Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ekipy remontowe kielce

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:36:20

Witam, chciałam przestrzec wszystkich przed firmą remontową FACH-MAR BUD,
partaczą robotę strasznie, psują materiały - nie polecam.
To co zrobili następna ekipa musiała poprawiać.

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 20:33:48

Witam chcialam przestrzec przed firami MAJSTERBUD i MAJTERSZTYK ktore prowadzi malzenstwo sa to partacze oszusci lekcewaza klienta robia samowloki oszukauja na materialach i niszcza materialy i nie da sie ich doprosci aby zrobili poprawki.

#3 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 10:30:23

WItam!
Chciałbym polecić ekipe Perfecto. Panowie znają sie na rzeczy i można sie dogadać. Załatwiają dobre ceny w hurtowni po znajomości i za robotę nie chcą jakiś wygórowanych cen. I co dla mnie najważniejsze, nie zaczynają dnia od piwka przed pracą. POLECAM !!!

#4 ~neo~

~neo~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 14:26:03

Przestrzegam wszystkich przed ekipą remontową Kazimierza Stępnia (dla uściślenia pan mieszka na os.Ślichowice)Partacze jakich mało w dodatku nie spieszą się z "robotą". Pan Kazimierz podaje się za "złotą rączkę" tymczasem wszystko czego dokona okazuje się później prowizorką. Szczerze odradzam

#5 ~praca w kielcach~

~praca w kielcach~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:24:13

Jeżeli szukają Państwo nowej pracy zapraszam do przejrzenia najnowszych ofert:
Praca Kielce

#6 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 09:59:41

Czy zastanawialiście się, co robią tak naprawdę pozostawieni w domu pracownicy remontowi? Zawsze mnie to ciekawiło. Przyjaciółka podsunęła mi pewien pomysł. Popatrzcie na to: www.e-cop.pl lub http://www.facebook....1282173?sk=wall lub http://e-cop.pl/demo/. Ja korzystam z wersji demo. Super sprawa

Polecam!

#7 ~Zygfryd~

~Zygfryd~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 19:23:34

witam mam zaprzyjaźnioną ekipę zajmującą się kompleksowymi remontami mieszkań ale również znajdą czas na drobne prace remontowe oraz naprawy.wykonali u mnie remont całego mieszkania od a do z.
kupują materiały w zaprzyjaźnionych hurtowniach np.drzwi załatwili 15 procent taniej!uczciwa ekipa polecam.
tel 514034951

#8 mietek23

mietek23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 13:44:11

A ja nie będę was przestrzegała chciałem za to wam polecić świetną firmę która wykonuje remonty i wykończenia http://www.wykonczeniakielce.eu/

Są to świetni fachowcy znają się na rzeczy, Klientom pomagamy w wyborze materiałów wykorzystywanych podczas remontów, wykończeń wnętrz i to wszystko bez żadnych zobowiązań. 

#9 Okiwi

Okiwi

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 11:19:44

Jeżeli chodzi o firmy z Kielc zajmujące się remontami i wystrojem wnętrz to polecam najpierw zapoznać się chociażby z tym artykułem. Od siebie mogę polecić taką firmę jak REM-WAL - przystępne ceny i całkiem dobra jakoś usług. 

#10 ~Inwestor Kielce~

~Inwestor Kielce~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 22:46:11

AZ REMONTY - Panowie Paciorek NISZCZĄ MATERIAŁY, OSZUKUJĄ, PARTACZĄ PRACE, PO ICH USŁUGACH DRUGA EKIPA MUSIAŁA WSZYSTKO POPRAWIAĆ. ZATEM PROSZĘ UWAŻAĆ.

#11 ~konsument~

~konsument~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:18:50

Pizza Biesiadowo. Zero profesjonalnego jedzenia wszystko z kartonu. I na sztukę nie polecam. Właściciel to cwany lis. Jak i właścicielka słoma z butów.

#12 ~Andrzej K.~

~Andrzej K.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:20:32

AZ REMONTY - Panowie Paciorek NISZCZĄ MATERIAŁY, OSZUKUJĄ, PARTACZĄ PRACE, PO ICH USŁUGACH DRUGA EKIPA MUSIAŁA WSZYSTKO POPRAWIAĆ. ZATEM PROSZĘ UWAŻAĆ.

A ja wrecz przeciwnie Polecam..jednak tylko jednego z tych Panow. - Lukasza

#13 ~Ola.W~

~Ola.W~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 21:17:52

Polecam firmę mieszkanie-z-pomyslem.pl. naprawdę warto. Wykonali projekt zrobili kompleksowy remont, wykonali meble ...i wyposażyli mnie w AGD.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 11:51:57

Uwaga, oszust pobiera pieniadze na poczet remontu i wiecej sie nie pokazuje, nie odbiera telefonow.
To waldemar kin.

#15 ~Lidia~

~Lidia~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 18:14:29

Najgorszemu wrogowi nie polecam firmy "Od projektu do efektu" Maciej Oleksy zam. Oś. Świętokrzyskie ul.Marszałka Piłsudskiego. Moje mieszkanie o pow. 47m2 remontował z umeblowaniem przez 4,5 miesiąca i jeszcze nie skończył. Podziękowałam mu więc za pracę i wzięłam nowego meblarza, elektryka i pana od kablówki i internetu. Pan Oleksy nie umiał podłączyć ani kablówki ani internetu więc zostawił nie podłączone. Deklaruje się zrobić wszystko a niewiele umie robić. Ale za to umie brać pieniądze. Ponadto nie słucha czego klient sobie życzy za swoje pieniądze tylko robi po swojemu. Ostrzegam przed tą firmą.

#16 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 15:10:26

Ostrzegam przed DARIUSZEM STANKIEM zam w Kowali k/kielc podaje sie za fachowca a w rzeczywistosci to oszust zlodziej i kompletny partacz bez wyobrazni zrobi wieksza demolke jak przed remontem i jeszcze jest z tego zadowolony zaraxem wykrada z domu gdzie robi remont wszystko co mu pasuje .Uwazajcie na niego .

#17 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 15:17:56

jeszcze lepszy jest DARIUSZ STANEK zam w kowali k/kielc oprocz tego ze kompletnie nic nie umie to jeszcze okrada klientow mnie ukradl wiertarke udarowa i wiele innych rzeczy a stwierdzil ze nie wie co sie z nia stalo ..plytki jak polozyl to rzecxoznawca stwierdxil ze przez 30 lat jeszcze czegos takiego nie widzial ...to dopiero fachowiec
.

#18 mareckimarek

mareckimarek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 20:56:09

Jak tam czytam ile oszustów jest w okolicy to chyba sam będe robił remont po godzinach

#19 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:22:00

Nie polecam  Tomasza  Musiała  oszust leń i kłamca, nie potrafi nawet realnie oszacować czasu remontu, obiecuje złote góry że zrobi remont w 1,5 miesiąca, po czym zwleka z pracą, epika która po nim poprawia nie może wyjść z podziwu że można tak spartaczyć robotę

#20 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:22:31

Nie polecam  Tomasza  Musiała  oszust leń i kłamca, nie potrafi nawet realnie oszacować czasu remontu, obiecuje złote góry że zrobi remont w 1,5 miesiąca, po czym zwleka z pracą, epika która po nim poprawia nie może wyjść z podziwu że można tak spartaczyć robotę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych