Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ech to LGBT..

Czesia

331 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 11:46:14

Na wszystkich Marszach Równości i innych eventach tych struktur pojawiają się twierdzenia o miłości kierowanej do reszty społeczeństwa. :) Skoro bowiem LGBT kieruje się tolerancją i przyjaznym traktowaniem innych, a już szczególnie w ramach swoich grup zainteresowań - to stara się przekazać, że takie same uczucia kieruje do pozostałej części społeczeństwa. :)  Zatem wszelkie przejawy niechęci wobec nich są traktowane jako wyrazy nieuzasadnionej nienawiści i frustracji. :blink: 
A ja jestem normalnym facetem. Z zasady - podobają mi się PANIE (chociaż nie wszystkie). Dlatego każde skierowane w moją stronę przejawy "miłości" ze strony kogokolwiek o orientacji LGBT traktuję z obrzydzeniem - jako obrazę dla mnie osobiście i mojego poczucia relacji płciowych :unsure: . Po prostu - każdy taki przypadek traktuję jako obrażającą poczucie godności propozycję :huh: . Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności. -_-  Jeśli ktoś ma takie skłonności - niech je realizuje w swoim gronie znajomych; publicznie może to być potraktowane jako przejaw agresji seksualnej, która może być potraktowana stosownymi środkami . Po prostu sobie nie życzę takich "zalotów". Mam nadzieję, że takie stanowisko jest zrozumiałe.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 12:19:02

Na wszystkich Marszach Równości i innych eventach tych struktur pojawiają się twierdzenia o miłości kierowanej do reszty społeczeństwa. :) Skoro bowiem LGBT kieruje się tolerancją i przyjaznym traktowaniem innych, a już szczególnie w ramach swoich grup zainteresowań - to stara się przekazać, że takie same uczucia kieruje do pozostałej części społeczeństwa. :)  Zatem wszelkie przejawy niechęci wobec nich są traktowane jako wyrazy nieuzasadnionej nienawiści i frustracji. :blink: 
A ja jestem normalnym facetem. Z zasady - podobają mi się PANIE (chociaż nie wszystkie). Dlatego każde skierowane w moją stronę przejawy "miłości" ze strony kogokolwiek o orientacji LGBT traktuję z obrzydzeniem - jako obrazę dla mnie osobiście i mojego poczucia relacji płciowych :unsure: . Po prostu - każdy taki przypadek traktuję jako obrażającą poczucie godności propozycję :huh: . Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności. -_-  Jeśli ktoś ma takie skłonności - niech je realizuje w swoim gronie znajomych; publicznie może to być potraktowane jako przejaw agresji seksualnej, która może być potraktowana stosownymi środkami . Po prostu sobie nie życzę takich "zalotów". Mam nadzieję, że takie stanowisko jest zrozumiałe.

co moze zrobić indoktrynacja religijna z mózgami, wiedz jeszcze że czarni śmierdzą wydają inny zapach i stanowią zagrożenie dla supremacji białych, geje są obrzydliwi a żydzi chcą z Polaków zrobić niewolników, to tak dla całości obrazu twoich fobii

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 12:35:52

Nie jesteś normalnym facetem, tylko homofobem, któremu się wydaje, że świat ma być na jego miarę i upodobania.

Co ci złego geje zrobili? Tylko konkretnie proszę.

I w jaki sposób ci ubliżają?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 12:37:32

co moze zrobić indoktrynacja religijna z mózgami, wiedz jeszcze że czarni śmierdzą wydają inny zapach i stanowią zagrożenie dla supremacji białych, geje są obrzydliwi a żydzi chcą z Polaków zrobić niewolników, to tak dla całości obrazu twoich fobii

A za każdym rogiem czai się Arab, który zgwałci jego kobietę i postawi mu meczet w ogródku.

Szkoda czasu na rozmowy z pisowskimi zjebami

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 12:38:50

Jeśli ktoś ma takie skłonności - niech je realizuje w swoim gronie znajomych; publicznie może to być potraktowane jako przejaw agresji seksualnej, która może być potraktowana stosownymi środkami .

Jakie zastosujesz stosowne środki jak zobaczysz agresję seksualną skierowaną w twoją stronę, w postaci dwóch dziewczyn trzymających się za ręce i idących tym samym chodnikiem co taki obrońca moralności jak ty?

Obrzucisz je stekiem wyzwisk czy to za mało i zbierzesz grupkę kolesiów, żeby pobić je w jakiejś bramie w Imię Najwyższego?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 13:09:56

Nie jesteś normalnym facetem, tylko homofobem, któremu się wydaje, że świat ma być na jego miarę i upodobania.

Co ci złego geje zrobili? Tylko konkretnie proszę.

I w jaki sposób ci ubliżają?

miałem takich znajomych - też byli hetero ale gayfiriendly. Przeszło im gdy ich synowie skończyli 11 lat. Po prostu spostrzegli że ich homo kumple jakoś tak dziwnie wodzą wzrokiem...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 13:12:36

Jakie zastosujesz stosowne środki jak zobaczysz agresję seksualną skierowaną w twoją stronę, w postaci dwóch dziewczyn trzymających się za ręce i idących tym samym chodnikiem co taki obrońca moralności jak ty?

Obrzucisz je stekiem wyzwisk czy to za mało i zbierzesz grupkę kolesiów, żeby pobić je w jakiejś bramie w Imię Najwyższego?

A dlaczego ktoś miałby to robić w stosunku do trzymającej sie za ręce pary?

Z homoseksualistą i gejem jest jak z fredrowskimi Pawłem i Gawłem: „…Paweł spokojny, nie wadził nikomu,Gaweł najdziksze wyprawiał swawole” szczególnie na paradach pełnych nagości i dziwactw obrażających dobry smak.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 13:58:56

A dlaczego ktoś miałby to robić w stosunku do trzymającej sie za ręce pary?

Nie wiem, myślałem, że to ta agresja seksualna, której się tak obawiasz.

Podaj jakąś definicję, bo bez tego nie bardzo wiadomo, co masz na myśli.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 16:42:52

Nie wiem, myślałem, że to ta agresja seksualna, której się tak obawiasz.

Podaj jakąś definicję, bo bez tego nie bardzo wiadomo, co masz na myśli.

Ale tam w ostatnich zdaniach wszystko jest opisane co może byc odczytane jako agresja.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 17:15:47

A za każdym rogiem czai się Arab, który zgwałci jego kobietę i postawi mu meczet w ogródku.

Szkoda czasu na rozmowy z pisowskimi zjebami

Seksualność dzieci to problem tak sztuczny i wydumany, że najbardziej zajmuje wyłącznie ludzi pokroju Biedronia i Śmiszka. To ich i wyłącznie ich problem. Homoseksualiści i lesbijki wstydzą się tego, co wyprawiają Ci zdemoralizowani osobnicy, pragnący do końca życia żyć z naszych podatków. Zacznijcie myśleć, ich wyborcy. Ostatnio ŚMISZEK w wywiadzie zapytany o adopcję dzieci odpowiedział: cyt. z pamięci więc wybaczcie: ”to oczywiste, że tych dwóch spraw nie da się rozdzielić. Niechże obaj spłodzą potomka, w myśl innej "znakomitej" osobowości profesor Płatek, zdaniem której: „w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż heteroseksualnych." Wy nam rodźcie dzieci, a my się już nimi zajmiemy", w przypadku Biedronia, podobnie jak zajmował się mamą. W polskich szkołach autentycznym problemem jest wzajemne naśmiewanie się, wyszydzanie dzieci ułomnych, kalekich, o roznych kolorach skóry, wyróżniających się w dowolny sposób - albo wysocy, albo niscy, albo grubi, albo nadto szczupli. Dzieci mające rude włosy, braki w uzębieniu, dzieci mające okulary, dzieci ubogie, których nie stać na coroczną wymianę smartfonów, na topowe ubrania czy bieliznę. Dzieci, których nie stać na wziętego korepetytora, dzieci, których rodziców nie stać na wycieczki szkolne, na teatr, kino, na kosztowny skuter, przyjaźń czy miłość. Dodatkowym, nowym zagrożeniem jest zbyt duże zaufanie do siebie nawzajem, co bywa wykorzystywane przez nikczemników do nagrywania się nawzajem w intymnych sytuacjach i wrzucaniem kompromitujących scen do sieci. To tak częsta przyczyna dziecięcych tragedii, że na tym tle jest bardzo wiele prób i skutecznych samobójstw. To wszystko autentycznie zgania sen z powiek i jest przedmiotem troski ludzi autentycznie przejętych losem dzieci i młodzieży.

Częstym problemem jest prostytuowanie się młodzieży, znane zjawisko galerianek, czy ich chłopięcych odpowiedników. Gdy te wszystkie patologie rozwiążemy skutecznie, polska szkoła będzie najlepszym miejscem pod słońcem. Nie wiedzieć czemu, o tych autentycznych problemach Ci dziwni ludzie nie wspominają ani słowem, lecz chcą zająć się problemem nie istniejącym a sztucznie rozbudzanym.

Obecność seksedukatorów w szkołach to autentyczne wywołanie gigantycznych dramatów osobistych. Tacy ludzie zaczynają zupełnie aberracyjnie spoglądać na różnice indywidualne w prędkości dojrzewania poszczególnych osobników. Tak więc zaczynają zwracać uwagę chłopcom na małe genitalia lub wyglad, lub u dziewczynek, wzbudzają niepokój z powodu małych piersi, co irracjonalnie sprowadzają do poszukania innej płci.

Dziś toczy się w mediach autentyczny dramat w Los Angeles, gdyż matka 7 letniego chłopca doszła do wniosku, że chce mieć dziewczynkę (znudził jej się chłopczyk) i zmusza go, wbrew jego woli i woli ojca do okaleczenia się i spełnienia jej chorobliwej zachcianki. Świat obserwuje ten kolejny dramat, zamiast jednym ruchem dłoni przeciąć ten koszmar chłopca.
Zastanówmy się, czy tego chcemy dla własnych dzieci, wnucząt i siebie samych? Gońmy to szaleństwo z dala od polskich granic, nie przejmujmy się, że neomarksistowskie, rozbuchane i przesycone materialnie pokolenie dzieci kwiatów - idiotów z lat 1970 będących dziś u władzy, szykuje dramat całemu światu niszcząc prawdziwe związki i autentyczne więzi rodzinne.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 17:16:46

Pełna zgoda, odczuwam ten sam dyskomfort :unsure:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 08:10:09

Pełna zgoda, odczuwam ten sam dyskomfort :unsure:

To po co tam chodzisz?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 08:41:07

To po co tam chodzisz?

Jeszcze tylko tego brakowało żeby normalni ludzie nie mogli chodzić tam gdzie mają ochotę bo narażają sie zboczeńcom, hahahaha
Zakładaj zjebie durszlak na łeb i zacznij sie okopywać sie tartą bułką. Za cztery lata zrobi sie z wami porządek

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 08:41:22

To po co tam chodzisz?

Widzę z okna. :unsure:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 08:43:44

Na początek w formie zabawowej.potem dziecko już nie będzie wykazywało zainteresowania np.nauką.sportem.muzyką czy gry na instrumentach. Będzie miało pasję w wolnych chwilach "zabawa ciałem" i o to chodzi żeby "plebs"był głupi. To jest demoralizacja dzieci!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:32:32

Ale tam w ostatnich zdaniach wszystko jest opisane co może byc odczytane jako agresja.

no jest

Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności.

Dwie dziewczyny idą chodnikiem trzymając się za ręce. Publicznie manifestują swoją nienormalność.

Pytam co zrobi, obrzuci je wyzwiskami i/czy pobije?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:42:04

Na początek w formie zabawowej.potem dziecko już nie będzie wykazywało zainteresowania np.nauką.sportem.muzyką czy gry na instrumentach. Będzie miało pasję w wolnych chwilach "zabawa ciałem" i o to chodzi żeby "plebs"był głupi. To jest demoralizacja dzieci!!

czy homofobia musi zawsze iść w parze z idiotyzmem

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:42:25

czy homofobia musi zawsze iść w parze z idiotyzmem

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:49:17

no jest

Dwie dziewczyny idą chodnikiem trzymając się za ręce. Publicznie manifestują swoją nienormalność.

Pytam co zrobi, obrzuci je wyzwiskami i/czy pobije?

Po co ma to robić? Ale parady juz nie sa normalnością. Dlatego każde skierowane w moją stronę przejawy "miłości" ze strony kogokolwiek o orientacji LGBT traktuję z obrzydzeniem - jako obrazę dla mnie osobiście i mojego poczucia relacji płciowych :unsure: . Po prostu - każdy taki przypadek traktuję jako obrażającą poczucie godności propozycję :huh: . Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności szczególnie w szkołach wobec dzieci.. -_-

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 11:07:14

Po co ma to robić?

Bo napisałeś, że podejmiesz stosowne środki.

Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności.  Jeśli ktoś ma takie skłonności - niech je realizuje w swoim gronie znajomych; publicznie może to być potraktowane jako przejaw agresji seksualnej, która może być potraktowana stosownymi środkami .

Dwie dziewczyny, na chodniku, trzymają się za ręce. Spełniają twoje założenia o agresji seksualnej w przestrzeni publicznej.

Pytam kolejny raz - co im zrobisz?

Obrzucisz stekiem wyzwisk, przejdziesz do rękoczynów, czy nic nie zrobisz - bo co innego mówisz a co innego robisz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych