Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Finanse państwa

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:41:21

Ministerstwo finansów podaje że w maju br.brakuje w kasie 2,2 miliarda złotych. Jaka ta księgowość jest wspaniała,jak potrzeba to są duże nadwyżki ,a faktycznie braki których po całkowitym rozliczeniu roku można się spodziewać ,nie pomogą żadne podwyżki cen , dziury w budżecie państwa nie da się załatać. Specjaliści z dobrej zmiany powiedzą że brak kasy to dobry znak ,bo gospodarka się rozwija.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:47:18

Ministerstwo finansów podaje że w maju br.brakuje w kasie 2,2 miliarda złotych. Jaka ta księgowość jest wspaniała,jak potrzeba to są duże nadwyżki ,a faktycznie braki których po całkowitym rozliczeniu roku można się spodziewać ,nie pomogą żadne podwyżki cen , dziury w budżecie państwa nie da się załatać. Specjaliści z dobrej zmiany powiedzą że brak kasy to dobry znak ,bo gospodarka się rozwija.

brednie nieuka i ekonomicznego analfabety !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:33:31

27;1 też było ich zwycięstwem!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:34:07

#5 ~LGBT~

~LGBT~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 19:11:00

No ale 45 % do 38%  to już  w naszych warunkach   nokaut ,

prawda to czy fałsz ?  jak myślisz  ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:03:15

brednie nieuka i ekonomicznego analfabety !

opinia którą napisałeś dotyczy ministerstwa finansów,bo ja przedstawiłem dane o brakach w kasie państwa podane przez to ministerstwo, . Nie obrażałem nikogo ,wyraziłem tylko swoją opinię z którą nie musisz się zgadzać,ale faktów nie zmienisz ekspercie od wszystkiego a szczególnie od obrażania innych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:32:53

opinia którą napisałeś dotyczy ministerstwa finansów,bo ja przedstawiłem dane o brakach w kasie państwa podane przez to ministerstwo, . Nie obrażałem nikogo ,wyraziłem tylko swoją opinię z którą nie musisz się zgadzać,ale faktów nie zmienisz ekspercie od wszystkiego a szczególnie od obrażania innych.

Biedny nieuku,sprawdź jeżeli potrafisz jaki założony deficyt całoroczny,jeżeli rozumiesz co to deficyt .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:59:49

Biedny nieuku,sprawdź jeżeli potrafisz jaki założony deficyt całoroczny,jeżeli rozumiesz co to deficyt .

Deficyt to coś, co dotyczy Twojej kultury.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 21:01:58

O przyszedł przyszły dyrektor szpitala (kozioł ofiarny) widzę że partia nauczyła Cię ładnie szczekać jakich innych sztuczek Cię jeszcze nauczyli?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 22:42:18

Nie myśleć samodzielnie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 06:30:09

Po wpisach obrażających innych ciśnie się na usta opinia i wypowiedź ale nie można jej użyć na tym forum . Co do dalszej dyskusji o finansach państwa to jest zbędna bo tłumaczenia o braku pieniędzy w kasie państwa są przez ,,eksperta,, od wszystkiego interpretowane według jego wiedzy co to są finanse. Gość napisał temat wiodący o braku pieniędzy w kasie państwa i to jest w tej chwili najważniejsze. Obrażanie wszystkich świadczy o niezrozumieniu tematu i braku kultury.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:00:59

Po wpisach obrażających innych ciśnie się na usta opinia i wypowiedź ale nie można jej użyć na tym forum . Co do dalszej dyskusji o finansach państwa to jest zbędna bo tłumaczenia o braku pieniędzy w kasie państwa są przez ,,eksperta,, od wszystkiego interpretowane według jego wiedzy co to są finanse. Gość napisał temat wiodący o braku pieniędzy w kasie państwa i to jest w tej chwili najważniejsze. Obrażanie wszystkich świadczy o niezrozumieniu tematu i braku kultury.

Wy się zabierzcie do nauki ,zamiast dyrdymały wypisywać !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:08:06

Jedyny deficyt jaki można zauważyć, to zapewnie twojego rozumu a czy całoroczny to możemy podyskutować.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:09:07

Finanse państwa w doskonałym stanie,gdyby nie obsługa długu po Tuskopacz ,około 40 mld rocznie/zostawili bilion długu jawnego i 4 biliony 960 mld długu ukrytego/,budżet państwa by miał nadwyżki,mimo tzw.rozdawnictwa !
Piniędze jednak są !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych