Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Filefolder uwaga!

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marcelina~

~marcelina~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 09:24:46

no to dałam się oszukać mam karę

#22 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 20:57:34

właśnie wpisałam numer telefonu, ale nie wysłałam tego 'bezpłatnego smsa', i pisze, że bez tego nie można pobrać, bo konto jest niezweryfikowane. Czy to uchroni mnie od tych płatnych smsw-ów ? 

Rany, dałam się wrobić tez dzięki tym moim znajomym niby "lubiących" tę stronę na fb... myślałam, że jest bezpiecznie, i bez wahania wpisałam. Dopiero minutę pozniej mnie cos tknęło... 

#23 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:41:07

dostałam odpowiedz z ogłoszenia  prace poproszon mnie  o pobranie folmularza juz drugi raz mi się tak zdarzyło i co kur.. telefon im podac kasezdzierają a ani formularza ani nic 

#24 ~pongo~

~pongo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:02:28

Jak chcecie za darmo, bez oszustw to polecam np moją ulubioną stronkę z torrentami torrenty.org.

#25 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:00:59

heheh, wystarczy wpisać STOP FUN na 60435 i subskrpcja anulowana (wyłudzania NIMA)  :P  :)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2014 - 19:34:46

jezu, przecież istnieje darkwarez... bez ściemy i wyłudzania danych

też lubię tą stronę z darkwarez ale jak chciałam coś pobrać z filefolder to trzeba było właśnie podać ten numer tel dlatego chciałam pobrać z darkwarez ale tam tego nie było!!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:29:05

Jak chcecie za darmo, bez oszustw to polecam np moją ulubioną stronkę z torrentami xxx.

Nie korzystajcie z torrentów, to nielegalne jest.

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 20:06:20

Hej, czy oprócz płatnych smsów po podaniu numeru i zaakceptowaniu regulaminu są jakieś inne haczyki? Niedawno właśnie dałam się na to nabrac, ale szybko wysłałam stop test i na dodatek zablokowałam płatne smsy u operatora, ale i tak boję się czy nie ma jeszcze jakiś innych problemów z tym związanych. Z góry dziękuje za odpowiedź.

#29 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 14:01:37

Jak można komuś odgadnąć hasło na Internet

#30 ~ds~

~ds~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 21:35:37

chciałabym wszystkich przestrzec zwłaszcza kobiety!!! Jacek Grudzimski -warszawa nauczyciel , wyłudza pieniądze ,kradnie, za płaszczem słówek i obiecanek potrafi zrobic wszystko dla korzyści i pieniędzy, uważajcie panie, juz kilka osob sie przejechało...

#31 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 20:18:20

Ja nigdy nie podaje swojego nr tel I odrazu spadam ze strony

#32 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 00:46:26

Ja tez została oszukana. Dziewczyna napisała mi ze miała cos wspólnego z moim chłopakiem i wysyła zdj. OSZUSTWO!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych