Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma reklamowa w Radomiu

reklama radom agencja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mateusz Grudzień~

~Mateusz Grudzień~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 14:28:31

Dzień Dobry. 

Korzystając z dostępności forum zwracam się z prośbą do przedsiębiorców z naszego miasta o wskazanie firmy z którą warto nawiązać współpracę w zakresie promocji i reklamy nowo powstałej firmy. Otrzymałem odprawę po rozwiązaniu umowy z poprzednim pracodawcą i zamierzam otworzyć biznes. W tej chwili zastanawiam się nad branżą gastronomiczną z racji że temat jest bardzo dobrze znany mojej małżonce lub tez branżą radiowo telekomunikacyjną która jest bliższa moim zainteresowaniom i wiedzy. Zanim zacznę chciałbym poznać opinię ekspertów z branży reklamowej co będzie łatwiej zareklamować lub co może ruszyć szybciej. 

Bardzo proszę o wskazanie kontaktu do kogoś solidnego lub wskazanie innej drogi. Serdecznie dziękuję

#2 ~Tester~

~Tester~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 13:13:37

dobrze

#3 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:29:59

Wpadłam przypadkowo na to pytanie i chętnie polecę Panu Agencję Reklamową Gufi. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. 

#4 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 16:59:33

Mogę polecić Studio 1013 . Zajmują się reklamą Skarżysko-Kamienna ale nie wiem czy to nie za daleko dla Pana

#5 ~AVENUE~

~AVENUE~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 19:40:05

Mogę polecić Studio 1013 . Zajmują się reklamą Skarżysko-Kamienna ale nie wiem czy to nie za daleko dla Pana

nie chcę ,1013

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, radom, agencja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych