Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Egzaminy na prawo jazdy w Tarnobrzegu

115 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 18:33:35

w tarnobrzegu zdaje sie bez probkemu jak jest sie dobrze przygotowanym :rolleyes:

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 18:35:53

moi znajomi tej jesieni zdawali tak:
-znajoma, młoda dziewczyna, zdała za pierwszym
-jeden kolega zdał za drugim razem
- jeden za czwartym nie zdał
-znajoma za trzecim nie zdała
- koleżanka za szóstym nie zdała
- kolega ma zdawać trzeci raz

wy wszyscy to chyba jestescie po dobrej szkole albo nie umiecie jrzdzic :lol:

#63 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 19:51:26

A ja na dzien dzisiejszy wyjezdzilem 12.5 h czy jest to mozliwe zebym zdal na starych jeszcze przepisach?? Zdaje w Tarnobrzegu?

#64 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 21:49:23

Jak jadę na dwu kierunkowej to zajmuje prawy pas a jak z tej dwu kierunkowej wjeżdzam na jedno kierunkową to który pas mam zająć ?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 21:16:14

Jak jadę na dwu kierunkowej to zajmuje prawy pas a jak z tej dwu kierunkowej wjeżdzam na jedno kierunkową to który pas mam zająć ?

prawy

#66 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2011 - 16:34:29

Może doradzicie na czym najczęściej oblewają na egzaminie? I gdzie najczesciej jeździ sie na zawracanie i parkowanie ?

#67 ~Nevermind~

~Nevermind~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:23:03

Hm to zależy moze kazać zawracać Ci na trzy tuż obok WORDa lub na rondzie Cie podpuści ( jest takie rondo w Tarnobrzegu między blokami ) i tam zwykle egzaminator mówi proszę zawrócić większość wtedy zawraca na 3 bo można nie zobaczyć wczesniej postawionego znaku i koniec egzaminu ;oo

#68 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:13:38

a tam miedzy tymi blokami trzeba poprstu objechac to rondo a nie zawracać ?

#69 ~Nevermind~

~Nevermind~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:36:12

No innego wyjscia nie masz ;) chyba ,ze chcesz nie zdac ;p Zawracanie to takze rondo

#70 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 19:31:46

Moja żona podchodzi już 6 raz do egzaminu w Tarnobrzegu. Jeździ dobrze i ostrożnie mimo to za każdym razem ją oblewają. Czepiają się bzdur np źle ustawionych lusterek według nich - mimo to że każdy ustawia sobie lusterka wedle własnych oczu a nie egzaminatora. Nie dziwię się, gdyż Tarnobrzeg to proste miasto i tak naprawdę łatwe do przejechania bez większych problemów, ale egzaminatorzy maja zapewne swoje limity osób których mogą przepuścić a resztę trzeba jakoś oblać. Właśnie namawiam ja na przeniesienie egzaminu do Lublina, gdyż tak naprawdę Lublin chodź duże i tłoczne miasto to łatwiej zdać, ponieważ wystarczy trafić na egzamin w godzinach szczytu i większość czasu egzaminacyjnego spędzisz na mozolnej jeździe w korku. Ja zdawałem w 1999r i właśnie tak zdałem, że ledwie wyjechałem z ośrodka i przez 45 min przejechałem raptem z 5 km (małe kółeczko wokół dzielnicy "Tatary") Polecam większe i zatłoczone miasta, gdyż egzaminatorzy nie maja czasu na czepianie się szczegółów tylko patrzą jak najszybciej przebrnąć przez sznury korków.

Nie rozmawiała w odpowiedni sposób z kim trzeba i jest efekt .
Niestety to są nasze realia :(

#71 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 20:20:21

może ktoś mi pomoże zrozumieć gdzie sa jakie światła w peugocie 2007 czy dwa różne światała mogą być w tym samym miejscu ?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:48:54

jak moge wam cos poradzic to po prostu panujcie nad nerwami skoro na jazdach idzie wam dobrze to dlaczego na egzaminie zachowujecie sie jak na pierwszej jezdzie a potem jest na co zwalic stres albo instruktor lub egzaminator tylko nie ja niema wiekszego wstydu jak zawalic luk tak banalna zecz :rolleyes:

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:51:46

może ktoś mi pomoże zrozumieć gdzie sa jakie światła w peugocie 2007 czy dwa różne światała mogą być w tym samym miejscu ?

to cie uczyl ze ty nie masz wiedzy na tamat swiatel

#74 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 10:00:44

To nie ma znaczenie kto poprostu nie mogę zapamiętac gdzie sa jakie światła. Pomoże ktoś?

#75 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 19:06:34

Czy jezdzac na placu trzeba mieć włączone światła?

#76 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 12:13:54

Tak ,musisz miec włączone światła ,to chyba logiczne ? Zadajesz bezsensu pytania

#77 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:31:39

Nie. Bo mój instruktor mówił że nie trzeba i własnie chciałam sie upewnic.

#78 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:43:13

Świetny instruktor

#79 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 17:57:39

Witam. Każdy instruktor uczy inaczej, a to czy zdacie czy nie zdacie za pierwszym razem zależy tez od subiektywnej oceny egzaminatora. Ja za pierwszym razem oblałam, zdawalam 9 lutego. 19 marca miałam drugi egzamin i zdałam. Jeśli się popełnia ewidentne błędy, to logiczne, że się nie zda. Nie zatrzymałam się np. na stopie i to była moja ewidentna wina i nie ma co egzaminatora winić. Dużo tez zależy od Waszego podejścia, bo jak się jest zbyt pewnym siebie, to też nie dobrze.
Życzę samych zdanych egzaminów :)

#80 ~abonent tymczasowo narąban~

~abonent tymczasowo narąban~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 17:12:42

http://bisi.pl/3te

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych