Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Egzaminy na prawo jazdy w Tarnobrzegu

115 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kic~

~Kic~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 14:17:12

Witam!
Uważam, że w Tarnobrzegu, tak jak i w Kielcach wcale nie jest trudno zdać. Wszyscy toczą bitwę na linii Egzaminator-Zdający, a tak na prawdę powinno się bardziej kierować na pole bitwy Instruktor-Kursant. Taka jest niestety prawda, że nie wszystkie szkoły jazdy w Ostrowcu mają rzetelnych Instruktorów, nie wszystkim chce sie pracować tak jak powinni, i nie wszyscy na wyjazdach do miast egzaminacyjnych pokazują wszystkie miejsca "gdzie trzeba uważać na egzaminie". Posiadam kategorie A, B, BE, C, CE, jestem kierowcą zawodowym, i nie chodziłem do żadnej ze "znanych" szkoł jazdy w Otrowcu, tylko ówcześnie poszedłem do szkoły, która dopiero co sie rozwijała, a teraz działa całkiem prężnie. Wszystkie kategorie zdawałem w Tarnobrzegu, a za ich pozytywne wyniki odpowiedzialny jest instruktor, który przykłada sie do swojej pracy.

Pozdrawiam

"gdzie trzeba uważać na egzaminie" co to w ogóle za nauka. Ja mam prawo jazdy od niedawna,bo niecały rok-nigdy nie uczyłam się jazdy na pamięć. Instruktor ma uczyć jeździć też w życzu a nie tylko na egzaminie. Potem nie dziwie się,że jak ktoś zda to nie wjeżdża w inne rejony niż "jeździł z instruktorem" GŁUPOTA!!!!!

#42 ~aja~

~aja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 09:52:10

"gdzie trzeba uważać na egzaminie" co to w ogóle za nauka. Ja mam prawo jazdy od niedawna,bo niecały rok-nigdy nie uczyłam się jazdy na pamięć. Instruktor ma uczyć jeździć też w życzu a nie tylko na egzaminie. Potem nie dziwie się,że jak ktoś zda to nie wjeżdża w inne rejony niż "jeździł z instruktorem" GŁUPOTA!!!!!

#43 ~judka~

~judka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 00:29:12

Ja też zdałam za pierwszym razem. I znam wiele takich osób. Mój egzaminator nie był wylewnie miły, ale widziałam, że to człowiek, który nie oblewa za głupotę. I udało się, choć miałam potyczkę. Na szczęście skończyło się na pouczeniu. Nie zakładajcie z góry, że egzaminator was obleje. Ja też byłam zestresowana, bo nasłuchałam się tych wszystkich opowieści - w dużej mierze bajek, wymyślonych przez ludzi nie umiejących przyznać się do błędu. Ten mały sukces zawdzięczam jednak instruktorowi, który co prawda doprowadzał mnie czasem do płaczu, ale nauczył!

#44 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 20:13:20

Ja też zdałam za pierwszym razem. I znam wiele takich osób. Mój egzaminator nie był wylewnie miły, ale widziałam, że to człowiek, który nie oblewa za głupotę. I udało się, choć miałam potyczkę. Na szczęście skończyło się na pouczeniu. Nie zakładajcie z góry, że egzaminator was obleje. Ja też byłam zestresowana, bo nasłuchałam się tych wszystkich opowieści - w dużej mierze bajek, wymyślonych przez ludzi nie umiejących przyznać się do błędu. Ten mały sukces zawdzięczam jednak instruktorowi, który co prawda doprowadzał mnie czasem do płaczu, ale nauczył!

ja tez zdałam za 1 razem ludzie nie wymyślajcie ze tacy są źli egzaminatorzy nie uwalają bez powodu jak się wykonuje polecenia i myśli nad tym co robi to sukces jest życzę każdemu zdania za 1 razem a nerwy i stres schować i nie pokazywać tego egzaminatorowi pozdrawiam

#45 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 15:31:16

Witam. Mam 39 lat , szukam osoby która pomoże zdać na kat.B. Tylko poważne oferty.mareczek1971@gazeta.pl

#46 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 19:04:24

ja zdałem egzamin za 4 razem...
dlatego ktoś nie zdał egzamin za 3 razem to dostanie dodatkowe jazdy 5h i dobrze jeżdziło i przygotowało sie do czwartego egzaminu..:)trzeba bylo powoli jechac i powoli pomyśleć jak to zrobić!
i w koncu napewno za 4 razem zda!:)

#47 ~florka~

~florka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 21:45:18

Pomóc zdać... A kto potem będzie pomagał jeździć?!

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 19:41:23

Ja zdalam za drugim razem:) Stres byl niesamowity... Ale jakoś sie go przezwyciezylo i sie zdało:D Wczoraj odebrałam :)))

#49 ~lolita~

~lolita~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 10:29:22

zdawałam 8 razy i zrezygnowałam

#50 ~lolita~

~lolita~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 10:29:53

zdawałam 8 razy i zrezygnowałam

#51 plian55

plian55

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 08:32:40

Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 789zł z groszami. zacząlem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 1943zł z groszami! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://www.20dollars...com/?ref=218528

#52 plian55

plian55

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 12:52:29

Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 489zł z groszami. zacząlem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 1943zł z groszami! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://www.20dollars...com/?ref=218528

#53 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 12:04:35

Witam ja zdalam za 2 razom ,pierwszy raz bardzo mily egzaminator pan O,muj blad nie zatrzymalam sie na zielonej strzalce,ale nie utrudnial w niczym-wspanialy czlowiek.Drugi raz pan D ,zadnego czepiania sie o drobiazgi wyrozumialy jazda po miescie 20 minut -egzamin zaliczony.Grunt to spokuj i uwazna jazda ,wiem ze latwo sie mowi jak juz sie zda ale nerwy naprawde szkodza choc nie da sie ich uniknac.Wszystkim zdajacym zycze powodzenia nie wierzcie w opinie innych o Tarnobrzegu wierzcie w siebie.

#54 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 22:03:27

Ja zdalam za 2 razem. Pierwszym trafilam na milego pana, ale cóz.. tak sie ze stresowalam ze pomylilam drogi. Jechalam na dwu kierunkowej, a z tych nerwow myslalam ze jestem na jedno no i ... przy skrecie w lewo skrecilam na lewy bok, tak jak to sie robi na 1 kierunkowej :/ Oblalam. Tydzien pozniej moglam sie cieszyc papierkiem z wpisem WYNIK POZYTYWNY :) :) A od ponad msc juz moge jezdzic na legalu:) :) Pozdrawiam wszystkich przyszlych kierowcow

#55 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 17:06:31

Moja żona podchodzi już 6 raz do egzaminu w Tarnobrzegu. Jeździ dobrze i ostrożnie mimo to za każdym razem ją oblewają. Czepiają się bzdur np źle ustawionych lusterek według nich - mimo to że każdy ustawia sobie lusterka wedle własnych oczu a nie egzaminatora. Nie dziwię się, gdyż Tarnobrzeg to proste miasto i tak naprawdę łatwe do przejechania bez większych problemów, ale egzaminatorzy maja zapewne swoje limity osób których mogą przepuścić a resztę trzeba jakoś oblać. Właśnie namawiam ja na przeniesienie egzaminu do Lublina, gdyż tak naprawdę Lublin chodź duże i tłoczne miasto to łatwiej zdać, ponieważ wystarczy trafić na egzamin w godzinach szczytu i większość czasu egzaminacyjnego spędzisz na mozolnej jeździe w korku. Ja zdawałem w 1999r i właśnie tak zdałem, że ledwie wyjechałem z ośrodka i przez 45 min przejechałem raptem z 5 km (małe kółeczko wokół dzielnicy "Tatary") Polecam większe i zatłoczone miasta, gdyż egzaminatorzy nie maja czasu na czepianie się szczegółów tylko patrzą jak najszybciej przebrnąć przez sznury korków.

#56 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:11:45

Czyli jeśli zdałem za pierwszym razem to musiałem dać w łapę? Zastanów się kobieto co piszesz...
Nie umiesz jeździć, nie masz dryga do jazdy to za 1000 razem też nie zdasz.
Kiedy ja zdawałem był gość, który 16!! raz podchodził do egzaminu. W życiu nie wsiadłbym z nim do samochodu, choć na pewno przejechał w trakcie próby nauki jazdy więcej kilometrów niź nie jeden kierowca....Nie ma drygu do jazdy więc się nie nadaje do bycia kierowcą. Ja uwielbiam jeździć i sprawia mi to czystą przyjemność.

Głupi,jesteś,ja,mam,prawko,na,b,i,c,obecnie,jeżdże,zawodowo.Na,c,w,Tarnobrzegu,nie,mogłem,zdać,wiele,razy,chociaż,jeżdziłem,Wielkiej,Brytanii,jako,kurier,przez,3,lata,W,Polsce,również,autem,do,3,5t.Radomiu,zdałem,za,pierwszym,razem.Tarnobrzeg,to,wrzód,jeśli,chodzi,o,zdawalność.By,zdać,to,po,pierwsze,łapówa,2-znajomości,3-szczęście,jak,trafisz,na,ludzkiego,egzaminatora,a,jest,tylko,jeden.

#57 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:13:20

Głupi,jesteś,ja,mam,prawko,na,b,i,c,obecnie,jeżdże,zawodowo.Na,c,w,Tarnobrzegu,nie,mogłem,zdać,wiele,razy,chociaż,jeżdziłem,Wielkiej,Brytanii,jako,kurier,przez,3,lata,W,Polsce,również,autem,do,3,5t.Radomiu,zdałem,za,pierwszym,razem.Tarnobrzeg,to,wrzód,jeśli,chodzi,o,zdawalność.By,zdać,to,po,pierwsze,łapówa,2-znajomości,3-szczęście,jak,trafisz,na,ludzkiego,egzaminatora,a,jest,tylko,jeden.

#58 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:17:37

#59 ~s-rz~

~s-rz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 14:28:09

zdałam za drugim razem a w Tarnobrzegu wcale ne jest łatwo zdać pozdrawiam

#60 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:54:32

moi znajomi tej jesieni zdawali tak:
-znajoma, młoda dziewczyna, zdała za pierwszym
-jeden kolega zdał za drugim razem