakiej usługi, co ma być w pakiecie.

#7 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:16:14

Na imprezie integracyjnej/ szkoleniu/ konferencji nie moze zabraknać mobilnego baru kawowego. To ostatnio absolutny "must have". Jestem stomatologiemi na jednej z konferencji z wraz z  serwisem kawowym mieliśmy   firmę perfect service. Przygotwowała nam swietny pokaz kawowy, ale nie zabrakło tez herbaty czy koktajli i wszystko na najwyższym poziomie.

#8 lawendziak

lawendziak

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 19:01:59

U nas takie imprezy integracyjne nie są nudne, szef o to dba ;) Ostatnio np. zaprosił Pana Li żeby dał występ iluzjonistyczny. Świetna sprawa, pokaz był super, atrakcja w sam raz na takie spotkania!

#9 ~BEAL~

~BEAL~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 08:17:49

Jednak perfect service to jest to. Sa rewelacyjni. Na imprezie firmowej mieliśmy pokaz kawowy, który był bardzo efektowny i ciekawy. Dla tych co nie lubili kawy była aromatyczna herbata,

#10 ~paweł badura~

~paweł badura~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 08:06:27

Wspominaliście o Zielonej Polanej w Łączkach - w poprzedni weekend mieliśmy tam imprezę integracyjną. Znakomite miejsce - zrobiłem już rezerwację na kilka dni w wakacje, ale przejdźmy do konkretów. Mieliśmy już t imprezy w drogich hotelach, naprawdę wypasionych miejscach, ale nigdy nie dano nam tylu atrakcji do dyspozycji. Nawet ciężki mi wszystko wymienić, albo np. czy mieliście na swoich imprezach loty balonem, albo rafting, bąbelkową piłkę nożną? No właśnie, a to tylko kilka pozycji. Mieliśmy też pieczonego prosiaka, a ogólnie mają genialne swojskie jadło! Podobało mi się zaangażowanie pracowników. Mieliśmy imprezę w klimatach PRLu i nawet oni byli wystylizowani.

#11 ~bamerski~

~bamerski~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 08:19:41

Znam to miejsce - prywatnie nigdy nie byłem, ale faktycznie jako uczestnik imprezy integracyjnej już tak. Bardzo pozytywne doświadczenie. Przede wszystkim chodzi o to, że wszystko było tam dopieszczone na ostatni guzik i nigdy wcześniej żadne z nas nie miało tylu atrakcji na takim spotkaniu. Lot balonem? Pieczony prosiak? Własna plaża nad Sanem? Tak naprawdę atrakcji organizują tam bardzo dużo, że nawet nie jesteście w stanie ze wszystkiego skorzystać. No i na dokładkę te niesamowite, wieczorne imprezy. Coś pięknego ;-)

#12 ~paweł badura~

~paweł badura~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 08:07:51

Tam się przewija coraz więcej ludzi. Wiem, że  w poprzednich latach wszystko można było zorganizować w kilka dni, ale teraz trzeba już rezerwować z wyprzedzeniem, ale tak naprawdę nic w tym dziwnego. Rzucili takie pakiety, że ludzie po prostu musieli się na to rzucić. Bo gdzie, w jakim pensjonacie dają lepsze pakiety? Coś takiego to zdecydowanie rzadkość.

#13 ~bamerski~

~bamerski~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 08:06:51

Przy naszej imprezie ludzi też było dużo, ale nikt nie miał żadnych problemów - ze wszystkiego korzystało się bez kolejek. Plusem Zielonej Polany jest to, że potrafią rozsądnie tym zarządzać. Każdy wie, kiedy będzie jaka atrakcja, w jakiej kolejności.Nie ma czegoś takiego, że ludzie stoją w ogromnych kolejkach i się wkurzają. A wiele miejsc, które odwiedziliśmy, o tej podstawowej organizacji zapomina.

#14 Cooley

Cooley

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:44:15

Ja również polecam Zieloną Polanę :) Jeździmy tam z firmą średnio 1-2 razy na rok i za każdym razem jest świetnie. Na plus warto tutaj zaliczyć bardzo przyjemną okolicę oraz całą masę atrakcji. Nie ma takiej osoby, która nie byłaby w stanie znaleźć tam czegoś w sam raz dla siebie. Każdy dzień wygląda zupełnie inaczej i można powiedzieć że jest niezapomniany. My zawsze nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu, kolejny już w to lato więc za kilka miesięcy. Mam nadzieję, że i tym razem będzie tak dobrze jak zawsze!

#15 ~LANE MOTO~

~LANE MOTO~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:26:48

Ja jestem z Lublina i polecam Ci hotel Forum, niedaleko Obywatelskiej. Sama  tam organizowałąm tam imprezę firmową i wyszło na prawde ekstra. Sala jest bardzo ładna, pyszne no i dobra obsługa.

#16 WalutowyInwestor

WalutowyInwestor

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 maj 2017 - 20:01:01

Sam nie długo mam taką imprezę, odbędzie się w klubie. Najpierw część oficjalna, a potem wjeżdża DJ i open bar ;)

#17 ~hodej~

~hodej~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 07:23:39

Zielona Polana w miejscowości Łączki, to w Bieszczadach. Miejsce godne uwagi przede wszystkim ze względu na atrakcje, a macie tam naprawdę wszystko - popatrzcie na program, jest na stronie. Kort, basen, plaża, sauna, boiska, miejsce do imprezowania, ale też opcja zorganizowania lotu balonem, wyprawy w góry, wycieczek itp. Czyli tak naprawdę możecie tam sobie ogarnąć dosłownie wszystko. 

#18 ~SHOP~

~SHOP~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 09:47:58

My na integrację pojechaliśmy do Lublina. Zwiedzaliśmy trochę. Nocowaliśmy w  hotelu Forum, zrobiono tam nam kolację integracyjną, bardzo miło wspomina ją każdy. W ogóle Lublin to piękne miasto!

#19 ~mariusz98~

~mariusz98~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:54:09

Czy ktoś z was miał taką imprezę w salonie VR Project? Idziemy tam za tydzień, ale ja idę pierwszy raz i nie wiem na czym polega taka zabawa? 

#20 ~mariusz98888~

~mariusz98888~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:55:09

Czy ktoś z was miał taką imprezę w salonie VR Project? Idziemy tam za tydzień, ale ja idę pierwszy raz i nie wiem na czym polega taka zabawa? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: imprezy integracyjne, firmowe imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne dla firm, imprezy, crusar4rally, firma, praca, ludzie, pracownicy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych