Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ewka bus

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 12:25:04

O co chodzi z ta dziwna firma? Chcialam dwukrotnie skorzystac z ich uslug jednak bezskutecznie. Ich podejscie do klienta jest przedziwne, oni laske zrobia ze kogos podwioza. Nie mozna zarezerwowac miejsca bez kilkukrotnego potwierdzania, przy czym informacja o tym jest przekazywana tak niemilo ze ja zrezygnowalam po drugim podejsciu, pojade z kims z blablacar bo nie chce sie wpraszac na sile ;)

A co wy sadzicie o nich? Czy to jest normalne podejscie do klienta? Czy brak kultury w uslugach to u nas norma i nikt nie zrwaca na to uwagi?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 19:31:45

Zadzwoni przepros i moze zabiora nastepnym razem hehe

To Strachowice czego spodziewalac sie?

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 08:49:38

Ewka Bus - chamstwo i opryskliwość właściciela sprawiło, że rezygnuje z ich usług. Są autobusy, tańsze i wygodniejsze. Jeżdżą 20 minut dłużej. Polecam.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:45:12

w ewce można kupować bilety przez internet, i nie trzeba z nikim rozmawiać

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:51:25

Najmniej przyjemny jest PAN, który ma pretensje, że w ogóle się dzwoni.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:52:37

Była to dla mnie dobra opcja przejazdu. dlatego jeszcze tym jezdze.

#7 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 21:26:22

Firma nastawiona głównie na zysk z klientów,którzy kupują bilety na trasie Starachowice-Warszawa. Osoby,które chcą wsiąść pomiędzy przystankami są traktowane jako gorszego sortu,wiecznie są odmawiane rezerwacje miejsc z braku wolnych w busie a przy przyjeździe bus jedzie pusty,lub z pojedynczymi osobami.Ponadto Pan,który odbiera telefony jest chamem i prostakiem,obrażonym na cały świat,że ktoś dzwoni i chce kupić bilet. Z takim podejściem coraz więcej klientów odejdzie do konkurencji. Moja opinia jest wystawiona na własnym przykładzie,gdzie niejednokrotnie spotkałam się z chamstwem w kierunku mojej osoby,oraz z pseudo brakiem wolnych miejsc w busie.

#8 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 22:33:03

Potwierdzam wypowiedz Pani wyżej firma nastawiona głównie na zysk nie liczy się z ludzmi!!!!

#9 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:54:57

Kierowcy jeżdżą jakby wozili kartofle w workach. Czy policja się nie interesuje tym w jaki sposób oni jeżdżą i z jaką prędkością? Myślę, że ponad 90/h w zakrętach to trochę za szybko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych