Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

elektronarzedzia

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 17:31:58

jakich elektronadzedzi uzywacie w firmie, niedawno wrociłem do PL po latach, myslałem zeby własny biznes rozkręcić, remonty itp

#2 ~jusek~

~jusek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 22:33:03

ja ci mogę polecić aeg, dużo mam tej marki urządzęń w mojej firmie. Solidne, dobrze wykonane i trwałe, fajną maą serię 18V, przy najwększych mrozach dawały radę, jaki konkretni sprzęt Cię interesuje to coś podpowiem

#3 ~Robson~

~Robson~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:20:44

Z tego sprzętu aeg używasz może wiertarki z udarem?  Chodzi o coś co przyzwoicie poradzi sobie z betonem.

#4 ~Jeff~

~Jeff~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:16:41

Spokojnie, AEG ma mocne silniki, więc dobrze sobie radzi z betonem. Pracuję trochę z cegłą i betonem, a wiertarki AEG używam od þółtora roku i działa ok.

#5 Bartoleo

Bartoleo

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 20:01:17

Metabo, Hitachi, z wyższej półki Festool. Jesli jakiegos elektronarzędzia bedziesz uzywał sporadycznie, taniej wyjdzie kupić coś z oferty martetów budowlanych, nie ma się co ich bac, daja dwa lata gwarancji. Używam żyrafy do gipsówki z marketu już kilka lat i nie chce się popsuć. Z recznych narzędzi warto rozejżec się za promocjami.

http://quizydlawiedz...yczne/technika/

#6 nelcia

nelcia

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:23:44

Jeżeli szukasz dobrych elektronarzędzi na lata to polecam zajrzeć na stronę sklepu elektromajster http://sklep.elektromajster.com.pl/ Firma sprzedaje różne narzędzia znanych marek takich jak np. Makita, Bosch, Festool, Stihl i inne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

#7 ~serrzo~

~serrzo~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 22:45:15

na pewno dobrze jest mieć trochę bezprzewodowych narzędzi, one w wielu sytuacjach są po prostu bezpieczniejsze. Cenie sobie w pracy urządzenia AEG, dobrze znoszą skrajne temperatury i podczas zuzywania baterii nie czuć spadków mocy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych