Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

elektryczna szczoteczka do zębów

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ząb~

~ząb~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 11:05:08

Po ostatniej wizycie u dentysty stwierdziłam że zaopatrzę się w elektryczną szczoteczkę do zębów. Nie bardzo kojarzę o co chodzi ale żeby później końcówki były nie drogie. przeglądałam oferty i nie wiem na co się zdecydować czy na BRAUN a może oral-b to dwie znane mi marki, do których mam zaufanie. Ale nie wiem jak to wyglada w przypadku elektrycznych szczoteczek.

#2 ~kamila k~

~kamila k~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 07:09:00

Mam tylko jedną radę - jeśli faktycznie korzystacie z takiej szczoteczki to koniecznie kupcie sobie pastę ajona. To pasta w koncentracie, nakłada się jej odrobinę, tak więc szczoteczka będzie mogła wejść na pełne obroty. Niestety, ale normalne pasty są bardzo gęste.

#3 ~karima m.~

~karima m.~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 07:06:09

Hmmm.... ale ja zawsze korzystałem z normalnej pasty. Możliwe, że szczoteczka nie działała na maxa? Gdzie można kupić tą ajonę, bo szczerze mówiąc to pierwsze słyszę. W drogerii ją dostanę?

#4 ~czuwak~

~czuwak~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 07:21:25

Nawet pewne - wiekszość past jest bardzo gęsta i z tego względu szczoteczki elektryczne działają jak działają. Wiadomo, że wszystko zależy jeszcze od konkretnej szczoteczki, ale generalne, to pasta w koncentracie jest tutaj lepszym pomysłem.

#5 ~karolina paprotka~

~karolina paprotka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 06:56:37

Gęste pasty faktycznie spowalniają szczoteczkę, a dowiedziałam się o tym całkowicie przypadkowo. Jak dokładnie? Otóż zabrakło mojej pasty i musiałam skorzystać z pasty mojej mamy. Efekty? Szczoteczka chodziła lepiej - miałam wrażenie, że po prostu zęby są domyte. Gorzej, że starą pastą myłam tak od ponad 2 lat ;/

#6 ~radek k.~

~radek k.~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 06:58:50

Tak dokładnie wygląda prawda - gęsta pasta spowolni każdą szczoteczkę. Przecież te szczoteczki nie mają bóg wie jakich mechanizmów. Sam mam właśnie ajone i nią myję zęby. Faktycznie po zmianach szczoteczka lepiej domywała moje zęby - bez dyskusyjnie.

#7 ~lek.stom~

~lek.stom~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:35:11

Moim zdaniem nie ma to wiekszego znaczenia.Trzeba pamiętać o tym,że żel nie ma takich właściwości ściernych jak pasta.Tu nie chodzi o prędkość,ale o skutecznośc czyszczenia i zdolnośc do usuwania płytki nazębnej.

#8 domex

domex

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 08:15:18

Porównałem - faktycznie przy tej ajonie efekt jest lepszy. Nie wiem czy chodzi o szybkość, czy o jakość pasty, ale przynajmniej w moim przypadku zmiana jest naprawdę zauważalna.

#9 ~kanerc~

~kanerc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 08:17:46

Ja korzystam z tej ajony od grudnia - z ciekawości sprawdziłem i różnica rzeczywiście jest widoczna. Po prostu znacznie łatwiej jest domyć zęby - u mnie tak to wygląda. W sumie to bardzo dziwne, bo kto by się spodziewał? To niby tylko pasta.... Dobrze, że faktycznie to działa.

#10 ~kinataj~

~kinataj~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 08:02:41

I najgorsze, że nikt ci nie napisze na opakowaniu szczoteczki elektrycznej, abyś dla maksymalizacji efektu korzystał z takiej i takiej pasty ;/ Masakra. O wszystkim trzeba się dowiedzieć samemu. Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

#11 ~cames~

~cames~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 08:00:48

Nie licz na pączki ;-) Producent szczoteczek musiałby dostać za takie coś kasę, od producentów past, a wtedy zaczęłaby się licytacja, i na opakowanie i tak trafiłaby pasta, z bogatym producentem, a nie ta najbardziej odpowiednia pod szczoteczki elektryczne. Jaka jest odpowiednia już podawałem - pasta szczoteczka elektryczna.

#12 mandarynka

mandarynka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 14:34:12

Jakoś nie umiem się przekonać do elektrycznych szczoteczek. Kiedyś sobie jedną sprawiłam i używałam jej jakiś czas, ale nie było nam ze sobą po drodze.

#13 krysstyna

krysstyna

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:38:10

Mam szczoteczkę elektryczną i nie korzystam z iej wcale. Moim zdaniem jest nieporęczna i niedokładna, chociaż znanej i docenianej firmy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 17:48:24

A co myślicie o elektrycznej szczoteczce dla ośmioletniego dziecka

#15 ~mamazuziizosi~

~mamazuziizosi~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 06:18:25

Hej! Zastanawiam sie nad kupnem GUM Sonic Oryginal White co sądzicie? Warto kupić elektryczną szczoteczkę? W moiim otoczeniu kilka osób jej używa i bardzo ją chwalą.

#16 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 06:23:21

A co myślicie o elektrycznej szczoteczce dla ośmioletniego dziecka

Na dzień dziecka kupiłam coreczce Philips Sonic for Kids mówi,że ją uwielbia co mnie dziwi bo nigdy nie lubiła myć zębów:)

Myślę,że takie szczoteczki są lepsze od tradycyjnych

#17 DamianTomaszewski80

DamianTomaszewski80

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 07:58:37

Ja miałem przez jakiś czas szczoteczkę elektryczną firmy Braun. Byłem z niej zadowolony, a pastę używałem najzwyklejszą. Może odrobinę mniej nakładałem niż na manualną szczoteczkę.

#18 ~kunia~

~kunia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 03:34:31

ja kupiłam diamond clean bo mi do łazienki minimalistycznej pasuje

#19 Paulina12

Paulina12

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 18:53:20

Jak korzystam ze szczoteczki tej pierwszej z wymienionych przez Ciebie marek i mogę ją z czystym sumieniem polecieć:)

#20 foksu

foksu

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:54:50

Mój stomatolog powiedział, że mimo wszystko skuteczniejsza jest szczoteczka ręczna. Wtedy bardziej się staramy przy myciu. A jak używamy elektrycznej, to myślimy, że zęby same się umyją.

Użytkownik foksu edytował ten post 06 wrzesień 2013 - 21:55:00

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych