Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma transportowa byle tania

firma transportowa firma przewozowa transport rzeczy transport tani transport

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 23:20:00

Szukam firmy transportowej do przewozu mebli i paczek oraz altanki ogrodowej w całości lub w części rozebranej , mile widziana jakas niedroga a sprawna

Doradzicie gdzie coś takiego znaleźć?

#2 ~kobietka~

~kobietka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 23:27:12

no jasne że doradzą

Sama ostatnio przewoziłąm masę rzeczy no i wiem co to za problem

Tutaj sobie koienzie wejdź http://clicktrans.pl/

A szybciutko znajdziesz odpowiednią firmę

Sprawzone- praktyczna sprawa

#3 stara_jaga

stara_jaga

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 10:55:50

Kurcze teraz tyle tych porównywarek i wyszukiwarek się porobiło w Internecie, że dosłownie wszytsko można w nich wyszukać. Nawet firmy transportowE!

#4 młodagniewna

młodagniewna

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 08:52:43

dokładnie, dużo się tego porobiło, ale o ile rozumiem fenomen takiej porówywarki biur podróży to nie rozumiem sensu porówywania w podoby sposób przedsiębiorstw transportowych

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:51:22

louis vuitton outlet

***SPAM***

cheap jordans

coach outlet store online

michael kors outlet

louis vuitton handbags

coach outlet

coach factory

louis vuitton

#6 ~fly~

~fly~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 11:28:28

firm się porobiło dużo i niestety rynek jest już przesycony i większość z nich musi kombinować, żeby związać koniec z końcem, przeczytajcie sobie np. ten artykuł http://trans-poland....tody-dzialania/

#7 ~Krzysiek_T~

~Krzysiek_T~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 08:17:56

nie wiem czy tania ale bardzo solidna firma to Usługi transportowe Prologus radziłbym Ci skontaktować się z nimi i poprosić o wycenę takiej usługi, pamiętaj, że nie zawsze to co jest najtańsze jest tez najlepsze ;)

#8 radaras

radaras

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 12:45:39

My ostatnio zmienialismy siedzibę firmy. Przy przeprowadzce skorzystlismyz  usług  http://transport-markisz.pl/. Byli szybcy i fachowi a do tego za dobre pieniądze.

#9 ~amigo~

~amigo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 00:15:18

Kurcze teraz tyle tych porównywarek i wyszukiwarek się porobiło w Internecie, że dosłownie wszytsko można w nich wyszukać. Nawet firmy transportowE!

Jak Ci chodzi o CLICKTRANS to nie o to chodzi

To nie żadna porónywarka czy wyszukiwatka tylko serwis w którym szybko można znaleźć firme transportową do przewiezienia praktycznie wszystkiego

To działa tak że wrzucasz ogłoszenie o przesyłce, tam jest z kilka tysięcy firm transportowych pozgłaszanych  i jak któraś  jest zainteresowana to Ci wysyła ofertę

Takich ofert z reguły dostajesz kilka, z cenami oczywiście no i sobie wybierasz albo nie jakąs firmę i sie z nia dogadujesz

cała filozofia

#10 ~facet33~

~facet33~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 13:45:55

Jak Ci chodzi o CLICKTRANS to nie o to chodzi

To nie żadna porónywarka czy wyszukiwatka tylko serwis w którym szybko można znaleźć firme transportową do przewiezienia praktycznie wszystkiego

To działa tak że wrzucasz ogłoszenie o przesyłce, tam jest z kilka tysięcy firm transportowych pozgłaszanych  i jak któraś  jest zainteresowana to Ci wysyła ofertę

Takich ofert z reguły dostajesz kilka, z cenami oczywiście no i sobie wybierasz albo nie jakąs firmę i sie z nia dogadujesz

cała filozofia

Dużo to kosztuje ten clicktrans? jest jakaś opłąta jednorazowa  za ogłoszenie czy za  usługę, jak dojdzie do umowy?

#11 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 18:25:54

jeśli chodzi o kraków to ja polecam tylko: ABC Przeprowadzki Kraków- bardzo solidna firma, szybko przeprowadzają, a zarazem dbają o rzeczy klientów.

#12 mandarynka

mandarynka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 13:39:56

Widzę, że dosyć dużo się tu pojawiło tych firm. Grunt to mieć jakiś wybór.

#13 ~miroe~

~miroe~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 11:04:08

no właśnie im więcej tym lepiej, bo nie wiadomo, gdzie co nam będzie potrzebne, więc warto wiedzieć z jakich firm warto jest korzystać, jeśli o mnie chodzi to ja cenię sobie japę. Sprawnie wszystko przewożą, szybko i tanio.

#14 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 09:57:24

Widzę że każdy doradza Ci firmy spedycyjne. Skorzystaj z usług firmy tranportowej Sidor z Wrocławia. Oferują transport Ciężarowy Wrocław, Polska, Europa oraz fachowe przeprowadzki. Więcej na ich stronie internetowej TANIO !!!

#15 ~Aparatat~

~Aparatat~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 15:48:19

Jesli chodzi o transport i przewozy krajowe, to spoko jest TSH Polmar. Nie znam w sumie innych firm, ale z uslug tej korzystalem i sie sprawdzila.

#16 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11102 postów

Napisano 04 maj 2014 - 16:49:57

Szukajcie a znajdziecie.

#17 ~miroslav~

~miroslav~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 14:09:52

Jesli chodzi o transport i przewozy krajowe, to spoko jest TSH Polmar. Nie znam w sumie innych firm, ale z uslug tej korzystalem i sie sprawdzila.

Może nie jest tak tania, jak niektórzy oczekują, ale za to sumienna i terminowa. Terminowośc jest najważniejszą cechą poważnej firmy transportowej.

#18 ~janicki~

~janicki~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 16:07:35

na początek jak rozpoczyna się biznes w transporcie,

zawsze dobrze jest współpracować z dużymi firmami

spedycyjnymi.Miałem już okazje z różnymi spedycjami

pracować i różnie się to kończy.Najlepiej układała mi

się współpraca z TSH Polmar.Firma prężna , można

powiedzieć , że ekspert w dziedzinie.Sprawnie kieruje

transportem krajowym i krajach Unii Eu , a przede wszystkim

rzetelna.

#19 ~karolak~

~karolak~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:45:24

polmar wspolpracuje chyba z rabenem, tak? nie wiem czy sie cos nie zmienilo w tej kwestii.

#20 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 12:16:00

w krakowie to ja mam numer do sprawdzonej firmy: 601 419 872

- przeprowadzali mnie dwa razy, ale nie brałem faktury to nie pamiętam, jak się nazywają

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firma transportowa, firma przewozowa, transport rzeczy, transport, tani transport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych