Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ekogroszek i ekologia

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomislaav

tomislaav

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:47:31

Czy to prawda ze jak spala się ekogroszek to jest bardziej ekologicznie dla środowiska?

#2 ~mafredW~

~mafredW~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:44:12

Czy to prawda ze jak spala się ekogroszek to jest bardziej ekologicznie dla środowiska?

Zdecydowanie tam, bo ekogroszek ma najniższe parametry emisji czyli do powietrza dostaje się najmniej pyłu i siarki. Ja mam jeszcze nowy kociol wiec prawe dymu nie ma z komina. Ogrzewam dom węglem sztygar ultra i nawet wydatki zamknęły mi się nizsze. Spaliłem o 1,5 tony mniej niż z innym eko. Także polecam

#3 ~magnatyk~

~magnatyk~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:26:50

Zdecydowanie tam, bo ekogroszek ma najniższe parametry emisji czyli do powietrza dostaje się najmniej pyłu i siarki. Ja mam jeszcze nowy kociol wiec prawe dymu nie ma z komina. Ogrzewam dom węglem sztygar ultra i nawet wydatki zamknęły mi się nizsze. Spaliłem o 1,5 tony mniej niż z innym eko. Także polecam

Producent węgla sztygar działa tez na rzecz naruty bo sadzi 100 000 drzew w Rytlu, tam gdzie huragan wyciał 70 % drzew w kilku nadleśnictwach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych