Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Echo Włoszczowy


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~włoszczowiak~

~włoszczowiak~
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 11:39:09

Mieszkaniec Włoszczowy kupujący w piątek "Echo" robi to, mając nadzieję że otrzyma wraz z nim : aktualne, profesjonalne, pełne wiadomości kompentium wiedzy na temat SWOJEGO MIASTA i powiatu.Niestety co piątek wielkie rozczarowanie:większość tematów poruszanych w E.Włoszczowy mało kogo obchodzi a w dodatku są bardzo płytko omówione.Aktualnych wiadomości co kot napłakał !Dział:rozrywka i ludzie to kabaret!-krzyżówka(z super nagrodą-kubkiem!) a dowcipy "pierwsza klasa"-szkoda czcionki!Redaktor Banaszek mógłby redagować "MISIA","PRZYJACIÓŁKĘ" a może sprawdzi się w "TINIE"!!! Dopełnieniem koszmaru pt."echo Włoszczowy" jest strona-"SPORT".Propozycja moja jest taka(zgodna z zawartością):SPORT W BUKOWEJ-pod redakcją red.p.Andrzeja Deca.Co piątek zdjątko p.A.D. i artykulik na 7\8 strony o tym że kot przeleciał przez murawę slynnej Bucovii.Na pozostałej powierzchni(1\8) jedno zdanko o HETMANIE no i może o GKS KLUCZEWSKO coby ludzie mieli świadomość że istnieje też świat sportu niezwiązany z A.D . Tartak Olczyk Bucovia szybko się pojawił,narobił wody z mózgu piłkarzom, działaczom i redaktorom i zostawił za sobą "spaloną ziemię" Piszcie kochani dla ludzi i o ludziach-trudno dziś o czytelnika a niestety ich tracicie!

#2 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 12:03:22

Zgadzam się z przedmówcą w 100%!!!!!!!!!!!

#3 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 17:06:28

No to się musiał redaktor Banaszek komuś porządnie narazić, że dyskredytuje się Echo!
Panie Redaktorze, proszę robić swoje i nie pozowolić sobie zamknąć ust!

#4 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 08:53:48

" Włoszczowiak" ma rację. Artykuły w większości niedopracowane, opierane chyba na tym, co ktoś gdzieś tam usłyszał. Niskich lotów. Zdjęcia często nie z tych miejsc, które są opisywane.

#5 ~Robert I~

~Robert I~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 09:24:07

Redaktor Banaszek i spółka to niech sobie "robią swoje" ale w domu, bo do roboty w gazecie się nie nadają. Zdjęcia fatalne, informacje łagodnie mówiąc zniekształcone a czasem to całkiem przekręcone i wyssane z palca, niekompletne. Faworyzowanie wielu osób tylko dlatego że się znają z nimi. Przestańmy kupować Echo Dnia w piątek. Spadnie zainteresowanie gazeta to się zaczną starać żeby odzyskać czytelników!

#6 ~Labour~

~Labour~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 13:49:23

Faktycznie poziom dziennikarski tego dodatku jest mierny.... dla paan b. najlepiej by bylo jakby kazdy podeslal tekst razem ze zdjeciami o jakims wydarzeniu a on tylko sie pod tym podpisal....

#7 ~SOS~

~SOS~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 07:24:16

Trudno nie zgodzić się z przedmówcą " ROBERTEM". Poziom gazety w piątek i nie tylko żenujący. Teksty, pisownia i składnia ubogie. na niskim poziomie. Myślę, że najwyższy już czas, by mieszkańcy powiatu i miasta Włoszczowy otrzymywali bardziej rzetelne i profesjonalne teksty na miarę " wprost", " polityki" czy "wyborczej". Wierzę, że w świętokrzyskim nie brakuje godnych polecenia dziennikarzy. We wszystkich zakładach pracy jesteśmy oceniani przez swoich zwierzchników.Jedni sobie radzą, inni nie. Nikt na zawsze nie jest przywiązany do stołka. Czasy się zmieniły.Mniej aktywnych i nie do końca rokujących, zastępuje się osobami bardziej mobilnymi. W tym przypadku chyba także przyszedł czas na zmiany. Nie kupowanie gazety w piątek oraz w inne dni jest dobrym tego początkiem. Popieram i zachęcam do dyskusji.

#8 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:45:04

trzeba obiektywnie stwierdzić, że gdy brakło Banaszka, to Echo wyraźnie siadłoDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych