Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ech to LGBT..

Czesia

386 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 22:52:03

o  czym ty bredzisz, tworzysz jakiś urojony świat gdzie za kazdym rogiem czai się seks który chce pożreć dzieci. Seks to zwykla czynnośc fiziologiczna, taka sama jak oddychanie czy jedzenie i potrzebna człowiekowi tak samo jak powietrze czy woda. Pod wpływem seksu wytwarzają się pewne hormony które mają wpływ na ludzkie samopoczucie, emocjonalnosć, uczucia. Należy o tym mówić i uswiadamiać dzici jak to działa adekwatnie do ich wieku a nie mówić im że to zakazany owoc i lepiej ich w to nie wtajemniczać, bo to sfera sacrum. To nie żadne sacrum tylko zwykłe organiczne potrzeby które u kazdego się pojawią w okresie dojrzewania.

Czy w krajach w ktorych wprowadzono edukacje seksualna spadła ilość nastolatek w ciąży?

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 11:22:11

Czy w krajach w ktorych wprowadzono edukacje seksualna spadła ilość nastolatek w ciąży?

Wprost przeciwnie.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 11:50:23

jeśli chodzi o Wlk. Brytanie to jak nie było edukacji był bardzo wysoka ilość nastolatek w ciazy, wprowadzono edukację ilość się nie zmniejszyła natomiast teraz się zmniejsza a edukacja seksualna dalej obowiązuje. Wiedza nikomu nie zaszkodziła jeszcze a są w Polsce są środowiska dla których wiedza i edukacjia ludzi stanowią zagrożenie, bo ciemnym ludem który wierzy w gusła i zabobony łatwiej sterować. 

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 13:35:31

Wprost przeciwnie.

A jakie to ma znaczenie, skoro jest świetna edukacja seksualna która załatwi wszystko i nie trzeba uciekać się do skrajnego i ryzykownego zabiegu aborcji ^_^

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 13:41:10

Ale jak to uświadamianie 4 latka ma uchronić dzieci? Leczy zaburzenie pedofilne albo sprawia że homo nie zaczynają widzieć dziecka -chłopca- jako obiektu seksualnego?

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 13:54:20

Ale jak to uświadamianie 4 latka ma uchronić dzieci? Leczy zaburzenie pedofilne albo sprawia że homo nie zaczynają widzieć dziecka -chłopca- jako obiektu seksualnego?

normalnie będzie wiedział że jak wujek chce wziąść na kolanka to nie musi się na to godzić czy ksiądz głaszcze po główce 

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:21:56

normalnie będzie wiedział że jak wujek chce wziąść na kolanka to nie musi się na to godzić czy ksiądz głaszcze po główce 

Pełna zgoda, homoseksualizm to jest dewiacja. Oburzonych odsyłam do definicji tego słowa..

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:29:58

Pełna zgoda, homoseksualizm to jest dewiacja. Oburzonych odsyłam do definicji tego słowa..

sam jesteś dewiantem homofobie

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:34:40

Wow...co w napisie "STOP PEDOFILOM Z LGBT" jest homofobicznego? Broni szujo pedofilów? Dla mnie mogłoby by nie być tego "z LGBT" bo to nieważne skąd i z jakiej grupy społecznej są. Pedofil to pedofil....ale was(piszę o tobie) jakoś to boli

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:46:35

Wow...co w napisie "STOP PEDOFILOM Z LGBT" jest homofobicznego? Broni szujo pedofilów? Dla mnie mogłoby by nie być tego "z LGBT" bo to nieważne skąd i z jakiej grupy społecznej są. Pedofil to pedofil....ale was(piszę o tobie) jakoś to boli

gej to nie pedofil ćwoku, ale takie szuje esbeckie to zawsze szczuły i szczują ludzi aby ugrać swoje

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 21:05:31

gej to nie pedofil ćwoku, ale takie szuje esbeckie to zawsze szczuły i szczują ludzi aby ugrać swoje

No cóż środowiska LGBT prowadzą wojnę z rodziną, kościołem, rozumem a wręcz zwyczajnym rozsądkiem. Chcą to zniszczyć a w to miejsce wprowadzić ideologię religijną, która już rozłożyła zachodnie społeczeństwa. Oni są zorganizowani, mają wsparcie części państw zachodnich oraz pewnej części kapitału i atakują. Zatem konieczny jest atak, kontratak i obrona przed tymi szkodliwymi zjawiskami. Ocena przeciwnika wskazuje że mają one dużą pozycję bo jak wspomniałem są wspierane przez część kapitału i państw. W przypadku ataku Niemcy zamienią troskę o polską demokrację na troskę o prawa LGBT i będą atakowały Polskę bo nie przestrzega praw człowieka. itp, itd. Obecny atak ma pewnie związek z powyborami. Jednak powinien być skoordynowany z innymi środowiskami w tym z KK oraz ze wszystkimi prawdziwymi mediami prawicowymi (tzn nie kontrolowanymi przez Rosję). Również powinny na przykład pojawić się w zachodniej prasie opłacone artykuły o tym że środowiska LGBT są podejrzane o ukrywanie masowej pedofilii w swoich szeregach. Nawet Wikipedia podaje już że wśród pedofilów jest do aż 40% homoseksualistów. Jak to połączymy z faktem że opanowana przez LGBT skrajna lewica niemiecka przez 15 lat walczyła w Niemczech o legalizację pedofilii to naprawdę widać że coś jest na rzeczy. Taka akcja powinna być długotrwała/ No ale się rozmarzyłem. Nic takiego nie będzie. Kto miałby to prowadzić? Będzie natomiast pisanie wielu lewicowych dziennikarzy i twierdzenie przez nich że w Polsce odradza się faszyzm.

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:33:51

Do drugiego końca tęczy niestety jeszcze jest daleko. Nie jedno zboczenie będzie jeszcze promowane jako "normalne i nieszkodliwe".

Nie wiem jak nauka masturbacji ma pomóc dzieciom bronic sie przed pedofilami. To chore. Nas uczono żeby od obcych nie brać słodyczy, nigdy z nim nie iść, a gdy obcy chciał coś nakazać, to mieliśmy krzyczeć. I popatrz, działało

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:47:20

Przyjdzie ISLAM i rozwiąże problem pedalstwa oraz zboczeń pokrewnych. Szybko, sprawnie i boleśnie.

Stanie się to szybciej niż się zachodnim zbokom wydaje.

Obstawiam, że za 20-30 lat w muzułmańskiej części Europy problemy lgbt/ feminazizmu/ lewactwa/ ateizmu po prostu zostaną usunięte.

P.S.

1. Najwięcej zboczeńców jest wśród ateistów, a najwięcej pedofili wród nauczycielek.

2. Pan Bóg nienawidzi ateistów i zawsze znajdzie sposób, aby ich usunąć z tego świata.

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 23:23:39

Warto zauważyć, ze Unia zamroziła do czasu zwycięstwa PO nie tylko pieniądze. Także małżeństwa homoseksualne, gender w szkołach, imigrantów, premiera Tuska i likwidacje 500 plus, żebyśmy mogli Niemcom szparagi zebrać. To wszystko czeka na PO i jego wyborców..

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:37:36

Wg środowisk LGBT uświadamianie 4 latka ma uchronić dzieci.....? Leczy zaburzenie pedofilne albo sprawia że homo nie zaczynają widzieć dziecka -chłopca- jako obiektu seksualnego?

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:43:04

Warto zauważyć, ze Unia zamroziła do czasu zwycięstwa PO nie tylko pieniądze. Także małżeństwa homoseksualne, gender w szkołach, imigrantów, premiera Tuska i likwidacje 500 plus, żebyśmy mogli Niemcom szparagi zebrać. To wszystko czeka na PO i jego wyborców..

w końcu nie musisz jeździć na szparagi zasiłkowa sieroto

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:55:46

w końcu nie musisz jeździć na szparagi zasiłkowa sieroto

Jesteś jak mucha, którą cieszy siadanie na kupie. :)

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 15:08:56

Jesteś jak mucha, którą cieszy siadanie na kupie. :)

bycie dzaidem na zasiłku to twoje powołanie, dzięki pisowi się odnalażłeś w życiu

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 15:21:26

bycie dzaidem na zasiłku to twoje powołanie, dzięki pisowi się odnalażłeś w życiu

Od dwóch lat siedzisz zjebie po 18 godzin na tym forum i zbawiasz świat - z czego biedaku bydlaku żyjesz, chyba nie z pracy.  Ja mam 4 sklepy.

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 16:01:17

Od dwóch lat siedzisz zjebie po 18 godzin na tym forum i zbawiasz świat - z czego biedaku bydlaku żyjesz, chyba nie z pracy.  Ja mam 4 sklepy.

współczuję, kiedyś z jednego mozna było dobrze żyć a teraz z 4 ciężko, dobrze że są zasiłki to masz za co dziciom kupic spodnie. Dlatego tak za pisem, bo zdziadziałeś  a wszytsko to wina UE, hoipermarketów, PO i Balcerowicza tak sobie imbecylu pisowski to pewnie tłumaczysz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych