Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Energetyczne Centrum

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:48:19

Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?

Niedługo minie 2 miesiące od mojego ostatniego wpisu w tym temacie. 18. grudnia 2012 r. zapowiadałem spotkanie z nowym Dyrektorem Energetycznego Centrum z Radomia Panem Piotrem Ostaszewskim.
Ponieważ moje wpisy o poczynaniach nieuczciwych przedstawicieli Energetycznego Centrum dość głośnym echem odbijały się w wirtualnym świecie spodziewałem się nagonki na moją osobę i dość mocnego stanowiska, które mogło by mnie skutecznie wyeliminować z tej walki o dobro i sprawiedliwość dla wielu pokrzywdzonych osób.

Czy to będzie koniec działalności Dawida Sarysz?
Czytaj dalej: http://sarysz.pl/kon...trum-z-radomia/

#82 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:17:51

Osoba z rodziny zawarła umowę w marcu 2012 z EC. Aktualnie Energetyczne Centrum rozsyła zmiany Ogólnych Warunków Umowy (list otrzymany 1.03.2013). Dzwoniłem pod 800 007 707 i tam podając informacje o zmianie OWU od razu doradca powiedział , aby wypowiedzieć umowę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na podstawie ART. 384 z indeksem górnym 1 Kodeksu Cywilnego od dnia pisma. Indeks górny to jest tak jak zapis potęgi, czyli ART 384 z małą cyfrą 1 za cyfrą 4. Na wypowiedzenie umowy jest 14 dni od dnia otrzymania poleconego ze zmianami OWU.
pozdrawiam
Krzysztof

#83 ~c~

~c~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 12:14:13

#84 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 10:34:50

Nosze sie z zamiarem podpisania umowy z Energia dla firm, czy z ta firma tez macie podobne problemy?

#85 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 10:48:23

ja tez mam podpisana umowe z ta firma. Ostatnio nawet dobralam pakiet dla domu. Jeszcze nie mialam z nimi zadnych problemow i mam nadzieje, ze tak pozostanie :)

#86 ~Basiak~

~Basiak~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 11:11:45

Energia dla firm i energetyczne zentrum to jedno i to samo! jak mozna wogule z taka firma podpisac jakakolwiek umowe?

#87 ~Trylo~

~Trylo~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 11:56:08

widac nie wszyscy maja zle doswiadczenia z ta firma. nie wiem czy to ta sama firma czy nie, ale jak mi przychodza rachunki to przychodza mi z energii dla firm a nei z jakiego centrum.

#88 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:25:54

bo tak powinno byc. Kiedys byly z nimi jakies problemy, ale teraz moj znajomy ma z nimi umowe z energia dla firm i nie narzekal mi na jakies problemy

#89 ~grisza~

~grisza~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:53:29

ja jako ze mam siedzibe firmy w tym samym budynku co mieszkam tylko roznia sie literka to podpisalam sobie umowe laczaca dostawe energii do firmy i do domu. oferte taka zlozyla mi wlasnie enegia dlafirm. bo moj poprzedni dostawca nie wpadl na to niestety :(

#90 ~lalak~

~lalak~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 13:35:49

no niestety nie zawsze konsultanci, ktorzy pracuja w firmach sa kompetentni. Najczesciej trzeba samemu wszystko znalezc i doczytac cojest bardzo denerwujace, bo uwazam, ze jak ide do formy czy jak dzwonie na infolinie to powinni udzielic mi wszystkich interesujacych mnie informacji.

#91 ~torkos~

~torkos~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 13:58:33

powinienes a masz to dwie rozne rzeczy :P zalezy jak trafisz, Ja kiedys zadzwonilem do jednej firmy na infolinie i nic sie nie dowiedzialem a drugiego dnia jak zadzwonilem odebralktos inny i otrzynalem wszystkie informacje.

#92 ~Mornik~

~Mornik~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 14:01:16

jak sie zrecznie temat zmienic z energetycznego centrum na cos innego ;P a co do infolinii to jak dzwonilem o cos pytac przed zmiana dostawcy to najlepiej i najkompetentniej potraktowali mnie w EdF, co prawda nie wybralem ich oferty, ale wspomnienia mam pozytywne.

#93 ~Gacek~

~Gacek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 13:51:20

Dla mnie EdF to najgorsze co moze byc i problemy problemy problemy. Jak chcialem zmienic ich na innego dostawce to utrudniali, jakies problemy wymyslali, normalnie trageia...

#94 ~Macarena~

~Macarena~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 14:32:15

Gacek ja z nimi wpsolpracuje pol roku juz i nie probuje ich zmieniac. Czytam o tych problemach z ta firmach i nie wierze, ze to ta sama co ja mam z nia umowe. Troche mnie to przeraza szczerze mowiac.

#95 ~Manitu~

~Manitu~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 15:06:42

po jednym czy dwoch negatywnych przypadkach nie mozna budowac sobie opinii. Ja tez wspolpracuje z ta firma i mnie takie pojedyncze przypadki nie zrazaja.

#96 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 14:35:35

Dołączona grafika

Czy Energetyczne Centrum z Radomia wyjdzie nam na zdrowie?

Z danych Urzędu Regulacji Energetyki wynika jasno, że przez prawie 6 lat od zmian w prawie, niewielu Polaków skorzystało z możliwości wyboru dostawcy prądu i bezpłatnej zmiany, nawet jeśli sami nie musieliśmy załatwiać żadnych formalności.

Niestety, sztywne taryfy cenowe skutecznie blokują konkurencyjność, a dostawcy mają niewielkie pole manewru jeżeli chodzi o ceny prądu. Trochę to przypomina monopolistyczne praktyki ukryte pod płaszczykiem przepisów prawa i chronione przez władze a polscy giganci dostaw energii elektrycznej z pewnością są zadowoleni z takiego stanu rzeczy, który uniemożliwia znaczny odpływ ich klientów oraz nie zmusza ich do obniżania cen. Kryzys im nie straszny a ciągłe podwyżki to zmartwienie Polaków a nie owych energetycznych potentatów, którzy pławią się w luksusach sprzedając dobro tak powszechne, że dziś już prawie nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. Po co, zatem, walczyć o klienta, jak i tak prąd kupi, bo innego wyjścia nie ma? Dlaczego miałby ktokolwiek uatrakcyjniać swoje usługi, czy choćby wstrzymać swoją zachłanność i przez jakiś czas zamrozić podwyżki cen, jak można więcej i więcej doić każdego i wszędzie a przy okazji jakiś protestów zrzucić winę na światowe podwyżki ropy, kryzys albo kogokolwiek innego?

W tej nieciekawej dla nas sytuacji powstają firmy, które chciałyby zarobić na sprzedaży energii przy jednoczesnym zdemonopolizowaniu tego zaśniedziałego rynku baronów energetycznych. Sprawa jest, jak widać, niesłychanie trudna.

CAŁY TEKST: http://sarysz.pl/czy...nam-na-zdrowie/

#97 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 08:37:41

Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?

Od początku bieżącego roku można odnieść wrażenie, że moje wpisy na temat Energetycznego Centrum z Radomia zmieniły się diametralnie w stosunku do wszystkich poprzednich. W lutym wieściłem Koniec Energetycznego Centrum opisując wiele istotnych zmian w funkcjonowaniu tej firmy oraz zmiany w produktach. Wszystkie na korzyść klientów. Pod koniec marca po krótce wyjaśniłem nowe atrakcyjne usługi dla klientów Energetycznego Centrum z Radomia na przykładzie współpracy z firmą LUX MED wraz z planami rozwoju firmy zmierzającymi do zbudowania platformy korzystnych usług na wysokim poziomie przy atrakcyjnych cenach dla swoich klientów...

CAŁY TEKST -> http://sarysz.pl/czy...twoje-marzenia/

#98 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 07:40:42

12997790-turn-off-the-light-save-energy-
Rachunki to nieodzowny element każdego budżetu domowego, który coraz częściej przyprawia nas o ból głowy i inne dolegliwości. Każdego roku dostajemy ich więcej, na coraz wyższe kwoty i zdaje się nic nie powstrzymać tej tendencji bo krótko mówiąc życie jest coraz droższe.

Energia elektryczna to dzisiaj niemal powietrze naszej codzienności, bez której coraz trudniej nam się obyć. Już nie tylko oświetlamy nią mieszkania. Nowinki techniczne wszelkiego rodzaju sprzętu RTV, AGD, komputery, smartfony, tablety i wiele innych są coraz częstszymi narzędziami naszej codziennej rzeczywistości. Codziennie coś włączamy do prądu, coś ładujemy i nie daj Boże jak nam prąd wyłączą to nie potrafimy sobie z tym radzić. Starsi, pamiętni czasów, kiedy permanentnie wyłączano prąd jakoś dają radę ale młode pokolenia wieszczą niemal apokaliptyczne wizje.

Zakładamy jednak, że wyłączanie prądu w czasie awarii jest dla nas najmniej przyjaznym sposobem oszczędzania energii elektrycznej i tym samym zawężania strumienia comiesięcznych wydatków, ograniczę się do niezbędnych porad i sposobów na to aby prąd kosztował nas mniej wtedy kiedy jest i z niego korzystamy...

#99 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 08:41:19

MW_1_small-300x300.jpg

Energetyczne Centrum zmieniło się na dobre i ruszyło w Polskę

O wielu pozytywnych zmianach w Energetycznym Centrum pisałem już w poprzednich artykułach:

Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?

Czy Energetyczne Centrum z Radomia wyjdzie nam na zdrowie?

Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?

Jak zaoszczędzić na prądzie?

Energetyczne Centrum z Radomia uporało się najpierw z nieuczciwymi handlowcami, którzy niemal do końca ubiegłego roku działali na szkodę klientów i firmy, a następnie przygotowało fantastyczną ofertę, która spotyka się z coraz większym pozytywnym odzewem zyskując rzeszę nowych klientów w całej Polsce.

Teraz, na swojej nowej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.ec.net.pl, ten największy niezależny dostawca energii elektrycznej w Polsce zaprezentował nową strategię marketingową. Jasna i przejrzysta, bardzo przyjazna i ciepła – tak w pierwszym wrażeniu można się odnieść to tych istotnych zmian EC...

CAŁY ARTYKUŁ -> http://sarysz.pl/ene...szylo-w-polske/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych