Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

elektryczna szczoteczka do zębów

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 CoSieDzieje

CoSieDzieje

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 09:53:33

Ja używam zwykłej szczoteczki i mam problem z głowy.

#62 ~poptes~

~poptes~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 06:41:17

Normalna, miękka, maksymalnie często zmieniana i wtedy wszystko jest w najlepszym porządku. Doprowadzenie zębów do normalności to nie jest kwestia 15 minut, to musi trwać, ale zrobienie wszystkiego wymaga czasu.

#63 JAlinka

JAlinka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 18:09:02

uważam ze każda bedzie lepsza od manualnej, ja z najzwyklejszej elektrycznej swojej jestem zadowolona...:)

#64 ElizaG

ElizaG

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 11:19:28

ja używam tez zwykłej i wymieniam ją co 2 miesiące... jakoś nie mogę się przekonać do tych elektrycznych, są takie nieporęczne :) 

#65 amurawska

amurawska

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 11:41:55

Ja korzystam z oral b i jestem bardzo zadowolona. Dopiero po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę w tym jak kiepsko czyści zwykła. Ważne, żeby wkłady wymieniać max co 3 miesiące, bo później efekty mogą nie być zadowalające.

#66 fereko

fereko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 13:02:23

Bez dwóch zdań szczoteczki soniczne radzą sobie o wiele lepiej. Trzeba tylko odpowiednio z nich korzystać, by nie uszkodzić szkliwa zębów.

#67 TohnJravolta

TohnJravolta

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 11:41:27

Jeśli o szczoteczki chodzi, to tylko elektryczne. Szkoda czasu na machanie nadgarstkiem, które i tak nie zawsze daje należyty wynik. Całkiem niezłe oferty nowych modeli mają tutaj, jak ktoś obecnie szuka: https://denthelp.pl/

#68 kaskada

kaskada

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:43:37

Mnie nie podpadła do gustu elektryczna, wolę jednak tradycyjną z miękkim włosiem

#69 Sloneczny

Sloneczny

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 15:30:24

Szczoteczki manualne to już przeżytek, moi drodzy. W dzisiejszym świecie, w którym nasze zęby są narażone na tyle niebezpieczeństw (próchnica, kamień nazębny, paradontoza, etc), tylko zaawansowana szczoteczka elektryczna jest w stanie zapewnić nam kompleksową ochronę jamy ustnej. Tutaj przeczytacie wszystko na ten temat https://szczoteczka-...tryczna.edu.pl/  :)  Pozdrowienia!

#70 damianblady

damianblady

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 11:57:06

Jak już, to nie ma co kupować szczoteczki elektrycznej, lepiej postawić na szczoteczkę soniczną. Ma dużo lepsze działanie, wygodniejsza, jest droższa ale znacznie lepiej domywa zęby.

Fajne są w sklepie Almamed, duży wybór i fajne ceny

#71 luna89pl

luna89pl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2019 - 17:34:17

Ja polecam Szczoteczkę ultradźwiękową https://www.estetic-...zka-Soniczna/77 czyści naprawdę idealnie a przy tym jest bardzo delikatna dla dziąseł.

#72 bajtek88

bajtek88

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 15:22:52

Sprawdź szczoteczki soniczne Xiaomi, ja używam już ich od dwóch lat, wcześniej Soccas, teraz Oclean i jestem bardzo zadowolony. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych