Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Faurecia wyzysk pracowników

Faurecia wyzysk praca

878 odpowiedzi w tym temacie

#861 ~Rrr~

~Rrr~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 17:59:14

Teraz to jest problem odejść za porozumieniem stron. Podobno dużo wypowiedzeń jest ale powinni wiedzieć że z niewolnika nie ma pracownika.

#862 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 22:04:54

Czemu robia problem z odejsciem?
Przeciez im na ludziach nie zalezy , placic ludziom nie chca i derektor twierdzi ze za duzo ich jest. Wiec w czym problem.?
Po za tym niech sie ogarna bo wszedzie wiecej placa niz w tej smiesznej firmie. Niedlugo kierownictwo i mistrzunie benda zapier...na produkcji.

#863 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 00:18:50

Robią problem z odejściem bo jeśli wierzyć plotkom zwolnić chce się ok 15% całej załogi, a chętnych na ich miejsce za bardzo nie widać. Jozin biega i sprawdza czy wszystko jest wpisane w odpowiednią rubryczkę, dyrektor zastanawia się jakie podwyżki zafundować pracownikom: 50 pln brutto czy 30 netto . Nie ma tygodnia bez reklamacji, a jedyny sposób na zwolnienie się  za porozumieniem stron to tak naskoczyć na kadrową żeby cię ochrona wyprowadziła. Zarządzanie polaczków sprawiło że z firmy w której ciężko było się zatrudnić, zrobili zakład z którego trudno się zwolnić.

#864 ~taki~

~taki~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 07:20:15

w zakładzie tym już od dawna brakuje rąk do pracy ale dyrektor z kadrową nadal myślą ,że tutaj ludzie nieźle zarabiają (no oczywiście kadra kierownicza to napewno ma super i zarobki i przywileje),ale oni wciąż chodzą w ciemnych okularach i nie zdają sobie sprawy tym iż ten zakład napędzają robotnicy i to oni powinni być tu najważniejsi i docenieni za ciężką pracę. Nie rozumiem dlaczego nikt tego nie zauważa ,że tu jest coraz gorzej przypierdzielanie się do ludzi o byle co straszenie zabieraniem premi ,myślę iż dyrekcja celowo chce ten zakład zniszczyć.Chcą ludzi do pracy to niech przejrzą na oczy i ludziom godnie zapłaco stworzą godziwe warunki i ich traktują z poszanowaniem to wtedy i ręce do pracy się znajdą i ludzie będą pracować sumiennie bo w tej chwili to wygląda to tak że jak oni płacą i jak traktują ludzi tak ludzie pracują aby 8godz zleciało i mara.Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum i ruszy tą kwestię i zarobków i normalnego traktowania ludzi bo jak nie to ten obóz pracy można będzie zamknąć -chyba że kierownictwo zakasa rękawy i pokaże jak można pracować samemu zakasując rękawki.

#865 ~L4p~

~L4p~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 19:23:55

Pozdrawiam chłopaków z Pras i pana Malisz... Mistrza. Poganiacza

#866 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:31:17

Teraz wszedzie sa przyjecia w okolicy i to za duzo wieksze stawki niz w faurecii . Nie oplaca sie tu pracowac... Alebo derektor sie obudzi albo sam niech zapier.... ludzie i pracujcie za miske ryzu. Albo strajk albo inna praca. Pokazmy ze bez nas elita nie da rady!

#867 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 19:02:23

Mam wazne pytanie.
Co zwiazki maja zamiar zrobic z tym ze ciagle sa premie zabierane na sile za glupoty. I ze derektor nie chce dac podwyzek?

#868 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 20:20:22

Mam wazne pytanie.
Co zwiazki maja zamiar zrobic z tym ze ciagle sa premie zabierane na sile za glupoty. I ze derektor nie chce dac podwyzek?

PREMIE NIE SĄ ZABIERANE,TYLKO NIE DAWANE,A ZWIĄZKI MAJĄ SIE DOBRZE I NIC NIE ZROBIĄ TAK JAK DO TEJ PORY NIC NIE ZROBILI.

#869 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 20:37:44

To po co sa te zwiazki jak nic nie robia?
W takim razie pozostaje sie zwolnic?

#870 ~Rafal~

~Rafal~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:50:55

W kadrach już 150 podań o zwolnienie czyli 100 miesięcznie,do końca roku nie będzie tam nikogo ze starych pracowników.Nowi mają 2 razy w roku podwyżkę 1 stycznia 50 zł i drugą z wszystkimi .Buduje się wieżowce ,czyli to nie jest zakład produkcyjny tylko biurowiec.Wieże jak w Dubaju zarobki jak w Donbasie.

#871 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 13:58:55

To po co sa te zwiazki jak nic nie robia?
W takim razie pozostaje sie zwolnic?

ZWIĄZKI TO MYŚLĄ O SWOICH DUPACH A NIE PRACOWNIKAMI BĘDĄ SIE PRZEJMOWAĆ!!!

#872 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 19:48:05

W kadrach już 150 podań o zwolnienie czyli 100 miesięcznie,do końca roku nie będzie tam nikogo ze starych pracowników.Nowi mają 2 razy w roku podwyżkę 1 stycznia 50 zł i drugą z wszystkimi .Buduje się wieżowce ,czyli to nie jest zakład produkcyjny tylko biurowiec.Wieże jak w Dubaju zarobki jak w Donbasie.

Nie przejmuj się jeszcze trochę i starzy też będą mieli podwyżki dwa razy w roku,  bo płaca minimalna przeskoczy zarobki pracownika z 20 letnim stażem. Do tego dochodzi jeszcze okradanie pracowników z wynagrodzenia za  nadgodziny bo system się pomylił i czegoś nie policzył. Nie ma miesiąca zeby komuś nie ukradli bo tak to trzeba nazwać pieniędzy. Z łaską oddadzą za miesiąc a winnych jak zwykle nie ma. Tylko robolom dyrektor by premię zabierał bo to nie możliwe żeby wszyscy mieli 30% .

#873 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:28:38

A moze strajk wszystkich pracownikow?
Niech zwiazki cos zorganizuja. Bilay nie przejmuj sie dyro i tak nagrode Ci da

#874 ~Alfred~

~Alfred~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 15:42:06

Skoro tak tam źle to co jeszcze tam robicie?

#875 ~lana~

~lana~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 15:47:45

POL-CAR 3 tysie po kilku miesiącach pracy . Sporo osób z faure już tam pracuje . Zadowoleni , polecają ... Firma się rozwija , budują nowe magazyny . Czas przemyśleć dalszą ścieżkę kariery ....

#876 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 18:23:14

Skoro tak tam źle to co jeszcze tam robicie?

JESTEŚMY NA WYPOWIEDZENIU!!!

#877 ~rattus~

~rattus~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:04

ZWIĄZKI TO MYŚLĄ O SWOICH DUPACH A NIE PRACOWNIKAMI BĘDĄ SIE PRZEJMOWAĆ!!!

Jestem ciekawy ilu tu krytykujących związki zapisało się do nich, żeby coś działać a nie stać pasywnie z boku i narzekać, że związki nic nie robią. Polska mentalność, zróbcie coś za mnie a jeżeli już coś zrobicie to dlaczego tak mało i nie tak ja ja bym chciał.

#878 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:54

Ja sie zapisalem do zwiazkow i co?! Moge strajkowac nie ma problemu tylko ze nikt z zarzadu o niczym nie informuje.

#879 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:29

Jestem ciekawy ilu tu krytykujących związki zapisało się do nich, żeby coś działać a nie stać pasywnie z boku i narzekać, że związki nic nie robią. Polska mentalność, zróbcie coś za mnie a jeżeli już coś zrobicie to dlaczego tak mało i nie tak ja ja bym chciał.

A JA MAM PYTANIE,CO ZWIĄZKI ZROBIŁY PRZEZ TYLE LAT DLA PRACOWNIKÓW?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych