Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Faurecia wyzysk pracowników

Faurecia wyzysk praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1788 odpowiedzi w tym temacie

#1661 ~xxl~

~xxl~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 10:04:58

tu lepsze wpisy niż na ścianach w wc, po co wy się tak kłócicie? każdy żyje jak chce i nikomu nic do tego. ten zdradza, ten bierze łapówki a ten podwójne paczki dla dzieci, bo ma dwoje. idą święta weźta się za porządki w domach to zabraknie sił do agresji w sieci. kozaki jedne, czas grzybów już za nami. SPOKOJU i życzliwości życzę nie tylko od święta.

#1662 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 12:16:46

No raczej nie Mateusz ale strzelaj dalej wazelino.
Dam ci namiar uwaga jedna podpowiedź: przyjeżdżam do pracy swoim samochodem na parking administracji.
Coś wam świta buraki.
A i pozdrowienia dla Mateusza :D

To by się zgadzało. Matura w 24 dni, później ochrona środowiska w radomskiej uczelni że zdjazdami raz w semestrze celem opłacenia czesnego. Brak kultury, interpunkcji, ortografia leży i kwiczy bo pan magister nie jest nawykły do pisania. Wypisz wymaluj parking dla administracji

#1663 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:46:56

To by się zgadzało. Matura w 24 dni, później ochrona środowiska w radomskiej uczelni że zdjazdami raz w semestrze celem opłacenia czesnego. Brak kultury, interpunkcji, ortografia leży i kwiczy bo pan magister nie jest nawykły do pisania. Wypisz wymaluj parking dla administracji

Wojtek.K kierownik uap 2, to o nim piszesz tak ?

Bo nie o mnie uczelnia którą skończyłem mieści się w Warszawie a liceum 3 letnie w Warce.

Ale wiesz co się nie zmienia twoje wykształcenie nadal nic a nic do tępej twojej głowy nie dociera nic nie zrozumiałeś no szkoda.

:)  :blush:  

#1664 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:51:09

swoim? chyba rodziców z którymi mieszkałeś do 19 roku życia, ojciec opla dał w prezencie? Po co siejesz ferment i jest w tobie tyle jadu?

Zdanie zaczynamy od dużej litery mistrzu ortografii i interpunkcji :unsure: No i brak wykształcenia na prawo i lewo wychodzi jak słoma z twoich butów. 

#1665 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:55:37

U widzę irytację w twojej wypowiedzi idąc za twoimi wywodami z dupy mistrzu pisowni co oznacza to słowo z twojej wypowiedzi "zdjazdami".

No i co można się czasami pomylić, czy nie potrafisz po polsku pisać.

Do szkoły MATOŁY.

#1666 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:57:49

w wypieraniu i kłamaniu nie masz sobie równych, pakuj walizki

Zdanie zaczynamy od dużej litery idioto :)

#1667 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 15:53:10

ojjjjj mateusz... mmmmateusz.... z wielkiej
Uzus (czyli praktyka) już zaakceptował pisanie z małej/dużej litery. Tak piszą nie tylko czytelnicy naszej Poradni, ale i niektórzy odpowiadający na pytania eksperci. Wiedząc, że konstrukcja z małej/dużej litery budzi kontrowersje, zmieniam ją w odpowiedziach ekspertów (mam nadzieję, że mi to wybaczą), ale nie zmieniam jej w pytaniach, gdyż staram się ingerować w nie jak najmniej (ograniczam się do dostawienia „ogonków”, poprawienia błędów ortograficznych i oczywistych błędów składniowychUzus (czyli praktyka) już zaakceptował pisanie z małej/dużej litery. Tak piszą nie tylko czytelnicy naszej Poradni, ale i niektórzy odpowiadający na pytania eksperci. Wiedząc, że konstrukcja z małej/dużej litery budzi kontrowersje, zmieniam ją w odpowiedziach ekspertów (mam nadzieję, że mi to wybaczą), ale nie zmieniam jej w pytaniach, gdyż staram się ingerować w nie jak najmniej (ograniczam się do dostawienia „ogonków”, poprawienia błędów ortograficznych i oczywistych błędów składniowych.

#1668 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 23:54:34

U widzę irytację w twojej wypowiedzi idąc za twoimi wywodami z dupy mistrzu pisowni co oznacza to słowo z twojej wypowiedzi "zdjazdami".
No i co można się czasami pomylić, czy nie potrafisz po polsku pisać.
Do szkoły MATOŁY.

Mi zrobienie matury zajęło nieco więcej niż 24 dni więc chyba jasne jest że takim geniuszem nie jestem. Gratuluję kultury wypowiedzi, adekwatnej do wykształcenia ( wyższego) i zajmowanego stanowiska ( na parkingu biurowym)

#1669 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 08:24:48

Mi zrobienie matury zajęło nieco więcej niż 24 dni więc chyba jasne jest że takim geniuszem nie jestem. Gratuluję kultury wypowiedzi, adekwatnej do wykształcenia ( wyższego) i zajmowanego stanowiska ( na parkingu biurowym)

Nie ma za co Gratulować kulturę bycia wchłonąłem od takich geniuszy jak ty.

Stosunkowo mądre wypowiedzi przekopiowałeś na forum z internetu.

Czyli masz potencjał a jednak nic z tym nie robisz.

Kończę swoje wypowiedzi na forum, bo wasze ataki są nie poważne i nie rozumiecie nic z mojego przekazu i informacji.

A jeszcze jedno domorosły psychologu, szukanie u kogoś choroby to też choroba (PARANOJA) radzę się tym zająć jak najszybciej i wykupić sobie pakiet LUX-MEDU. 

#1670 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 17:04:33

Uczta Wigilijna

#1671 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 21:13:05

Którego dnia miesiąca w faureci jest pensja?

#1672 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 22:02:57

10

#1673 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 07:19:23

Nie uczta tylko poczęstunek. A ciekawi mnie który z was polamał się opłatkiem. ??
Swoja droga nowy dyrektor bardzo mądrze mówił aż milo posłuchać inteligentnego człowieka. Ciekawe tylko jak to w przyszłości wyjdzie .

#1674 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 02:20:08

Też bym posłuchał.
Szkoda, że wigilia była ale nie dla wszystkich.

#1675 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 16:25:06

Też bym posłuchał.
Szkoda, że wigilia była ale nie dla wszystkich.

W poniedziałek jest dla wszystkich.

#1676 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 04:48:14

To ciekawe, O której godzinie ?

#1677 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 09:48:48

To ciekawe, O której godzinie ?

Jest info od kadr. Trzeba tylko przeczytać.

#1678 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 11:58:18

Właśnie, nie dla wszystkich !!!
Ja jestem z 4 brygad i mam już wolny tydzień

#1679 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 22:50:59

Idioto dla tych co maka wolny tydzien bylo na nocach spotkanie wigilijne . Klosiewicz wszystkich zwolywal. Info na tablicach tez bylo. Trzeba czytac i myslec a nie biegiem latac bo majster kazal.

#1680 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:14:57

Nowy szantaż pana Konarskiego praca w weekend albo 24 i 1 na noc  do pracy Dziękujemy za święta

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych