Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma transportowa byle tania

firma transportowa firma przewozowa transport rzeczy transport tani transport

116 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jarek29

Jarek29

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:17:16

Mój kolega świadczy usługi transportu niskopodwoziowy jeśli chcecie możecie mogę podesłać wam kontakt do niego :)

#42 ~krasnolód~

~krasnolód~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 11:18:04

Nie wiem czy tania to dobry wybór , bierz tych sprawdzonych znanych bo sie przejedziesz i będziesz sobie pluł w brode

Ja bym poleciłcfirme HUSSAR z warszawy, oni nie zawodzą i terminow sie trzymają

#43 mendingo

mendingo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 maj 2015 - 00:53:03

Bardzo dobra firma, która ma w swojej ofercie również takie usługi jak taksówka bagażowa i taka któa z czystym zumieniem moge polecic to Transport Prywatny WIKI. Jest to firma z warszawy, bardzo profesjonalna i rzetelna, a przede wszystkim tania :)

#44 marques

marques

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2015 - 21:07:25

Jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie to ja polecam firmę z którą osobiście współpracowałem i uważam za bardzo dobrą. Jest to firma Max-Przeprowadzki a do ich usług zaliczają się też przeprowadzki wawer i otwock

#45 bodlerka

bodlerka

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 20:26:24

tu jest świetna firma transportowa: http://www.trans-tok.com.pl/ , bardzo wysoka jakośc usług :)

#46 balisten

balisten

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 22:02:29

Jeśli szukacie dobrej firmy transportowej, któa oferuje przeprowadzki wrocław, polecam serdecznie skorzystac z usług firmy przeprowadzamy.com. Usługi jakie oferują są na najwyższym poziomie!

#47 ~proue~

~proue~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 17:57:56

A odzywałeś się do JAPY? Oni nie biorą dużo kasy za transport, a istnieją na rynku już parę lat, także doświadczenia mają sporo. Spokojnie możesz im powierzyć wszystkie swoje rzeczy ;)

#48 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 19:32:11

sorry za niekontrolowane wlaczenie sie do grupy, ale widzialem, ze padla tu nazwa grupy Hussar, ktos moze jest w stanie powiedziec cos wiecej?

#49 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 20:08:00

no tak naprawde zalezy co chcesz wiedziec, wszystko praktycznie maja opisane na stronie internetowej. ja wprawdzie z ich spedycji nie korzystalem, ale mialem okazje miec stycznosc z pomoca drogowa. nie bylo zle:) wrecz moge polecic

#50 ~Mierk~

~Mierk~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 12:39:09

hussar - pomoc. com wszystko maja zajebiscie opisane na stronie internetowej. coz mozna pisac? konkretni, szybcy i rzetelni. maja serwisy na kolkach, nigdy nie zdarzylo mi sie dlugo czekac i wlasciwie wszystko bylo robione "na miejscu".

sorry za niekontrolowane wlaczenie sie do grupy, ale widzialem, ze padla tu nazwa grupy Hussar, ktos moze jest w stanie powiedziec cos wiecej?

#51 Władek Majewski

Władek Majewski

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 10:54:41

Jeśli szukasz profesjonalnej i niedrogiej firmy przeprowadzkowej, mogę polecić http://abcprzeprowadzkikrakow.pl, korzystałem z ich usług już kilka razy, z altanką też powinni sobie dać radę, u mnie też przenosili duże przedmioty i nigdy z tym nie było problemu.

#52 smykus

smykus

Swojak

• PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 14:33:03

Dla mnie najlepszą opcją jest firma Przeprowadzki Rybnik. Obsługują przede wszystkim południową Polskę, ale z tego, co wiem realizują przeprowadzki w całym kraju oraz za granicą.

#53 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 09 październik 2015 - 09:36:45

Jest Dar-trans, u nich załatwialiśmy wynajem busów, kwestia taka jakich dokładnie usług potrzebujecie. Zobacz sobie jakie mają auta i czy są one odpowiednie dla Was. To wszystko.

#54 Liteuus

Liteuus

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2015 - 09:44:38

Ja ostatnio w internecie znalazłem taką firmę, było taniej niż bym szukał na miejscu więc skorzystałem, wszystko przewiezione szybko i bez problemu, jak dla mnie bomba. 

#55 ~rubii~

~rubii~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 16:42:47

Jeżeli chodzi o tego typu firmy, to warto odezwać się do Japy. Oni mają chyba najlepsze ceny, no i spore doświadczenie, także ze spokojnym sumieniem można powierzyć im swoje rzeczy.

#56 ~Anaela~

~Anaela~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:46:42

Ja akurat jestem ze Śląska i korzystałam z usług Trans Speedu. Podobno obsługują klientów na terenie całego kraju, tak więc nie zaszkodzi do nich zadzwonić albo napisać mejla z prośbą o wycenę. Przewozili mi meble i sprzęt AGD, i cenowo wyszło przyzwoicie, więc polecam.

#57 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 14:28:25

Polecam firmę Partner z Andrychowa. Współpracuje z nimi juz od lat

#58 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 14:29:01

Polecam firmę Partner z Andrychowa. Współpracuje z nimi juz od lat

#59 ~tosha~

~tosha~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 22:29:49

Jeżeli chcesz tanią, no i solidną firmę, to mogę Ci polecić Japę&Co. Mają wieloletnie doświadczenie i przeprowadzali już wiele osób, także bezproblemowo pomogą i Tobie ;)

#60 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 16:51:12

Jeśli chodzi o solidną firmę to mogę polecić partner z andrychowa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firma transportowa, firma przewozowa, transport rzeczy, transport, tani transport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych