Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czesio.4~

~czesio.4~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 09:05:03

? jak można przyznać nagrody zespołom które " z powodów technicznych nie stawiły się" na koncercie galowym. Do 7 szczęśliwców trafiła piątka wykonawców z jedenastu zespołów ,a dwa nieobecne dostały się zaocznie. SKANDAL. ciekawe co jury by zrobiło gdyby nie było żadnego laureata, ciągnęli by losy? czy coś w tym rodzaju :(

#2 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 11:57:13

Wolanianki były najlepsze!

#3 ~bdgsh~

~bdgsh~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:00:51

zgadzam sie z tym. wolanianki byly najlepsze nie wiem jak wam ale mi naprawde bardzo podobal sie  ich wystep. dziwi mnie ze nie przeszli dalej. takie sliczne usmiechniete dzieci.. przerwa byla a te spiewaly no to bylo cos piekniego. i te ich sliczne stroje, buty, fryzury i usmiechy. brak slow. kto sie ze mna zgadza ze byli najlepsi?

#4 ~Wolanianka~

~Wolanianka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:04:16

Ja się zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteśmy najlepsi i zawsze będziemy :) to trochę niesprawiedliwe że tamte dwa zespoły przeszły chociaż ich nie było :(

#5 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 14:24:08

dla mnie najlepsze były dziewczyny z pionek paulina i dominika! żenada że nie przeszły dalej głuche to jurry i tyle!!!!!!!!!

#6 ~aniol~

~aniol~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:46:09

jurry niesprawiedliwie ocenilo niektore wystepy jozefinki czy tez dwie dziewczynki ktorych nie bylo slychac zenada...duet z pionek najleszy paulina i dominika prezentowaly najwyzszy poziom..muzykalnosc i profesjonalizm bylo slychac w ich wystepie a nie jakis denny folklor masakra

#7 ~Zawiedziony~

~Zawiedziony~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:41:52

Wszystko ładnie i pieknie. Tylko po co wybierać się na gale finałową skoro i tak jeżeli "spodobamy się" w eliminacjach to bilet do Będzina mamy w kieszeni. Jedynie szkoda że osoby, które reprezentowały wysoki poziom i umiejętności, starali się wypaść jak najlepiej zeszły na drógi plan.

Na przyszłość lepiej zrobić tylko eliminacji i oszczędzić ludzią strate czasu tak jak było to w przypadku 2 grup które nie przyjechały a i tak się dostały. Pozdrawiam.

#8 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:12:33

ciekawe po co był tekst, że jury idzie obradować, skoro już wszystko było pozamiatane? 

#9 ~ddff~

~ddff~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:21:57

Jak można porównywać chóry z solistami? Albo ten zespół starych bab z dziećmi. Powinni wygrać: urokliwy zespól ludowy  i urocza dziewczynka z "Gdy się Chrystus rodzi..." Nie mam pojecia czym się kierowali jurorzy. A trochę się znam. Nawet więcej niż trochę. 

#10 ~muzyk~

~muzyk~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 13:23:28

Najlepszy duet dziewczyn z Pionek został całkowicie olany... Dziewczyny pokazały niesamowite zdolności muzykalne, jak i wrażliwość sceniczną, a nie dostały nominacji. Wychodzi na to, że Radom nie chce pokazać się z dobrej strony...Szkoda...,

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 14:05:45

To była lekcja wielkiego przekrętu! oszukaliście pękającach w szwach salę widzów, ale najbardziej dzieci! WSTYD!

Mam dużo lat i dużo wiem- zespół ludowy był prima nr1 - radość, profesjonalizm i polskość - to oni powinni być w Będzinie - WSTYD WSTYD JURY  - Chrapek się w grobie przewraca, patrząc jakie przekręty odchodzą na konkursie jego imienia !

#12 ~Kaska~

~Kaska~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 19:56:30

To jurry powinno sie wstydzić!!!!!!!!zamiast najlepszych wybrali takie g......o że wstyd jechac do będzina radom skompromitowany i dobrze!A najgorzej wypadły stare baby Józefinki...żenada 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koncert, lipa, laureaci, denne jury, farsa, skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych