Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Egzaminy na prawo jazdy w Tarnobrzegu

115 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 11:28:31

A ja zdawałam 10 lutego .Czekałam 1h 15 min. wywołał mnie egzaminator nie zbyt przyjemnym tonem .Gdy wyszłam okazało się ,że to najlepszy egzaminator jaki mógł mi się trafić ,młody (ze względu na mój szacunek do Niego nie wymienie nazwiska).Łuk ok .Teraz jedziemy na wzniesienie ja chce ruszyć ,a samochód gaśnie ,odpalam,gasnie drugi raz zaczynam sie denerwować wtedy Pan egzaminator mówi mi : Spokojnie proszę się nie denerwować .Wyjezdzam w prawo z bramy zawracanie na 3 dwa razy ten sam błąd( zły kierunek ) i po wszystkim ,mimo tego Egzaminator pyta sie mnie czy chce kontynuować jazde .Oczywiście przeciez za to płace ,więc chociaż sie przejade ;) Drugi egzamin 28 marzec czekałam dosłownie chwileczkę ,dzien wczesniej dokupiłam sobie jazdy żeby wypaśc lepiej ale zamiast pomoć to tylko pogorszyło moją sytuacje gdyż pan instruktor nauczył mnie nowej metody na łuk i tak sie zamotałam,że za pozno zaczełam kręcić i w efekcie walnełam w pachołek .Rownież bardzo miły egzaminator starszy zapytał mnie czego tak pozno zaczeła Pani kręcic było by dobrze a teraz mi przykro ,gdyz nie moge dac Pani już drugiej szansy ,chwilę z NIm jeszcze gadałam powiedział mi ,żebym na razie skupiła sie na maturze ,bo jest najwazniejsza ,a pozniej prawo jazdy .No coż ,prawda ,boli mnie jednak to ,że nie miałam szansy nawet wyjechac na miasto ale rada dla zdajacych .UCZCIE SIĘ TYLKO JEDNEJ METODY ,BO CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO I SZKODZI.
Wszystkim zdajacym życze samych pozytywów ;)

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 16:21:33

jak zdałeś za pierwszym razem to skąd możesz wiedzieć jak to jest nie zdać po raz kolejny. Jak im nie dasz w łapę to nie zdasz taka jest prawda.Jak czytam niektóre komentarze to aż mi się coś robi .Nie wiecie nic na ten temat to się nie wypowiadajcie bo głupoty piszecie.

kobieto...........u mnie zdawało nas cztery w ostatnim czasie..dwie za pirwszym razem ,jedna za trzecim,a ja za drugim i nikomu w ŁAPĘ NIE DAWAŁAM.....A JEŻDZIŁYŚMY U W..... w tg

#83 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:41:31

Dlaczego w Tarnobrzegu tak trudno jest zdać egzamin na prawo jazdy? Kursanci do egzaminu podchodzą po kilka lub kilkanaście razy. Każdy kolejny egzamin jest oczywiście płatny. Czy w ten sposób egzaminatorzy zarabiają na utrzymanie placówki i swoje pensje? Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy egzaminator dostaje uposażenie od każdego egzaminowanego? Bo jeżeli tak to zrozumiałym jest, że egzaminator "oblewając' kursanta zmusza go niejako do kolejnego podejścia do egzaminu, co z kolei wiąże się z pieniążkami dla egzaminatora.

Ja mam egzamin jutro,DRUGI RAZ!!!!Jadę z tą myślą ze niezaliczę! Widzę co się tam dzieje,łzy,i przekleństwa!!
Moja koleżanka jechała na egzaminie 40 minut po Tarnobrzegu i ją ,,uwalił,,przed wjazdem do bramy Wordu,!!!!!!!MASAKRA!!!!!!! Jezeli jutro nie zaliczę PRZENOSZĘ SIĘ DO RZESZOWA! Jak tak mozna traktować egzaminatorów...
ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!! Niestety mnie nie stać wykupować dodatkowe lekcje,45 zł za godzinę i jeszcze płacić w Wordzie...

#84 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:50:31

Czyli jeśli zdałem za pierwszym razem to musiałem dać w łapę? Zastanów się kobieto co piszesz...
Nie umiesz jeździć, nie masz dryga do jazdy to za 1000 razem też nie zdasz.
Kiedy ja zdawałem był gość, który 16!! raz podchodził do egzaminu. W życiu nie wsiadłbym z nim do samochodu, choć na pewno przejechał w trakcie próby nauki jazdy więcej kilometrów niź nie jeden kierowca....Nie ma drygu do jazdy więc się nie nadaje do bycia kierowcą. Ja uwielbiam jeździć i sprawia mi to czystą przyjemność.

TAK....... I PEWNIE TAKICH JAK TY JEST WIELU....ALE ZASTANÓW SIĘ Z KĄD TE WYPADKI DROGOWE???? TAK SAME SIĘ BIORA?????? NIESTETY NIE!!!! LEKKOMYŚLNOŚĆ,ZDA ZA 1-RAZEM,A POTEM? CO SIĘ OKAZUJE? ŻE TĘPY JAK BARAN!!!!!!
MAM KOLEŻANKĘ,CO NIE SŁUSZNIE JĄ OBLAŁ,BO ZDAWAŁA 1-RAZ ODWOŁAŁA SIĘ PO DORADZENIU INSTRUKTORA NAUKI JAZDY I WYGRAŁA,ZDAJĄC OD RAZU!!!!!! I???? BĄDZ TU MĄDRY!!!!! ZŁODZIEJSTWO I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!!!

#85 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 16:13:04

Zdałam dzisiaj za drugim razem ;-) Kurde, bałam się, że zapomniałam połowę z tych ''tarnobrzeskich pułapek'', bo nie jeździłam miesiąc i ogólnie tyle sie osłuchałam o tych egzaminatorach... ale udało się ;)) Bardzo się cieszę ;)))

#86 ~aaaaaaa~

~aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 22:14:20

moze ktos chętny chciał odsprzedac termin egzaminu ......, przed 13 czerwca, wziełabym kazdy termin z 13 czerwca włacznie, godzina dowolna.

lub chiałabys/chciałbys sie zamienic na termin po 20 czerwca...
jesli tak prosze o kontakt na nr. 889 548 315

oczywiście word tarnobrzeg :)

#87 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 21:21:03

juuuuuuppppiiiiii zdałam prawko za pierwszym razem......pozdrowienia dla chłopaków z AUTOMOBIL KLUBU....... bardzo miło wspominam naukę jazdy.... dziękuję ;)

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 18:44:33

zdaleś bo dałeś w łape !!!

#89 ~MAXX~

~MAXX~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 12:59:31

Bardzo duzo osób zdaje za pierwszym razem i nie sądze żeby dawali w łape jak ktoś ma pojęcie i potrafi jeżdzić to zda. Nie każdy rodzi się kierowcą, tylko niektórym ciężko jest przyjąć do wiadomości że nie potrafi jeżdzić.A propo zdawania to w kielcach jest dużo trudniej zdać.

#90 ~zdałam egzamin~

~zdałam egzamin~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 16:36:17

Nie pisz, że ktoś rodzi się kierowcą. No cóż, tak naprawdę u nas jedni mają prawo jazdy bo zdali, a inni bo kupili. Tak naprawdę, to wiele wypadków powodują ci z rzekomo zdanym egzaminem. W ubiegłym roku zmarł jeden z pośredników "zdawania" i niektórzy są w kropce , bo teraz nie ma z kim załatwić.Z tego co mi Facet załatwił wiele praw jazdy. Kara go nie doścignie, a szkoda bo po naszych drogach jeżdżą tłumoki nie znające przepisów. Według mnie powinni zmienić formę zdawania egzaminu, bo teraz dokument można łatwo kupić. Zresztą poczytajcie wpisy na tym forum i odpowiedzcie sobie sami, co znaczą teksty: proszę o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Przecież nie chodzi o naukę jazdy tylko kupienie egzaminu.Powinna się tym zająć policja i "prześwietlić" te osoby.

#91 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 22:11:03

Nie pisz, że ktoś rodzi się kierowcą. No cóż, tak naprawdę u nas jedni mają prawo jazdy bo zdali, a inni bo kupili. Tak naprawdę, to wiele wypadków powodują ci z rzekomo zdanym egzaminem. W ubiegłym roku zmarł jeden z pośredników "zdawania" i niektórzy są w kropce , bo teraz nie ma z kim załatwić.Z tego co mi Facet załatwił wiele praw jazdy. Kara go nie doścignie, a szkoda bo po naszych drogach jeżdżą tłumoki nie znające przepisów. Według mnie powinni zmienić formę zdawania egzaminu, bo teraz dokument można łatwo kupić. Zresztą poczytajcie wpisy na tym forum i odpowiedzcie sobie sami, co znaczą teksty: proszę o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Przecież nie chodzi o naukę jazdy tylko kupienie egzaminu.Powinna się tym zająć policja i "prześwietlić" te osoby.

ales naiwna/y podpucha z ogłoszeniami haha hehe smiac sie chce takie ogłoszenia można se pisać nawet ty pisz heheh naiwni czytaja jak ty ja odpisuje bys przetarła oczka hehe

#92 Astra

Astra

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 14:51:03

ales naiwna/y podpucha z ogłoszeniami haha hehe smiac sie chce takie ogłoszenia można se pisać nawet ty pisz heheh naiwni czytaja jak ty ja odpisuje bys przetarła oczka hehe

Chyba Ty byłeś autorem jednego z tych ogłoszeń, żenada. Jakim trzeba być deilem żeby napisać takie coś. Ciekawe czy geniusze zdali czy udało im się znaleźć chętnego do "pomocy", hehehe.

#93 Astra

Astra

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 14:58:57

Bardzo duzo osób zdaje za pierwszym razem i nie sądze żeby dawali w łape jak ktoś ma pojęcie i potrafi jeżdzić to zda. Nie każdy rodzi się kierowcą, tylko niektórym ciężko jest przyjąć do wiadomości że nie potrafi jeżdzić.A propo zdawania to w kielcach jest dużo trudniej zdać.

Z tego co tutaj piszecie, zdanie egzaminu w Tarnobrzegu, to mały pikuś. Jak chcecie wiedzieć jak zdaje się w Kielcach odsyłam na forum i zapoznanie się z tematem :forum.echodnia.eu/coraz wiecej chętnych na prawo jazdy

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 18:42:35

TAK....... I PEWNIE TAKICH JAK TY JEST WIELU....ALE ZASTANÓW SIĘ Z KĄD TE WYPADKI DROGOWE???? TAK SAME SIĘ BIORA?????? NIESTETY NIE!!!! LEKKOMYŚLNOŚĆ,ZDA ZA 1-RAZEM,A POTEM? CO SIĘ OKAZUJE? ŻE TĘPY JAK BARAN!!!!!!
MAM KOLEŻANKĘ,CO NIE SŁUSZNIE JĄ OBLAŁ,BO ZDAWAŁA 1-RAZ ODWOŁAŁA SIĘ PO DORADZENIU INSTRUKTORA NAUKI JAZDY I WYGRAŁA,ZDAJĄC OD RAZU!!!!!! I???? BĄDZ TU MĄDRY!!!!! ZŁODZIEJSTWO I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!!!

Nie opowiadaj głupstw. Jak się odwołasz, nawet gdy masz rację, to będą cię oblewać non stop. Znam dziewczynę, która odwoływała się trzykrotnie po oblanych egzaminach. Przez dwa razy na egzaminie był obecny jej instruktor i co? Ano nic, przerąbane miała i mimo, że oblali ją niesłusznie. Oblewali ja potem kilkakrotnie. Zdała, nie popełniając żadnego błędu gdy trafiła na porządnego egzaminatora, którego zdziwienie ogarnęło, że tyle razy zdawała, a tak dobrze jeździ. Powiem ci jeszcze, ze egzaminator zawsze ma rację i z nim nigdy nie wygrasz, a jeżeli się postawisz, to masz przechlapane nawet gdy idziesz na egzamin z instruktorem, który widzi jak było naprawdę. Ile jest takich osób nie wiadomo. Pewne jest, że niektórzy rzeczywiście nigdy nie powinni zdać egzaminu, a dziwnym trafem zdają. A co do egzaminatorów, to zawsze mogą się zasłonić instrukcja egzaminowania i dyskusji nie ma. Może wypowiedzą się ci, którzy się odwoływali i napiszą jak to jest po odwołaniu się?

#95 ~mam prawko:)~

~mam prawko:)~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 19:05:28

odwołałem sie i egzaminator nie miał szans nie jest tak jak piszesz jesli sa błedy to egzamin nie zdany w moim przypadku nie miał p[odstaw ani dyskusji takze głupot nie pisz bo przezyłem to na własnej skórze a i dodam ze sters podwójny po odwołaniu ale jak sie potrafi panowac i sa predyspozycje do jazdy to jest sukces zycze wszystkim zdajacym powodzenia

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:41:10

odwołałem sie i egzaminator nie miał szans nie jest tak jak piszesz jesli sa błedy to egzamin nie zdany w moim przypadku nie miał p[odstaw ani dyskusji takze głupot nie pisz bo przezyłem to na własnej skórze a i dodam ze sters podwójny po odwołaniu ale jak sie potrafi panowac i sa predyspozycje do jazdy to jest sukces zycze wszystkim zdajacym powodzenia

HEHEHE, ale duby smalone!,egzaminator nie miał szans!Mało przeżyłeś i opowiadasz takie bajki. Napisz książkę albo te historie opowiadaj dzieciom na dobranoc.Egzamin w Tarnobrzegu oblać to farsa.O predyspozycjach i swoim mistrzostwie to możesz opowiadać w schyłku swojego życia , jak będziesz starym kierowcą i udz ci się przejeżdzić wypadku, a tak to więcej pokory .

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 23:03:56

HEHEHE, ale duby smalone!,egzaminator nie miał szans!Mało przeżyłeś i opowiadasz takie bajki. Napisz książkę albo te historie opowiadaj dzieciom na dobranoc.Egzamin w Tarnobrzegu oblać to farsa.O predyspozycjach i swoim mistrzostwie to możesz opowiadać w schyłku swojego życia , jak będziesz starym kierowcą i udz ci się przejeżdzić wypadku, a tak to więcej pokory .

Miało być: i uda ci się przejeździć bez wypadku.

#98 ~ewelinka~

~ewelinka~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 15:55:32

hej mam pytanie na co zwracac szczegolnie uwage podczas egzaminu w tarnobrzegu?,no ja zaczelam niedawno kurs ale tez po paru godzinach jazdy czlowiek glupieje chce cos zrobic dobrze to jedno mu wyjdzie a drugie nie.jestescie juz po przejsciach:)wiec moze doradzicie badz opowiecie swoje historie z oblewaniem za co itp?

#99 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 22:22:38

hej mam pytanie na co zwracac szczegolnie uwage podczas egzaminu w tarnobrzegu?,no ja zaczelam niedawno kurs ale tez po paru godzinach jazdy czlowiek glupieje chce cos zrobic dobrze to jedno mu wyjdzie a drugie nie.jestescie juz po przejsciach:)wiec moze doradzicie badz opowiecie swoje historie z oblewaniem za co itp?

w tbg bedzie trudno zdac wpadli egzaminanatorzy, i szkoły nauki jazdy min w staszowie wiec jest nagonka nawet jak sie umie jezdzic beda bardzo ostrozni co do pozytywnego wyniku z egzaminu pozdrawiam wszystich zdajacych powodzenia

#100 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:29:43

Hej,zdaje za 10 dni,okropnie się stresuję!!!Zaczęłam jazde w Tarnowie,ale przeniosłam się do Tarnobrzega.Znajoma powiedziała mi ,że po co się przenosiłam.Że bendę żałowac...Nie wiem ,co mam o tym myślec?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych