Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Faurecia wyzysk pracowników

Faurecia wyzysk praca

1330 odpowiedzi w tym temacie

#1321 ~Nick~

~Nick~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 07:47:25

Sam poszukaj albo dojeżdżaj swoim a nie d*** za darmo wozisz

Za dojazdy płacę.
Jak by Ci się nie opłacało dojeżdżać to byś poszukał innej pracy więc po co ten ból tyłka.
Jak zlikwidują autobusy to znacznie przyspieszy to moja decyzję o odejściu lub będziemy w kilku śmigać jak dawniej. Myślę jednak że prędzej ludzie zrezygnują z pracy w tym zakładzie i tak czy inaczej będziesz musiał znaleźć coś innego bo zakład bez ludzi nie pociągnie zbyt długo.

#1322 ~>>1910<<~

~>>1910<<~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 12:53:42

Za dojazdy płacę.
Jak by Ci się nie opłacało dojeżdżać to byś poszukał innej pracy więc po co ten ból tyłka.
Jak zlikwidują autobusy to znacznie przyspieszy to moja decyzję o odejściu lub będziemy w kilku śmigać jak dawniej. Myślę jednak że prędzej ludzie zrezygnują z pracy w tym zakładzie i tak czy inaczej będziesz musiał znaleźć coś innego bo zakład bez ludzi nie pociągnie zbyt długo.

BRAWO !!! A za parking proponuję niewielką opłatę, wystarczy 50 groszy za godzinę parkowania. To bardzo niewiele jak dla zarabiających w Faurecii i z gospodarstw rolno-sadowniczych.

#1323 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 14:33:23

Zryjcie sie dalej brawo! Skloconym ludem lepiej rządzić!

#1324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:25:59

Ja tez mam pytanie..czemu ukraincom nie zabiera sie premii chociaż robia 3 razy mniejsze normy od Polakow.?! I dlaczego nie wolno im zwracac na noc uwagi?
Czy kierownictwo cos z tym zrobi? Czy mamy sami sie ich pozbyc?!

#1325 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 14:36:22

Bo oni nie mają premii hahahhahaha

#1326 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 14:38:04

Czy urlopy są wstrzymane ?

#1327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:35:24

Może pani kadrowa zrobi zebranie z pracownikami i wyjaśni jak wyglądają proponowane przez nią systemy czterobrygadowe. Ile pracownik w każdym z nich pracownik ma wolnych sobót i niedziel, jakie są przewidziane dodatki. Zamiast wysyłać mistrzów z listą wyboru niewiadomo czego.

#1328 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:08

Ta na cuda liczysz? Ta firma juz tonie w szambie moze lepiej szukac innej pracy?!

#1329 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:06

W systemie 2 i 3 mamy 3 lub 4 dni za dużo nasze weekendy to 1 sobota i jedna niedziela cudowny system pracujcie sobie sami,

#1330 ~A tak~

~A tak~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:43

Może pani kadrowa zrobi zebranie z pracownikami i wyjaśni jak wyglądają proponowane przez nią systemy czterobrygadowe. Ile pracownik w każdym z nich pracownik ma wolnych sobót i niedziel, jakie są przewidziane dodatki. Zamiast wysyłać mistrzów z listą wyboru niewiadomo czego.

W systemie cztetobrygadowym pracujemy 21 dni non stop i wolny tydzień jeszcze po 12 godzin czyli zero wolnych dni
Tak się pracuje w tym syfie

#1331 ~miron~

~miron~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:09

System jak na Białorusi! Czy to zgodne z kodeksem pracy ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych