Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ech to LGBT..

Czesia

386 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 13:56:19

Napisz także o zaburzeniach psychicznych jakie dotykają homoseksualistów - depresji,chorobie dwubiegunowej itp.
Średnia długość życia geja w USA to 42 lata, tylko 9% z nich dożywa starości.

 

Kłamstwo, intrygi oraz bicie matek i braci zdarza się wśród homo bardzo często.

wśród hetero też się to zdarza bardzo czesto gdy taka rodzina jest materialnie, społecznie finansowo wykluczona#82 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 14:01:07

Ja pyerdole, tysiące ludzi w Polsce myśli o samobójstwie. Wszechobecna jest nienawiść, zło, zrezygnowanie, stres, depresja.A ten zjeb forumowy "opacznie pojmujący rolę kiszki stolcowej w organizmie mężczyzny" z jednej grupy LGBT  robi kuźwa epopeję narodową. :lol:

 

To jest właśnie to spłycanie problemu i celowe wzbudzanie litości nad "pokrzywdzonym" LGBT albo homosiem.. Ja spędzam sporo czasu z dziećmi i młodzieżą na co dzień. Wyzwiska, sekowanie, wskazywanie palcem odmienności, odrzucanie - to naprawdę nie ogranicza się do młodzieży homoseksualnej. Grupa potrafi odrzucić i maltretować jednostkę z wielu powodów. Z powodu imienia, dajmy na to. Na problem "fali" w szkołach nie można nie patrzeć holistycznie. I niestety nie, to raczej sprowadzało się do zorganizowanego długotrwałego dręczenia, a nie do tej konkretnej inwektywy. Dzieci i młodzież nie akceptują odmienności w ogóle. To samo może spotkać
a) dziecko o imieniu Euzebiusz
b)najmniejszego chłopca w klasie
c) dziecko z rozbitej rodziny
d) dziecko biedne, bez środków na markowe ciuchy.
 "Powód gnębienia nie ma znaczenia, ale gnębienie ze względu na uznanie bycia pedreastą jest najcięższe" .
Zjebie nie żartuj. :D  Z jakiego powodu bycie nazywanym "pedziem" jest cięższe niż izolacja od grupy i bycie wyzywanym od, na przykład, "śmiecia" albo "syfa"?

ale tylko 90% gejów doświadczyło przynajmniej raz w życiu przemocy fizycznej za to kim sa a 99% doświadczyło przynajmniej raz w życiu przemocy werbalnej. Squrielstwo i piętnowanie tych osób mają się w Polsce dzieki katolickim uprzedzeniom  nad wyraz dobrze.#83 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 14:34:24

ale tylko 90% gejów doświadczyło przynajmniej raz w życiu przemocy fizycznej za to kim sa a 99% doświadczyło przynajmniej raz w życiu przemocy werbalnej. Squrielstwo i piętnowanie tych osób mają się w Polsce dzieki katolickim uprzedzeniom  nad wyraz dobrze.

Twoje argumenty są z doopy. Ty dalej swoje - biedny homo, taki pokrzywdzony. 100% osób niskich, biednych, brzydkich doświadczyło i to nie raz w życiu przemocy fizycznej i werbalnej za to kim są. Nie rób zjebie z homo pokrzywdzonych bo nimi nie są. Za to odsetek osób homo które są agresywne wobec innych jest największy.

"Pederaści żyją średnio 20 lat krócej", "Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 40 razy częściej", "Tacy chcą edukować twoje dzieci.#84 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 14:37:53

wśród hetero też się to zdarza bardzo czesto gdy taka rodzina jest materialnie, społecznie finansowo wykluczona

 

Homoseksualizm nie jest wrodzony ale zachowania agresywne u homo idą wespół z tą przypadłością.  10 lat temu 5 proc. amerykańskich nastolatków deklarowało homoseksualizm, a w zeszłym roku – już 9 procent. To niemal podwójny wzrost. Nastąpił on, bo system szkolnictwa, Hollywood czy media uczą homoseksualizmu, twierdząc, że jest to OK, że to zdrowe, warto spróbować. Są też inne czynniki. W dzisiejszych czasach żyjemy w cieniu pigułki. Pigułka antykoncepcyjna odłączyła seks od posiadania dzieci, a aborcja zrobiła to jeszcze mocniej. Jeśli raz dokonamy tego rozdziału, homoseksualiści mają argument. Mogą powiedzieć: uprawiacie seks bez konsekwencji, dlaczego my nie możemy tego robić? Ich argumentem jest równość. Lewactwo to próba cofnięcia cywilizacji do czasów plemiennych, tylko plemiona definiowane są nie krwią a ideologią, natomiast reszta bez większych różnic. Ciemnota, zabobony, gusła, agresja, to obecne lewactwo.#85 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:05:13

Twoje argumenty są z doopy. Ty dalej swoje - biedny homo, taki pokrzywdzony. 100% osób niskich, biednych, brzydkich doświadczyło i to nie raz w życiu przemocy fizycznej i werbalnej za to kim są. Nie rób zjebie z homo pokrzywdzonych bo nimi nie są. Za to odsetek osób homo które są agresywne wobec innych jest największy.

"Pederaści żyją średnio 20 lat krócej", "Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 40 razy częściej", "Tacy chcą edukować twoje dzieci.

nie doświadczyli przemocy za to że są biedni, nikt ich nie kopała z okrzykiem a masz biedaku, poczuj moje kopy,  a geje doświadczyli przemocy za to kim są, byli kopani właśnie za to że są pedałami#86 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:11:56

 

 

 

Homoseksualizm nie jest wrodzony ale zachowania agresywne u homo idą wespół z tą przypadłością.  10 lat temu 5 proc. amerykańskich nastolatków deklarowało homoseksualizm, a w zeszłym roku – już 9 procent. To niemal podwójny wzrost. Nastąpił on, bo system szkolnictwa, Hollywood czy media uczą homoseksualizmu, twierdząc, że jest to OK, że to zdrowe, warto spróbować. Są też inne czynniki. W dzisiejszych czasach żyjemy w cieniu pigułki. Pigułka antykoncepcyjna odłączyła seks od posiadania dzieci, a aborcja zrobiła to jeszcze mocniej. Jeśli raz dokonamy tego rozdziału, homoseksualiści mają argument. Mogą powiedzieć: uprawiacie seks bez konsekwencji, dlaczego my nie możemy tego robić? Ich argumentem jest równość. Lewactwo to próba cofnięcia cywilizacji do czasów plemiennych, tylko plemiona definiowane są nie krwią a ideologią, natomiast reszta bez większych różnic. Ciemnota, zabobony, gusła, agresja, to obecne lewactwo.

 

szanowanie ludzi i widzenie w nim przede wszystkim człowieka który ma swoją wrażliwość i uczucia nie jest cofnięciem do czasów plemiennych wręcz przeciwnie to dzielenie ludzi na plemiona, nacje, wyznawców, rasy, orientacje jest ciągłym tkwieniem w tej prymitywnej plemiennej narracji która była przyczyną tragedii milionów istnień ludzkich#87 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:12:41

nie doświadczyli przemocy za to że są biedni, nikt ich nie kopała z okrzykiem a masz biedaku, poczuj moje kopy,  a geje doświadczyli przemocy za to kim są, byli kopani właśnie za to że są pedałami

Oczywiście że doświadczyli przemocy, więcej robia z nich niewolników i wykorzystują seksualnie. tak z homo sie nie dzieje.
To nie sa pedały  tylko homoseksualiści dupku.#88 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:15:14

szanowanie ludzi i widzenie w nim przede wszystkim człowieka który ma swoją wrażliwość i uczucia nie jest cofnięciem do czasów plemiennych wręcz przeciwnie to dzielenie ludzi na plemiona, nacje, wyznawców, rasy, orientacje jest ciągłym tkwieniem w tej prymitywnej plemiennej narracji która była przyczyną tragedii milionów istnień ludzkich

Pedofil ksiądz jest "be", ale pedofil polityk, reżyser czy inny dziennikarz już "cacy" dla ciebie. Interesujace masz podejście do sprawy jak całe LGBT..

Tolerancja być musi, jest oczywistością, ale nie można mylić tolerancji z afirmacją, bo afirmacja to wsparcie, to zgoda, by jakieś zjawisko się rozszerzało.

 

HOMOSEKSUALISTA Z UGANDY
Emanuel G. (37) jest homoseksualistą z Ugandy i z powodu homoseksualizmu musiał uciekać do ziemi obiecanej czyli do RFN.
11 września 2106 roku Emanuel G. kręcił się bezcelowo po mieście Freising w Bawarii i o godzinie 2.15 napotkał panią na rowerze która wracała po prostu od przyjaciółki.  
Pan z traumą z Ugandy zepchnął ją z roweru i zgwałcił.
W pierwszym dniu procesu pan z Ugandy zeznał, że pani na rowerze zatrzymała się widząc uchodźcę z Ugandy o godzinie 2.15 w nocy na ulicy i zaczęła się z nim wymieniać czułości.
W drugim dniu procesu pan z Ugandy zmienił zeznania, widocznie adwokat z pomocą tłumaczy go pouczył.
Wyrok sądu w Landshut był następujący: 4 lata więzienia i pobyt stały w Niemczech. Nie będzie deportacji.
Niemcy po raz kolejny zostały ubogacone kulturalnie, tym razem przez homoseksualistę z Ugandy.#89 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:20:13

Oczywiście że doświadczyli przemocy, więcej robia z nich niewolników i wykorzystują seksualnie. tak z homo sie nie dzieje.
To nie sa pedały  tylko homoseksualiści dupku.

zgodzę się że bezdomni są często  ofiarami przemocy, bici i kopania za to, geje również są czesto wyśmiewani, bici i kopania za to kim są, to problem społeczny, wykluczenie i przyzwolenie społeczne do ponizania i nie zauważania tych ludzi.#90 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:32:35

zgodzę się że bezdomni są często  ofiarami przemocy, bici i kopania za to, geje również są czesto wyśmiewani, bici i kopania za to kim są, to problem społeczny, wykluczenie i przyzwolenie społeczne do ponizania i nie zauważania tych ludzi.

Teoria z kosmosu żadne zdanie nie ma nic wspólnego z prawdą, nie będę nawet prostował bo musiałbym zacząć od elementarza :)

 

Nie podpinaj sie pod biednych doszukując się podobnych cech i traktowania względem homo. To nie jest uprawnione.

Idee takie jak LGBT mają swoje konsekwencje pamiętaj o tym.. Skoro uważasz, że Wszechświat wziął się z dupy, życie powstało przez przypadek, człowiek jest tylko zwierzęciem, to akt seksualny zwykłym parzeniem się. :D TY i twoje środowisko tak to widzą i z twojej  prymitywnej, bydlęcej perspektywy, wszystko się zgadza. Abdykujesz powoli z człowieczeństwa. :(#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:41:45

Teoria z kosmosu żadne zdanie nie ma nic wspólnego z prawdą, nie będę nawet prostował bo musiałbym zacząć od elementarza :)

 

Nie podpinaj sie pod biednych doszukując się podobnych cech i traktowania względem homo. To nie jest uprawnione.

Idee takie jak LGBT mają swoje konsekwencje pamiętaj o tym.. Skoro uważasz, że Wszechświat wziął się z dupy, życie powstało przez przypadek, człowiek jest tylko zwierzęciem, to akt seksualny zwykłym parzeniem się. :D TY i twoje środowisko tak to widzą i z twojej  prymitywnej, bydlęcej perspektywy, wszystko się zgadza. Abdykujesz powoli z człowieczeństwa. :(

wykluczenie społeczne moze każdego dotyczyć, a to co piszesz tylko potwierdza jak poważny jest problem, bo wynika z niego że geje zasługują na to żeby żyli poza społeczenstwem i byli z niego rugowani i jeszcze uważasz ze to czyni cię lepszym człowiekiem że tak gejów traktujesz. Nie jesteś lepszym człowiekiem, jesteś przestraszonym małym człowieczkiem który się boi gejów i uwaza ich za trendowatych i pewnie to robisz w strachu przed gniewem bożym i potępieniem na wieki. To pokazuje jak masz zryty beret#92 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:26:38

wykluczenie społeczne moze każdego dotyczyć, a to co piszesz tylko potwierdza jak poważny jest problem, bo wynika z niego że geje zasługują na to żeby żyli poza społeczenstwem i byli z niego rugowani i jeszcze uważasz ze to czyni cię lepszym człowiekiem że tak gejów traktujesz. Nie jesteś lepszym człowiekiem, jesteś przestraszonym małym człowieczkiem który się boi gejów i uwaza ich za trendowatych i pewnie to robisz w strachu przed gniewem bożym i potępieniem na wieki. To pokazuje jak masz zryty beret

 

Naprawdę wskaźnikiem ucywilizowania kraju jest ilość przywilejów dla osób z pewnym zwichrowaniem umysłowym?

nienormalność chcesz ubrać w szaty normalności wręcz stwierdzić że normalność jest homofobią ?

Tolerancja znaczy znosić kogoś, a nie uwielbiać i stawiać na piedestał jako wzór a ty do tego zmierzasz. To, że ktoś ma klepkę przestawioną w mózgu, nie znaczy, że trzeba go gnębić, jednak nie wolno mu tez pozwalać na zmienianie naturalnego porządku świata prawem stanowionym.
Najpierw źle pojęta tolerancja, potem prawem afirmowane związki jednopłciowe, a na końcu adopcja dzieci. Tego chcecie... upodobnić się do hetero.#93 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:44:46

Naprawdę wskaźnikiem ucywilizowania kraju jest ilość przywilejów dla osób z pewnym zwichrowaniem umysłowym?

nienormalność chcesz ubrać w szaty normalności wręcz stwierdzić że normalność jest homofobią ?

Tolerancja znaczy znosić kogoś, a nie uwielbiać i stawiać na piedestał jako wzór a ty do tego zmierzasz. To, że ktoś ma klepkę przestawioną w mózgu, nie znaczy, że trzeba go gnębić, jednak nie wolno mu tez pozwalać na zmienianie naturalnego porządku świata prawem stanowionym.
Najpierw źle pojęta tolerancja, potem prawem afirmowane związki jednopłciowe, a na końcu adopcja dzieci. Tego chcecie... upodobnić się do hetero.

wskaźnikiem ucywilizowania kraju jest wrażliwość i empatia na ludzi wykluczonych z różnych powodów. Za komuny na przykład kompletnie nie zwracano uwagi na potrzeby niepełnosprawnych osób, nie robiło się specjalnych podjazdów, przejść, ciągów komunikacyjnych w  budynkach uzytecznosci publicznejdostosowanych do ich potrzeb, dopiero jak Polska weszła do UE kazdy nowo projektowany budynek musiał być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Po tym się poznaje cywilizowane społęczeństwo, że chce tworzyć przyjazne społęczenstwo dla wszyskich zeby każdy się czuł swobodnie i dobrze, podobnie jest w rodzinach gdzie tworzy się przyjazne warunki dla rozwoju i dorastania a nie tylko rozkazuje się i mówi masz się dostosować a jak nie to wypierd.... .

Tak jak w rodzinie każdy dzieciak nie potrzebuje zeby go rodzice tolerowali tylko akcpetowali, mówili mu akcpetuję cię takim jakim jesteś i tak samo jest w cywilizowanych społeczenstwach ludzi się akceptuje  a nie toleruje#94 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:57:43

wskaźnikiem ucywilizowania kraju jest wrażliwość i empatia na ludzi wykluczonych z różnych powodów. Za komuny na przykład kompletnie nie zwracano uwagi na potrzeby niepełnosprawnych osób, nie robiło się specjalnych podjazdów, przejść, ciągów komunikacyjnych w  budynkach uzytecznosci publicznejdostosowanych do ich potrzeb, dopiero jak Polska weszła do UE kazdy nowo projektowany budynek musiał być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Po tym się poznaje cywilizowane społęczeństwo, że chce tworzyć przyjazne społęczenstwo dla wszyskich zeby każdy się czuł swobodnie i dobrze, podobnie jest w rodzinach gdzie tworzy się przyjazne warunki dla rozwoju i dorastania a nie tylko rozkazuje się i mówi masz się dostosować a jak nie to wypierd.... .

Tak jak w rodzinie każdy dzieciak nie potrzebuje zeby go rodzice tolerowali tylko akcpetowali, mówili mu akcpetuję cię takim jakim jesteś i tak samo jest w cywilizowanych społeczenstwach ludzi się akceptuje  a nie toleruje

Dlatego w rozwiniętych krajach pedofilia jest legalna a oni sami bez problemów mogą zrzeszać się w klubach pedofilskich.? Taką wolność chcecie nam zafundować?

Ktoś kto gwałci małego chłopca jest pedofilem ale także a może głównie jest homoseksualistą .Bo ten mały chłopiec to też facet tylko że mały.#95 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:01:12

Słusznie Polacy zauważają, że rozbudzanie seksualne dzieci jest jak najbardziej działaniem pod oczekiwania pedofilów. Kto tego nie widzi albo jest głupi albo naiwny albo co gorsza cyniczny. Toż właśnie zwolennicy legalizacji pedofilii lubią podnosić argument, ze przecież dzieci tego chcą i potrzebują. W toku normalnego rozwoju potrzeby seksualne dzieci są uśpione i budzą się dopiero w późniejszym okresie, co pozwala im na harmonijny rozwój w innych sferach życia. Kiedy dzieje się inaczej instynkt seksualny, który przecież należy do najsilniejszych, zaczyna przysłaniać wszystko kto nie przechodził problemów z nadmiernie rozbudzoną seksualnością, ten tego nie zrozumie i będzie bagatelizować ten problem, ale jest on faktem. Dlatego proszę nie mówić, że projekt nie przeciwdziała pedofilii, bo właśnie wytrąca z rąk lewactwu argument, że dzieci tego chcą i potrzebują. No pewnie, jak się silnie w nich rozbudzi potrzeby seksualne to będą lgnąć do dewiantów, żeby ich zaspokajać. Sądzę, że to ukryty cel organizacji LGBT.#96 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:06:18

Dlatego w rozwiniętych krajach pedofilia jest legalna a oni sami bez problemów mogą zrzeszać się w klubach pedofilskich.? Taką wolność chcecie nam zafundować?

Ktoś kto gwałci małego chłopca jest pedofilem ale także a może głównie jest homoseksualistą .Bo ten mały chłopiec to też facet tylko że mały.

nie kłam, klamstwo to twój chleb powszedni, na zachodzie małe siniaki na ciele dziecka to powód żeby takie dziecko wziąść pod specjalny nadzór a pedofilia jest ścigana. Dzieci na zachodzie się szczególnie chroni bo wiedzą tam że te wszystkie traumy i stresy z dzieciństwa będą rzutować na ich dojrzałe życie.  #97 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:09:22

Słusznie Polacy zauważają, że rozbudzanie seksualne dzieci jest jak najbardziej działaniem pod oczekiwania pedofilów. Kto tego nie widzi albo jest głupi albo naiwny albo co gorsza cyniczny. Toż właśnie zwolennicy legalizacji pedofilii lubią podnosić argument, ze przecież dzieci tego chcą i potrzebują. W toku normalnego rozwoju potrzeby seksualne dzieci są uśpione i budzą się dopiero w późniejszym okresie, co pozwala im na harmonijny rozwój w innych sferach życia. Kiedy dzieje się inaczej instynkt seksualny, który przecież należy do najsilniejszych, zaczyna przysłaniać wszystko kto nie przechodził problemów z nadmiernie rozbudzoną seksualnością, ten tego nie zrozumie i będzie bagatelizować ten problem, ale jest on faktem. Dlatego proszę nie mówić, że projekt nie przeciwdziała pedofilii, bo właśnie wytrąca z rąk lewactwu argument, że dzieci tego chcą i potrzebują. No pewnie, jak się silnie w nich rozbudzi potrzeby seksualne to będą lgnąć do dewiantów, żeby ich zaspokajać. Sądzę, że to ukryty cel organizacji LGBT.

jesteś chorym człowiekiem, ksiądz albo jakiś inny niezaspokojony seksualnie dewiant tworzący wydumane historie#98 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:15:32

nie kłam, klamstwo to twój chleb powszedni, na zachodzie małe siniaki na ciele dziecka to powód żeby takie dziecko wziąść pod specjalny nadzór a pedofilia jest ścigana. Dzieci na zachodzie się szczególnie chroni bo wiedzą tam że te wszystkie traumy i stresy z dzieciństwa będą rzutować na ich dojrzałe życie.  

 

jesteś chorym człowiekiem, ksiądz albo jakiś inny niezaspokojony seksualnie dewiant tworzący wydumane historie

Mnie przeraża twoja opinia o LGBT - uświadamianiedzieci żeby jak najszybciej zacząć życie seksualne przecież jeszcze to dzieci ? A co jeśli dziecko nie będzie chciało uczestniczyć w tej seksualizacji ? Czy wyśmiewanie przez inne dzieci bo nie chce rozpocząć życia seksualnego ? A dla rodziców kara więzienia więzienia czy grzywna tak jak na zachodzie? Przydałaby się lista gdzie są zbierane podpisy.? :blink:


 


#99 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:24:31

 

Mnie przeraża twoja opinia o LGBT - uświadamianiedzieci żeby jak najszybciej zacząć życie seksualne przecież jeszcze to dzieci ? A co jeśli dziecko nie będzie chciało uczestniczyć w tej seksualizacji ? Czy wyśmiewanie przez inne dzieci bo nie chce rozpocząć życia seksualnego ? A dla rodziców kara więzienia więzienia czy grzywna tak jak na zachodzie? Przydałaby się lista gdzie są zbierane podpisy.? :blink:


 

 

o  czym ty bredzisz, tworzysz jakiś urojony świat gdzie za kazdym rogiem czai się seks który chce pożreć dzieci. Seks to zwykla czynnośc fiziologiczna, taka sama jak oddychanie czy jedzenie i potrzebna człowiekowi tak samo jak powietrze czy woda. Pod wpływem seksu wytwarzają się pewne hormony które mają wpływ na ludzkie samopoczucie, emocjonalnosć, uczucia. Należy o tym mówić i uswiadamiać dzici jak to działa adekwatnie do ich wieku a nie mówić im że to zakazany owoc i lepiej ich w to nie wtajemniczać, bo to sfera sacrum. To nie żadne sacrum tylko zwykłe organiczne potrzeby które u kazdego się pojawią w okresie dojrzewania.#100 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:25:52

 

Mnie przeraża twoja opinia o LGBT - uświadamianiedzieci żeby jak najszybciej zacząć życie seksualne przecież jeszcze to dzieci ? A co jeśli dziecko nie będzie chciało uczestniczyć w tej seksualizacji ? Czy wyśmiewanie przez inne dzieci bo nie chce rozpocząć życia seksualnego ? A dla rodziców kara więzienia więzienia czy grzywna tak jak na zachodzie? Przydałaby się lista gdzie są zbierane podpisy.? :blink:


 

 

o  czym ty bredzisz, tworzysz jakiś urojony świat gdzie za kazdym rogiem czai się seks który chce pożreć dzieci. Seks to zwykla czynnośc fiziologiczna, taka sama jak oddychanie czy jedzenie i potrzebna człowiekowi tak samo jak powietrze czy woda. Pod wpływem seksu wytwarzają się pewne hormony które mają wpływ na ludzkie samopoczucie, emocjonalnosć, uczucia. Należy o tym mówić i uswiadamiać dzici jak to działa adekwatnie do ich wieku a nie mówić im że to zakazany owoc i lepiej ich w to nie wtajemniczać, bo to sfera sacrum. To nie żadne sacrum tylko zwykłe organiczne potrzeby które u kazdego się pojawią w okresie dojrzewania.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych