Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma transportowa byle tania

firma transportowa firma przewozowa transport rzeczy transport tani transport

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~wespia~

~wespia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 20:41:29

Jeżeli szukasz firmy, która pomoże Ci w przeprowadzce, to odezwij się do Japa&Co. Oni są bezkonkurencyjni i jeżeli chodzi o cenę i profesjonalizm. 

#102 ~senkor~

~senkor~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 06:16:16

Zdecydowanie polecam Dar-trans, u nich masz wszystko zorganizowane na wysokim poziomie, a przede wszystkim chodzi o to, że są punktualni, mają porządną flotę i rozsądne umowy. Jeśli coś z kimś podpisujecie, to koniecznie sprawdzajcie, jaką mają flotę!

#103 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:15:02

Szukam firmy transportowej do przewozu mebli i paczek oraz altanki ogrodowej w całości lub w części rozebranej , mile widziana jakas niedroga a sprawna

Doradzicie gdzie coś takiego znaleźć?

polecam DTS Transoport, bardzo sprawni i energiczni ludzie... zarażają energią. Poza tym dotrzymują umowy. 

#104 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:15:26

Szukam firmy transportowej do przewozu mebli i paczek oraz altanki ogrodowej w całości lub w części rozebranej , mile widziana jakas niedroga a sprawna

Doradzicie gdzie coś takiego znaleźć?

polecam DTS Transoport, bardzo sprawni i energiczni ludzie... zarażają energią. Poza tym dotrzymują umowy. 

#105 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:50:21

Na terenie Warszawy bardzo tanią firmą jest Wiki Transport Prywatny. Przeprowadzałem się z nimi dwa razy. Za każdym razem szybko i sprawnie, a Panowie pełen profesjonalizm. 

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:43:51

zależy co rozumiesz przez stwierdzeni tanie, ale warta uwagi jest firma szybkaspedycja.pl

#107 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:36:11

Ja zamiast TANIO wolę jednak DOBRZE. W tych czasach jak coś jest tanie, to jest do niczego. Wracając do firm transportowych polecam HiT Transport i Spedycja. Mają kilka oddziałów w Polsce.

#108 kk001

kk001

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:54:57

Ja mogę podpowiedzieć tobie jeśli szukasz taniej siedziby firmy. Ja od lat korzystam z funkcji wirtualne biuro od inspire . Jeśli chcesz na czymś oszczędzić, to ta opcja jest fajna i sprawdzona. 

#109 beata78

beata78

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2019 - 22:11:19

A jesli chodzi o przeprowadzki?

#110 veela

veela

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 luty 2019 - 10:05:03

Firma transporotwa, byle tanio? To raczej nie przejdzie w dzisiejszych czasach. Teraz klienci bardziej patrza na to jakie podejscie do nich ma dany przewoznik oraz czy moga liczyc na indywidualna wycene danego zlecenia. Jednym slowiem - nalezy postawic na jakosc uslug. W ten sposob bez wiekszego problemu wybijemy sie ze zgielku konkurencji. Jesli szukasz kogos sprawdzonego to zobacz kto oferuje sie w Twojej okolicy - w przypadku nie znalezienia nikogo takiego, trzeba poszerzyc poszukiwania na firmy dzialajace na terenie calego kraju. Dobrym wyznacznikiem bedzie tutaj wachlarz uslug jakie beda mialy do zaoferowania. Dla przykladu Fortis - https://www.fortis-p.../magazynowanie/ ma nawet mozliwosc przechowywania przewozonych rzeczy .. moze to okazac sie bezcenne w razie jakiejs zmiany planow w ostatniej chwili. Warto miec na uwadze takie szczegoly :)

#111 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 11:44:45

Na terenie Warszawy bardzo tanią firmą jest Wiki Transport Prywatny. Przeprowadzałem się z nimi dwa razy. Za każdym razem szybko i sprawnie, a Panowie pełen profesjonalizm. 

o tak, równiez polecam ;) super firma przeprowadzkowa 

#112 martawro

martawro

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 17:36:46

przeprowadzałam się z wrocławia do Warszawy i korzystałam z firmy transportowej metrans. Bez stresu, wszystko na czas - bardzo polecam

Użytkownik martawro edytował ten post 11 marzec 2019 - 17:37:00

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:39:01

Uważam, że warto skorzystać z usług transvoyager.pl

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:31:17

dla każdego "tania" oznacza co innego. Polecam kontakt z firmą szybkaspedycja.pl

#115 rako77

rako77

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:09:20

Tanio nie oznacza dobrze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firma transportowa, firma przewozowa, transport rzeczy, transport, tani transport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych