Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma trolla na forum Echa Dnia

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:57:41

Spisane są czyny i rozmowy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:21:56

Przy okazji zgłoszenia do Ordo Iuris wyjdą wszystkie Koszerne.Trzeba będzie dwóch etatów sobie od stycznia poszukac.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:51:28

POTroll powie, że jest z LGBT, rozpłacze się, powie że leki przyjmuje i sobie z rzeczywistością rady  nie daje. Dowodem będzie to że po 18 godzin na dobe w internecie na forum siedzi bo go nikt nie akceptuje. Dziś od 3 nad ranem już pisze i szydzi. Ktoś powie że nie jest chory?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:30:13

POTroll powie, że jest z LGBT, rozpłacze się, powie że leki przyjmuje i sobie z rzeczywistością rady  nie daje. Dowodem będzie to że po 18 godzin na dobe w internecie na forum siedzi bo go nikt nie akceptuje. Dziś od 3 nad ranem już pisze i szydzi. Ktoś powie że nie jest chory?

Ja fakturki posiadam,  a ty? Oddałeś cesarzowi co cesarskie  jak biblia głosi :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:36:47

Ja fakturki posiadam,  a ty? Oddałeś cesarzowi co cesarskie  jak biblia głosi :D

To tak można? wydrukować i już dają pieniądze?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:40:24

Wiesz infalacja się z niczego nie wzieła teraz .

#7 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:41:31

A tak to zostawię

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:42:12

Wiesz infalacja się z niczego nie wzieła teraz .

Każdemu lepiej niz za PO. Chciałbyś zarabiać krocie i żeby wszystko stało w miejscu:) Kim byłeś za tuska?

#9 malinkaa97

malinkaa97

Bywalec

• PipPipPip
  • 66 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:44:34

Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:57:09

A tak to zostawię

A ja będę zostawiał wszędzie linka do migracje.gov.pl i obietnic pewnego posła :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:17:20

A ja będę zostawiał wszędzie linka do migracje.gov.pl i obietnic pewnego posła :D

To jest nas więcej, obietnice wyborcze spełniamy, albo wypad z polityki.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:19:00

A tak to zostawię

kapelucha mi możesz opier.dolić cwelu miękkim chujem robiony  :D  :D  :D  :D

#13 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:22:42

I co ci sie tam nie podoba ?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:23:46

kapelucha mi możesz opier.dolić cwelu miękkim chujem robiony  :D  :D  :D  :D

Sam sobie odpisujesz? Nic to nie da, świętokrzyskie do dumni ludzie i kitu przedwyborczego nikt im nie będzie wciskał,  Mówimy SPRAWDZAM!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:26:17

I co ci sie tam nie podoba ?

No na przykład, nie dotrzymanie obietnic wyborczych, które były głównym punktem kampanii

#16 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:29:19

No na przykład, nie dotrzymanie obietnic wyborczych, które były głównym punktem kampanii

PIS jest jedyną formacją lat 90 która spełniła swoje obietnice.Po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem materiałów które sam wklejasz.OHP sie kłania

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:36:15

PIS jest jedyną formacją lat 90 która spełniła swoje obietnice.Po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem materiałów które sam wklejasz.OHP sie kłania

Jakby tak popatrzyć to ludzie z pisu byli ministrami przez ostatnie 25 lat, a jak ktoś obiecuje  że zrzecze się mandatu jak nie dopełni obietnic,  czemu mu dawać drugą szanse?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:39:12

Każdemu lepiej niz za PO. Chciałbyś zarabiać krocie i żeby wszystko stało w miejscu:) Kim byłeś za tuska?

mów za siebie sieroto po komunie, klasa średnia ma się znacznie gorzej niż za PO, jedynie głodupcy i pisowskie aparatczyki mają się lepiej

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:41:38

co ty pier.dolisz ruski pachołku na postronku złodzieja z torunia?  :D  :D  :D  :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:50:16

mów za siebie sieroto po komunie, klasa średnia ma się znacznie gorzej niż za PO, jedynie głodupcy i pisowskie aparatczyki mają się lepiej

Ci co kradli najbardziej teraz narzekają.

Pies się jakoś wabi, a ty co ?- jesteś i byłeś bezpańskim kundlem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych