Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Faraon24.pl pomógł mi z umową pożyczki – rekomenduje!

faraon24

1 odpowiedź w tym temacie

Ankieta: Czy masz długi więcej niż 10 lat? (1 użytkowników oddało głos)

Czy masz długi więcej niż 10 lat?

1. Tak, więcej (1 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie, mnie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nie mam długów (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 GregoryMan

GregoryMan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 11:51:55

Witam wszystkich, od lat mam problemy z kredytami, ponad 10 lat, długa historia i nie mam zamiaru jej opowiadać. To tak wstępem.
Miałem teraz okazję (co się później zdezaktualizowało) pożyczenia dużej kwoty pieniędzy na bardzo niski procent. Wszystkie dokumenty kompletowałem 3 dni, kontakt z osobą udzielającą był przez 5 dni. Był to kontakt bardzo dobry i wcześniej w ogóle przez myśl mi nie przeszło, że tak zawierzyłem człowiekowi jedynie w kontakcie przez internet.
Szybko wszystko dokumenty zebrałem, wysłałem skany, otrzymałem też e-mail z umową, harmonogramem spłaty, z umową ubezpieczenia. Dosłownie wszystko łącznie z numerem dowodu osobistego i numerem PESEL osoby udostępniającej pożyczki.
Zapaliło mi się czerwone światło kiedy wyczytałem w umowie, że w ciągu 14 dni od podpisania umowy muszę przedstawić zabezpieczenie lub zaświadczenie pisemne od pożyczkodawcy o zwolnieniu z obowiązku zabezpieczenia. Ani razu nie było mowy w korespondencji o żadnym zabezpieczeniu, wręcz zapowiedziałem precyzyjnie, że żadnego zabezpieczenia nie posiadam. Punkt z zabezpieczeniem był ukryty głęboko w wielostronicowej umowie i generalnie nie rzucał się w oczy.
Już wtedy zacząłem korespondować z faraon24.pl. Pan Straus poprosił o wysłanie mu dokumentów, które dostałem i całej korespondencji e-mail. Pomyślałem, że gość coś kombinuje bo jak mam mu swoje dokumenty wysyłać i rozmowę z moim pożyczkodawcą. Potem poczytałem trochę co tam na swoim blogu piszą i uspokoiłem się. Mogłem zamazać swoje dane w dokumentach, nawet namawiał mnie do tego ale nie wiem za bardzo jak. Komputery to nie jest najmocniejsza strona, którą posiadam.
No i wysłałem wszystko Strausowi i po paru godzinach wysłał mi ogromną wiadomość wytykającą krok po kroku jakie ten facet co miał być moim pożyczkodawcą popełnia błędy. Wytłumaczył mi czemu umowa nie dojdzie do skutku i czemu nie otrzymam żadnych pieniędzy a dodatkowo stracę jeszcze prawie tysiąc na ubezpieczenie, które muszę zapłacić przed wzięciem pożyczki.
Czytałem o faraon24 na innym forum wcześniej i mieszane miałem uczucia ale teraz już wiem czemu tak źle o nim pisano bo właśnie po to, że ucina zarobek tym co żerują na potrzebujących jak ja pożyczki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych