Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:11:50

Głosowanie i przydzielenie miejsc do dalszych kwalifikacji to wielkie oszustwo bo jak osoby z głosowania internautów oraz za pomocą sms które były na np. 9  (miał 470 głosów) czy 7(miał 1012głosów) miejscu przeszli dalej a np. zespół który zajął 3 miejsce z wynikiem 6224 głosów na 6 nagród a 5 nominacji dalej nie przeszedł. Przecież głosy Jurii miały się liczyć po połowie z głosami tych przed komputerami i tych co oddawali sms-y. Byłem na miejscu ludzie czują się oszukani jak i ci co oddawali głosy.

Drugie oszustwo to fakt że głosów po prezentacji w finale nie można było oddać po występie na co najmniej 2 uczestników dlatego że głosowanie zostało już zakończone a Show trwało dalej. Więc jurii  zareklamowało siebie, były także reklamy partii wyborczych ktoś zgarnął niemałe pieniądze z głosowania a gdzie sprawiedliwość. Zwyciężyli sami swoi tak jak w rządzie. Jestem nauczycielem z 10 letnim stażem a z tańcem i występami mam do czynienia od ponad 15lat i wstyd mi że można tak oszukiwać dzieci, zabierać im marzenia i okradać ich z talentu.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:14:14

Głosowanie i przydzielenie miejsc do dalszych kwalifikacji to wielkie oszustwo bo jak osoby z głosowania internautów oraz za pomocą sms które były na np. 9  (miał 470 głosów) czy 7(miał 1012głosów) miejscu przeszli dalej a np. zespół który zajął 3 miejsce z wynikiem 6224 głosów na 6 nagród a 5 nominacji dalej nie przeszedł. Przecież głosy Jurii miały się liczyć po połowie z głosami tych przed komputerami i tych co oddawali sms-y. Byłem na miejscu ludzie czują się oszukani jak i ci co oddawali głosy.

Drugie oszustwo to fakt że głosów po prezentacji w finale nie można było oddać po występie na co najmniej 2 uczestników dlatego że głosowanie zostało już zakończone a Show trwało dalej. Więc jurii  zareklamowało siebie, były także reklamy partii wyborczych ktoś zgarnął niemałe pieniądze z głosowania a gdzie sprawiedliwość. Zwyciężyli sami swoi tak jak w rządzie. Jestem nauczycielem z 10 letnim stażem a z tańcem i występami mam do czynienia od ponad 15lat i wstyd mi że można tak oszukiwać dzieci, zabierać im marzenia i okradać ich z talentu.

#3 ~A.B White Shadows~

~A.B White Shadows~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:21:52

Masz racje "Gość" to było ukartowane. Chłop z 9 miejsca dostał wycieczkę do Brukseli i dziką kartę nie FAIR!!

#4 ~LOL~

~LOL~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:26:45

I też widziałam występy finałowe i te dzieciaki na prawdębyły świetne na wet dla mnie #1 jak można było nie przepuścić ich do 3 etapu?!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:34:16

Zdecydowanie się z tym zgadzam pozdrawiam zespół White Shadows dla mnie jesteście świetni!!!

#6 ~farmer~

~farmer~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 16:37:13

Oglądałem występy finałowe to skandal żeby te dzieciaki co tańczyły odpadły są zajebiąci

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 07:44:44

i ja widziałam transmisje finału talentu sandomierskiego dołączam się do opinii poprzedników, że tu jest coś nie tak. Nawet nie ma odzewu od organizatorów a gdzie protokół z głosowania i te liczenie głosów niby 50 procent z głosów ludzi a 50 z głosów jury coś tu ewidentnie nie pasuje.

Pozdro dla tych co nieprzeszli dalej pomimo że ludzie głosowali inaczej.

#8 ~marti~

~marti~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 07:48:36

i ja widziałam transmisje finału talentu sandomierskiego dołączam się do opinii poprzedników, że tu jest coś nie tak. Nawet nie ma odzewu od organizatorów a gdzie protokół z głosowania i te liczenie głosów niby 50 procent z głosów ludzi a 50 z głosów jury coś tu ewidentnie nie pasuje.

Pozdro dla tych co nieprzeszli dalej pomimo że ludzie głosowali inaczej.

#9 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 15:40:05

W poniedziałkowej gazecie Echo dnia można przeczytać o zwycięscach talnetu Sandomierskiego. W artukule są 3 zdjęcia

1- Z lauratami talnetnu Sandomierskiego

2- zwyciężczyni Emilia Lichocka

3- Zdjęcie zespołu White Shadows z opisem "Elektryzujący pokaz w wykonaniu WHite Shadows. Zespół nie przeszedł do kolejnego etapu, ale otrzymał wielkie brawa za Orginalny występ".

Oceńcie sami które z zdjęć jest najlepsze i jak to możliwe że White Shadows nie przeszedł dalej a jest w gazecie zdjęcie występu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:23:21

Rzecznictwie sprawdziłem to głosowanie to wielka ściema a ludzie mogą czuć się oszukani

#11 ~Gregory~

~Gregory~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 16:45:04

Rzeczywiście to głosowanie to jedna wielka ściema, a o wynikach decyduje kolesiostwo. Najlepszym przykładem jest dziewczyna, która w głosowaniu zdobyła 1 miejsce i po obejrzeniu transmisji była wg. mnie najlepszą śpiewaczką ze wszystkich śpiewających. Ostatecznie dziewczyna zajęła dopiero 3 miejsce. Trójka dzieci która tańczyła, zdecydowanie najwyżej postawiła sobie poprzeczkę, gdyż tańce typu electro i breakdance wymagają dużej sprawności fizycznej i wielu lat cwiczeń. W moim odczuciu wyszło im naprawdę dobrze, a biorąc pod uwagę ich wiek to nawet bardzo dobrze. Dobrze dopracowali swój układ, w przeciwieństwie do dziewczyn które wskoczyły na podium. Nie obrażając ich, moim zdaniem układ i poziom trudności, trzy normalne losowo wybrane osoby mogłyby opanowac w tydzień. 

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 17:18:48

Ale tu chodzi o pomysl i emocje ktore pokazaly dziewczyny. Bez urazy ale dzieciaki nie pokazaly zadnych emocji.. pomysl na uklad byl bardzo fatalny.

#13 ~Gregory~

~Gregory~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 20:48:52

Według mnie układ był utworzony, zabójstwo i wskrzeszenie pana który pomagał dzieciakom w występie to całkiem niezły pomysl jak na ten rodzaj tańca. Synchronizacja w występie tez była w porządku w przeciwieństwie do dziewczyn co widac na zdjęciach, gdzie każda ,,robi swoje". Z takim wykonaniem nie jestem pewny czy dostałyby angaż w jakimkolwiek zespole cherleaderek. Różnicy w emocjach tez żadnej nie odczułem, mimo iż jest to konkurs pt. Talent a nie Emocje. Gdyby to były ,,Emocje" w finale nie znalazłaby sie osoba która maluje, nawet gdyby miała największy talent, bo nie jest to dziedzina której wykonywanie wzbudza u widza niesamowite emocje, a jednak sie znalazła wiec nie rozumiem komentarza wyżej. Gołym okiem widać po wynikach ze Sandomierz musiał byc na szczycie za wszelka cenę .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 15:57:05

Wszyscy byli wspaniali! Nie ma sensu się spierać.

#15 ~_~

~_~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 17:18:50

Nie chodzi tutaj raczej o występ uczestników. Najbardziej ciekawi mnie jak by wyglądał wzór matematyczny "O tym, kto wygra wielki finał konkursu Talent Sandomierski 2015 przesądzą po połowie punkty z głosowania czytelników za pomocą SMS, klików i Facebooka oraz z głosowania jury, które będzie oceniało występy podczas finału konkursu Talent Sandomierski 2015". Ten kto to wymyślił system oceniania  "50% głosów czytelników i 50% głosy jury" był chyba przez kogoś manipulowany lub był z niego niezły szachraj.

Jaka jest w tym wszystkim logika?

Problem polega na tym że uczestnicy miedzy innymi White Shadows , Katarzyna Sobieszkoda, Karolina Kasprzycka, Agata Sajda i wszyscy którzy głosowali wysyłając sms-y zostalij bezpardonowo oszukani.

Co niby dały im głosy czytelników?

Super obmyślany algorytm "głosy czytelników 50% i 50% głosów jury" który stworzył lub stworzyli ludzie organizujący Talentem Sandomierskim jest tylko wyłudzaniem pieniędzy.

Po co robić dwa głosowania najpierw 15 uczestników potem 11 może jeszcze trzeba było zrobić następne z 11 do 8 potem następne z 8 do 6 a jury wybierz sobie i tak jeszcze 5 uczestników do finału. Chyba nie muszę pisać po co takie coś jest robione przez organizatorów.

Teraz napisze coś do uczestników i głosujących. Następnym razem nie dajcie się tak manipulować zróbcie bojkot gdy organizatorzy robią sobie taki nielogiczny konkurs i przy okazji jaja z ludzi.

Chciałbym jeszcze coś przekazać "dobrym" ludziom poczuwającym się za organizację tego cyrku który sami spowodowali.

RÓBTA TAK DAJEJ!...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 19:22:28

Najwidoczniej jurorzy zrobili to co uważali za stosowne. Każdy mógł głosować na siebie, moim zdaniem to wielka głupota.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 19:24:04

Najwidoczniej jurorzy zrobili to co uważali za stosowne. Każdy mógł głosować na siebie, moim zdaniem to wielka głupota.

#18 ~Gregory~

~Gregory~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 22:01:58

Każdy mógł głosowac na siebie, zachęcac znajomych do głosowania i o to organizatorom chodziło, aby nabic kasiorki za sms-ki, wyświetlenia strony(reklam przy okazji). Szkoda tylko, że ustalone wcześniej zasady poszły na marne, bo organizatorzy zrobili to co uznali za stosowne (czyt. wybrali swoje ,,talenty" z Sandomierza nie zważając na ich ,,poziom artystyczny" oraz wcześniejsze ustalenia co do dalszych kwalifikacji). Szkoda tylko, że zmarnowano przy tym marzenia dzieciaków. Jak ma byc dobrze w Polsce, Sejmie jak nawet na tego typu wydarzeniach liczy się kolesiostwo i pochodzenie...

WSTYD !!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 07:25:30

,,,

#20 ~Tasak~

~Tasak~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 12:48:23

Ludzie jesteście jak Macierewicz wszędzie układy i knowania więcej wiary.Byłem na finale i zgadzam się z decyzją jury.Jeśli chodzi o dzieci z White Shadowa to porażkę zawdzięczają panu który przespał prawie cały występ na scenie podobnie na castingu po co on tam był.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prawda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych