Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

ekipy remontowe kielce

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:23:14

Nie polecam  Tomasza  Musiała  oszust leń i kłamca, nie potrafi nawet realnie oszacować czasu remontu, obiecuje złote góry że zrobi remont w 1,5 miesiąca, po czym zwleka z pracą, epika która po nim poprawia nie może wyjść z podziwu że można tak spartaczyć robotę

#22 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:23:51

Nie polecam  Tomasza  Musiała  oszust leń i kłamca, nie potrafi nawet realnie oszacować czasu remontu, obiecuje złote góry że zrobi remont w 1,5 miesiąca, po czym zwleka z pracą, epika która po nim poprawia nie może wyjść z podziwu że można tak spartaczyć robotę

#23 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:37:39

Jeśli chodzi o remonty to własnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie pewnego szkolenia. Chodzi o to, że będę chyba szukał pracy w Niemczech i zastanawiam się czy mi się to przyda. Wstępnie myślałem o firmie Riwal i czymś takim - https://www.riwal.co...we/szkolenie-3a . Czy macie jakieś wyrobione zdanie na ten temat? 

#24 ~Lidia~

~Lidia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 11:04:33

Kategorycznie nie polecam firmy Pana Macieja Oleksego ul. Piłsudskiego 14. Robili kapitalny remont mojego mieszkania o pow.47,7m2 przez 4,5miesiąca. Miałam ich w końcu dosyć i podziękowałam. Dokończył ktoś inny. Instalację elektryczną wymienił na miedź tylko tam gdzie były nowe punkty poboru mocy a do istniejących zostawił aluminium bo mu się ciężko kuło w żelbecie. Nie podciągnął do gniazdka ani kablówki ani internetu choć deklarował się to zrobić. Nie dał folii w płynie pod płytki w kabinie prysznicowej. Podejrzewam, że nie zaizolował też pod brodzikiem bo mieszkam dopiero osiem miesięcy po remoncie a już 3 razy zalałam sąsiadkę. W łazience zamiast skuć nierówność na ścianie to przykrył ją płytą G-K przez co pomniejszył mi łazienkę o ok. 4cm. W małym pokoju nie potrafił wyprofilować tynkiem ściany pod opaskę drzwiową w związku z czym opaska wisiała w powietrzu. Nie było innego wyjścia jak dać pod opaską kliny ze styropianu przez co wokół drzwi mam odsadzkę na 2-2,5cm. Jest leniwy, niechlujny, niedokładny i okrada na materiałach. Z drobniejszych rzeczy: krzywo wycięty otwór w blacie kuchennym pod płytę gazową, fuga pozioma w płytkach ściennych mija się o 3cm na styku dwóch ścian w kuchni, nie doklejona listwa przy blacie kuchennym, zraszacz w kabinie prysznicowej odstaje od ściany, grzejnik łazienkowy krzywo zamontowany i nie jest oparty na dystansach więc "drży" jak wieszam ręcznik, źle zamontowany odpływ w umywalce przez co woda nie spływa lecz zatrzymuje się powodując osadzanie się kamienia, silikony pękają, w małym pokoju nie dokręcona listwa przypodłogowa....

Na dodatek niszczy mienie klienta. Zostawiłam mu puste mieszkanie do remontu, gołe ściany i tylko pralkę i lodówkę bo były nówki nie do wyrzucenia. Mając 47,7m2 pustej powierzchni potrafił mi mocno zarysować pralkę, lodówkę i jeszcze grzejnik w małym pokoju. Trzeba mieć talent.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 10:25:10

Dolaczam sie do opinii pani Lidkinie polecam Maciej oleksy od projektu do efektu.nie zna sie na tym co robi ma ogolne pojecie.niszczy wszystko i robi tak ze po kilku tygodniach uzytkowania wszystko sie sypie.ja jestem zalamana remontowal mi nowee mieszkanie wykanczal.i robil meble to co zrobil to jedna wielka prowizorka .zalalam nowy blok w calym pionie przez tego pseudofachowca mam nowe mieszkanie ktore wykonczone jest prowizorycznie.wyobrazcie sobie ze nie zmiescil sie okap podszafkowy to go ucial ucial maskownice niszczac mi okap.jak patrze jak mi zrobil meble tow markecie jest lepsze wykonanie.blaty kuchenne na roznych poziomach na stykach blatow szpary o szerokosci 1 cm ogromne lustro w lazence trzyma sie na kawaleczkach polamanych desek w ktore wbite sa gwozdzie jak w stodole.nie polozyl plytki kawaleczka w lazience pod wanna bo ni widzac golym okiem.jak szukalismy przyczyny wycieku wody to pracownicy spoldzielni wykuli mi w pokoju dziecka dziure w scianie przy podlodze wiecie co zrobil pan oleksy?przykryl dziure listwa jak zapytalam co z tym zrobi to powiedzial ze zalozy listwi i nie bedzie widac.a dziura o wym 20 na 40 cm .porazka.przestrzegam wszystkich w rozmowie sprawia bardzo dobre wrazenie jednak nie przeklada sie tona jego wykonanie.

#26 ~Lidia~

~Lidia~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:33:19

Dolaczam sie do opinii pani Lidkinie polecam Maciej oleksy od projektu do efektu.nie zna sie na tym co robi ma ogolne pojecie.niszczy wszystko i robi tak ze po kilku tygodniach uzytkowania wszystko sie sypie.ja jestem zalamana remontowal mi nowee mieszkanie wykanczal.i robil meble to co zrobil to jedna wielka prowizorka .zalalam nowy blok w calym pionie przez tego pseudofachowca mam nowe mieszkanie ktore wykonczone jest prowizorycznie.wyobrazcie sobie ze nie zmiescil sie okap podszafkowy to go ucial ucial maskownice niszczac mi okap.jak patrze jak mi zrobil meble tow markecie jest lepsze wykonanie.blaty kuchenne na roznych poziomach na stykach blatow szpary o szerokosci 1 cm ogromne lustro w lazence trzyma sie na kawaleczkach polamanych desek w ktore wbite sa gwozdzie jak w stodole.nie polozyl plytki kawaleczka w lazience pod wanna bo ni widzac golym okiem.jak szukalismy przyczyny wycieku wody to pracownicy spoldzielni wykuli mi w pokoju dziecka dziure w scianie przy podlodze wiecie co zrobil pan oleksy?przykryl dziure listwa jak zapytalam co z tym zrobi to powiedzial ze zalozy listwi i nie bedzie widac.a dziura o wym 20 na 40 cm .porazka.przestrzegam wszystkich w rozmowie sprawia bardzo dobre wrazenie jednak nie przeklada sie tona jego wykonanie.

#27 remont17

remont17

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2018 - 15:30:20

Użytkownik remont17 edytował ten post 27 październik 2018 - 15:34:14

#28 remont17

remont17

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2018 - 15:31:59

Proponuję na początek zgłosić Pana Oleksego do Urzędu Skarbowego ponieważ robiąc u Pani remont działał w "szarej strefie". Zawiesił działalność firmy z dniem 01.08.2017r. i do chwili obecnej ma zawieszoną a cały czas pracuje i okrada ludzi robiąc takie remonty jak u mnie i u Pani. To nic nie kosztuje tylko pisze Pani pismo do Urzędu Skarbowego a wzór znajdzie Pani w internecie. Może też Pani założyć mu sprawę w Sądzie Cywilnym. Ja właśnie takie kroki podejmuję. Radca prawny pisze mi pozew. Nie musi Pani mieć umowy z fachowcem, wystarczy dwóch świadków na okoliczność że to Pan Oleksy robił ten remont. Przy okazji napiszę o forum www.ofachowcach.pl na którym to forum załączone były trzy bardzo negatywne wpisy (poza moim) na temat prac remontowych Pana Oleksego za duże pieniądze (około 30tys.) tak jak u Pani i u mnie. Napisałam więc na forum www.ofachowcach.pl że Pan Oleksy działa w szarej strefie i żeby go zgłosić do Urzędu Skarbowego. Gdy weszłam na ich stronę po tygodniu to już nie było śladu po opiniach na temat Pana Oleksego. Wyczyścili stronę z opiniami na jego temat. Takie to forum które przyjmuje tylko pozytywne opinie a negatywne są zabronione. Szkoda publikować u nich cokolwiek. Nie mam pieniędzy na remont po remoncie Pana Oleksego więc idę do sądu żeby wyegzekwować choć część pieniędzy. Nie mogę sobie pozwolić na to żeby pracować na złodzieja. 

Lidia

#29 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 20:42:35

Musze przyznac że pan Maciej O. poprawil mi w ramach gwarancji wszystkie usterki i te kwestie gdzie mialam uwagi.po dokonaniu przez niego wielu poprawek nie mam zastrzeżen.szkoda tylko ze stracilam tyle nerwow.

#30 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 20:44:01

Musze przyznac że pan Maciej O. poprawil mi w ramach gwarancji wszystkie usterki i te kwestie gdzie mialam uwagi.po dokonaniu przez niego wielu poprawek nie mam zastrzeżen.szkoda tylko ze stracilam tyle nerwow.

#31 ~Lidia~

~Lidia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:37:53

Cieszę się choć nie wierzę. Myślę, że zadowoliła się Pani samym faktem, że Pan Oleksy przyszedł i się zainteresował. Żeby zlikwidować zalewanie sąsiadów trzeba zdjąć płytki, zaizolować, poprawić ułożenie rur i położyć nowe płytki. A ponieważ już raz Pani płaciła za płytki to za te drugie powinien zapłacić Pan Oleksy bo z jego winy była wymiana. To samo dotyczy się okapnika, który miała Pani nowy na gwarancji a dzięki Panu Oleksemu straciła Pani tą gwarancję. Chyba, że kupił Pani nowy okapnik za swoje pieniądze i zamontował. Pan Oleksy remontował u mnie 4,5m-ca o czym już pisałam i zauważyłam, że nie dołoży nawet złotówki ze swojej kieszeni dla dobrego imienia firmy. Ale to w końcu Pani pieniądze.

Lidia

#32 ~Lidia~

~Lidia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:38:59

Cieszę się choć nie wierzę. Myślę, że zadowoliła się Pani samym faktem, że Pan Oleksy przyszedł i się zainteresował. Żeby zlikwidować zalewanie sąsiadów trzeba zdjąć płytki, zaizolować, poprawić ułożenie rur i położyć nowe płytki. A ponieważ już raz Pani płaciła za płytki to za te drugie powinien zapłacić Pan Oleksy bo z jego winy była wymiana. To samo dotyczy się okapnika, który miała Pani nowy na gwarancji a dzięki Panu Oleksemu straciła Pani tą gwarancję. Chyba, że kupił Pani nowy okapnik za swoje pieniądze i zamontował. Pan Oleksy remontował u mnie 4,5m-ca o czym już pisałam i zauważyłam, że nie dołoży nawet złotówki ze swojej kieszeni dla dobrego imienia firmy. Ale to w końcu Pani pieniądze.

Lidia

#33 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 550 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:19:38

Ma ktoś u siebie w domu takie bordery ozdobne - naklejkomania.eu/539-bordery-ozdobne 

Możecie mi pokazać, jak to realnie wygląda? Jaki ma wpływ na wygląd pomieszczenia? Na jego styl? Z czym to łączycie? 

Użytkownik drup edytował ten post 29 listopad 2018 - 11:20:55

#34 ~Kefan~

~Kefan~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 11:04:48

Lidia

Widze że same dobre opinie o Maciusiu :)

#35 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 11:08:44

W przypadku remontów to niekiedy mogą się przydać różnego rodzaju podnośniki. W przypadku gdy chcemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc to będą one wręcz niezbędne. Ja Polecam firmę JLG, która działa na terenie całej Polski w tym również w Lublinie, Gdyni czy Szczecinie. Mają bardzo dobrej jakości sprzęt no i obsługa w pełni profesjonalna

Użytkownik Miksu23 edytował ten post 25 styczeń 2019 - 11:10:17

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych